PSYCHOTEST: W jakiej pozycji siedzisz najczęściej? Ułożenie nóg mówi o Tobie wszystko!

Nie wierzysz? Oto Twoja charakterystyka wyłącznie na tej podstawie...
PSYCHOTEST: W jakiej pozycji siedzisz najczęściej? Ułożenie nóg mówi o Tobie wszystko!
źródło: Unsplash / newsner.com
11.10.2017

Ocenie podlega wszystko, co nas dotyczy. Wygląd, zachowanie, odruchy, styl wypowiedzi. Niektóre z tych kwestii wydają się zupełnie bez znaczenia, ale po głębszej analizie dochodzimy do wniosku, że jednak sporo o nas mówią. Przykład? Sposób siedzenia. Ułożenie nóg nie zależy wyłącznie od wygody, a tym bardziej przypadku. To kolejny komunikat, który wysyłamy światu.

Nie wierzysz? Przyjrzyj się uważnie 5 najpopularniejszym typom i zastanów się, w jaki sposób siedzisz najczęściej. Każdy z nich niesie za sobą konkretne przesłanie. Inaczej nogi układa bujający w obłokach marzyciel, a jeszcze inaczej osoba uporządkowana o analitycznym umyśle. Zdziwisz się, jak wiele zdradza ten niepozorny fakt, na który na co dzień nie zwracamy uwagi.

Język naszego ciała naprawdę ma znaczenie. Sprawdź to na własnym przykładzie…

Zobacz również: PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie kształt twarzy?

pozycja siedzenia

źródło: newsner.com

A: Złączone kolana, nogi rozwarte, stopy skierowane ku sobie

Jesteś wesoła, kontaktowa i bardzo towarzyska. Nie lubisz się nudzić i potrafisz organizować czas także innym. Masz milion pomysłów na minutę, ale twoja beztroska czasami może irytować. Czekasz, aż wszystko spadnie ci z nieba i nie próbujesz nawet rozwiązywać problemów.

B: Noga założona na nogę

Charakteryzuje cię niezwykła inwencja twórcza. Lubisz ludzi, a ludzie bardzo lubią twoje towarzystwo. Rzadko czujesz się samotna, bo łatwo nawiązujesz kontakty. Niestety, szybko się nimi nudzisz i wciąż szukasz nowych wrażeń. Skaczesz z kwiatka na kwiatek.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Co dotychczasowa liczba partnerów mówi mu o Tobie?

pozycja siedzenia

źródło: newsner.com

C: Nogi szeroko rozwarte, a stopy złączone

Poukładanie, przewidywalność, logika - to nie są twoje najmocniejsze cechy. Szybko się dekoncentrujesz i zmieniasz zdanie. Jesteś postrzegana jako osoba nieprzewidywalna i odrobinę zwariowana. Co nie oznacza, że nie potrafisz zapanować nas otaczającym cię chaosem.

D: Nogi prostopadle do podłoża

Jesteś domatorką, która najchętniej spędza wolny czas w bezpiecznym miejscu i sprawdzonym towarzystwie. Współczesny świat nieco cię przeraża. Twoja inteligencja i wrażliwość sprawiają, że nie potrafisz dostosować się do obowiązujących norm, które mają coraz mniej wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Cenisz sobie prywatność.

pozycja siedzenia

źródło: newsner.com

E: Nogi złączone i ułożone pod kątem

Można powiedzieć, że twoim hobby jest… spoglądanie w lustro. Uwielbiasz mieć kontrolę nad swoim wizerunkiem. Ubrania i kosmetyki to twój żywioł. Masz własne tempo, dlatego często się spóźniasz. Wychodzisz z założenia, że na wszystko przyjdzie czas. Nie spieszysz się z podejmowaniem decyzji.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Jesteś pewna siebie w łóżku? Ten test zdradzi o tobie wszystko!

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
. (Ocena: 1) 12.10.2017 20:29
Kompletnie się nie zgadza. Trzymam z reguły nogę założoną na nogę i jestem przy tym samotnikiem, trudno nawiązującym przyjaźnie, ale jak już łapę z kimś kontakt to na dobre
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2017 07:47
g prawda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo