Pokaż nam swój nos, a powiemy Ci, kim jesteś! Co jego kształt mówi o Tobie?

Porównaj swój nos z obrazkami i przekonaj się, co to oznacza.
Pokaż nam swój nos, a powiemy Ci, kim jesteś! Co jego kształt mówi o Tobie?
źródło: diply.com
06.09.2017

Czy charakter człowieka można wyczytać z twarzy? Patrząc na niektóre oblicza od razu wiemy, że jego właściciel jest dobrym człowiekiem albo bliżej mu do czarnego charakteru. Spoglądamy na niego przez pryzmat innych ludzi, których zdążyliśmy spotkać w życiu. Do głosu dochodzi również indywidualny gust. Wyrok wydajemy szybko i zazwyczaj trzymamy się go do końca. Nic w tym dziwnego - naukowcy już dawno udowodnili, że ciągu kilku sekund wszystko staje się dla nas jasne.

Dziś przyglądamy się nie całej buzi, ale jej bardzo istotnemu elementowi. Chodzi o nos - jego wielkość, kształt, symetryczność, dopasowanie. Choć niektórym trudno będzie w to uwierzyć, ten drobny szczegół sporo mówi o człowieku. Czas sprawdzić, co zdradza o tobie, twoich znajomych, członkach rodziny czy partnerze. Wystarczy dopasować jego kształt do jednego z 5 podstawowych wzorców.

Zdziwisz się, że na tej podstawie można tak dużo stwierdzić. I ile ma to wspólnego z prawdą…

Zobacz również: 10 powodów, dlaczego inni nie lubią Cię od pierwszego wejrzenia

 

kształt nosa

źródło: diply.com

Typ 1

Charakter: Haczykowaty nos należy do osób mało pewnych siebie, które bardzo łatwo zawstydzić. Znasz swoją wartość, ale zazwyczaj nie potrafisz postawić na swoim. Wolisz stać na uboczu i obserwować.

Życie uczuciowe: Zawsze czekasz na pierwszy krok adoratora. W związku reprezentujesz postawę raczej uległą. Jest ci dobrze wtedy, kiedy partner jest zadowolony. Pozostajesz w jego cieniu.

Kariera: Dobrze sprawdzisz się w pracy biurowej i każdej innej, która nie wymaga bezpośredniego kontaktu z innymi ludźmi. Charakteryzuje cię sumienność i poczucie odpowiedzialności.

Typ 2

Charakter: Wypukły i nieco opadający nos jest symbolem mocnego charakteru. Niestety, czasami wykorzystujesz swoją siłę w nieodpowiedni sposób i masz skłonność do tworzenia problematycznych sytuacji.

Życie uczuciowe: W związku marzy ci się równouprawnienie. Partner ma swoje prawa, ale także obowiązki. Żadna ze stron nie powinna specjalnie dominować, bo tylko wtedy czujesz się bezpiecznie.

Kariera: Dobrze czujesz się w zadaniach, które wymagają kontaktu z drugim człowiekiem. Najlepiej sprawdzisz się w usługach i handlu.

Zobacz również: TEST: Czy jesteś „typową kobietą”? W tym wieku powinnaś już…

kształt nosa

źródło: diply.com

Typ 3

Charakter: Nos tworzący niemal kąt prosty symbolizuje prostolinijność. Niczego nie udajesz, zawsze jesteś sobą i cenisz sobie bezgraniczną szczerość. Wolisz gorzką prawdę od słodkich kłamstw.

Życie uczuciowe: Nie oczekujesz adorowania, bo w relacjach z płcią przeciwną to ty rozdajesz karty. Wybierasz potencjalnego partnera i nie spoczniesz, dopóki go nie zdobędziesz.

Kariera: Pisana jest ci działalność artystyczna. Możesz realizować się w sztuce, ale także dziennikarstwie czy rozrywce. Z pracy fizycznej raczej nie wyżyjesz.

Typ 4

Charakter: Lekko garbaty nos jest charakterystyczny dla osób, które wciąż poszukują uznania i akceptacji. Lubisz siebie tylko wtedy, kiedy inni cię komplementują i doceniają. Zawsze liczysz się z opinią drugiego człowieka.

Życie uczuciowe: Masz nosa do prawdziwej miłości. Nie musisz długo szukać, żeby znaleźć tę jedną jedyną osobę. Szybko się zakochujesz i wiernie trwasz u boku partnera. Lojalność to twoje drugie imię.

Kariera: Twoja praca powinna przynosić wymierne efekty tu i teraz, dlatego pisana jest ci działalność typowo fizyczna. Lubisz widzieć, że wysiłek przynosi natychmiastowy skutek.

Zobacz również: Starasz się naprawiać mężczyzn, z którymi randkujesz? Zobacz, dlaczego to nie działa

kształt nosa

źródło: diply.com

Typ 5

Charakter: Nieproporcjonalnie mały nosek może wskazywać na to, że miewasz problemy w nawiązywaniu znajomości. Kurczowo trzymasz się swojego zdania. Często masz rację, ale musisz nauczyć się okazywać to w nieco inny sposób.

Życie uczuciowe: Jesteś osobą bardzo dominującą, więc idealny partner powinien być maksymalnie uległy. Uwielbiasz organizować innym życie. Jeśli kochasz, to na zabój.

Kariera: Dobrze sprawdzisz się w roli mentora - jako nauczyciel, wykładowca, wychowawca, pedagog. Twój dominujący charakter może się tu sprawdzić.

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
nieeeee (Ocena: 1) 11.09.2017 18:26
nr 2 - mój facet typowy introwertyk, nie znosi handlu nr 4 - ja . Nie potrzebuję uznania i akceptacji, nie cierpię pracy fizycznej, na miłość czekałam wieki, zakochuję się powoli
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2017 16:01
Ja mam typ 5 i gówno prawa co o mnie piszą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2017 15:48
Mój jest taki garbaty czyli typ nr. 4, ale opis w ogóle do mnie nie pasuje. Jakbym miała wskazać ten, który najbardziej mnie opisuje to raczej wybrałabym typ nr.1
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2017 09:11
mojego tez nie ma ;p
odpowiedz
Dominika (Ocena: 5) 06.09.2017 01:25
Nie ma tu mojego kichola! :D duży z kartoflem na końcu:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo