PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie województwo, z którego pochodzisz?

To naprawdę ma na Ciebie większy wpływ, niż myślisz.
PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie województwo, z którego pochodzisz?
Fot. iStock
30.08.2017

Teoretycznie wszyscy żyjemy w tym samym kraju. Praktycznie - w różnych regionach, które mają własną specyfikę. Północ różni się od południa, wschód od zachodu, duże miasta od mniejszych miejscowości, a województwo świętokrzyskie od mazowieckiego. I to właśnie tą ostatnią jednostką podziału terytorialnego zajmiemy się dzisiaj. Jest ich 16, a każda podobno nieco inna.

Ile w tym prawdy? Zdradź nam, z jakiego województwa pochodzisz i dowiedz się, co to o tobie mówi. Poznaj swoje najmocniejsze, jak i słabsze strony. Przekonaj się, czym różnią się mieszkańcy Białegostoku od tych z Łodzi. I czy Warszawa rzeczywiście jest tak specyficzna, jak mówią. Oto regionalna charakterystyka obywateli Polski.

Sprawdź, czy pasujesz do swojej małej ojczyzny i czego możesz się spodziewać po przyjezdnych…

Zobacz również: 10 powodów, dlaczego inni nie lubią Cię od pierwszego wejrzenia

 

psychotest

źródło: lydia harper / Unsplash

woj. dolnośląskie

Jesteś bardzo pracowita i zamiast myśleć o tu i teraz - bardziej interesuje cię przyszłość. Szukasz stabilizacji i związku na całe życie. Trudno cię złamać, ale nie każdy doceni taką twardość.

woj. kujawsko-pomorskie

Bujasz w obłokach, co nie zawsze kończy się dla ciebie dobrze. Zależy ci na opinii innych, dlatego do wszystkiego podchodzisz z ogromnym perfekcjonizmem. Nie szukasz byle faceta, ale ideału.

woj. lubelskie

Charakteryzuje cię ogromna otwartość i wiele jesteś w stanie wybaczyć. Nie lubisz nudy - zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Każdy dzień traktujesz jako wyzwanie i eksperyment.

woj. lubuskie

Potrafisz robić dobrą minę do złej gry. Zaciskasz zęby i uśmiechasz się na pokaz, nawet jeśli cały świat wali ci się na głowę. Dbasz przede wszystkim o własny interes, ale nie ma w tym nic złego.

Zobacz również: TEST: Czy jesteś „typową kobietą”? W tym wieku powinnaś już…

psychotest

źródło: Amadeo Muslimović / Unsplash

woj. łódzkie

Często czujesz, że nie pasujesz do dzisiejszego świata. Jesteś bardzo emocjonalna, a czasami wręcz nadwrażliwa. Dobra doczesne nie są dla ciebie najważniejsze. Karmisz się emocjami.

woj. małopolskie

Jesteś twarda i wytrzymała, ale czasami warto spuścić nieco z tonu. Z łatwością oceniasz innych i zależy ci także na ich opinii. Jeśli kochasz, to na zabój. Z niechęcią jest bardzo podobnie.

woj. mazowieckie

Masz poczucie wyjątkowości. Idziesz przez życie z podniesioną głową, nawet jeśli nie masz ku temu żadnych podstaw. W relacjach z facetami zadzierasz nosa, bo nie chcesz wyjść na słabą.

woj. opolskie

Jesteś typową domatorką, która czerpie radość i energię z małych rzeczy. Znasz swoje miejsce na świecie i wolisz się nie wychylać. Tracisz przez to wiele szans, ale i tak czujesz się szczęśliwa.

Zobacz również: Lista najlepszych i najgorszych zawodów dla wrażliwych i empatycznych kobiet

psychotest

źródło: Brooke Cagle / Unsplash

woj. podkarpackie

Żyjesz schematami, bo tak zostałaś nauczona. Oceniasz po pozorach i sama często pozujesz na inną, niż jesteś w rzeczywistości. Na pełną szczerość pozwalasz sobie w sytuacjach intymnych.

woj. podlaskie

Masz sporo kompleksów, ale zamiast je pielęgnować - uparcie z nimi walczysz. Jesteś kobietą nie do zdarcia. Na nawet największą ludzką podłość odpowiadasz uśmiechem. I tym wygrywasz.

woj. pomorskie

Jest w tobie tęsknota za tym, co nieznane. Ciągle pragniesz zmian, choć nie zawsze znajdujesz w sobie odpowiednio dużo odwagi. Szukasz faceta, przy którym zaczniesz doceniać to, co masz.

woj. śląskie

Znasz swoją wartość, co samo w sobie nie jest złe, ale naprawdę trudno cię przegadać. Zawsze wszystko wiesz najlepiej. Idealny partner? Taki, który mało mówi, ale sporo robi. I trwa.

 

psychotest

źródło: Jesse Uli / Unsplash

woj. świętokrzyskie

Nie lubisz rozmów o niczym i działań, które do niczego nie prowadzą. Ludzi cenisz za to, co osiągnęli, a nie za to, co planują. Zawsze bierzesz sprawy w swoje ręce. W miłości też.

woj. warmińsko-mazurskie

Niektórzy twierdzą, że jesteś oderwana od rzeczywistości i chyba coś w tym jest. Nigdzie się nie spieszysz i mało czym się przejmujesz. Nie lubisz być zależna od innych. Od faceta również.

woj. wielkopolskie

Jesteś bardzo słowna. Kiedy się do czegoś zobowiążesz - nie spoczniesz, dopóki nie osiągniesz zakładanego celu. Tego samego wymagasz od innych, co może wprowadzać nerwową atmosferę.

woj. zachodniopomorskie

Nie przywiązujesz się bardzo mocno do miejsc i ludzi. Pewnego dnia możesz dojść do wniosku, że poszukasz szczęścia gdzieś indziej. I prawdopodobnie osiągniesz swój cel, bo znasz swoją wartość.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Vg (Ocena: 5) 30.08.2017 18:04
Co za bzdura!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.08.2017 15:35
Woj.Dolnośląskie - u mnie się zgadza :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo