Zaskakujący test osobowości: Zdradź nam, w jaki sposób nosisz torbę na co dzień, a wtedy...

Nie śmiej się. To naprawdę wiele o Tobie mówi!
Zaskakujący test osobowości: Zdradź nam, w jaki sposób nosisz torbę na co dzień, a wtedy...
Fot. Unsplash
08.08.2017

Zapewne przeczytałaś tytuł artykułu i jesteś w konsternacji. Bo co ma sposób noszenia torby do naszej osobowości?! A właśnie, że ma i to sporo. Tak jak picie kawy bez cukru, kupowanie w sklepie głownie czarnych ubrań, czy perfumowanie się określonym zapachem. Zakładanie torby w konkretny sposób również jest naszym nawykiem i świadczy o tym, jaki mamy charakter.

Nadal nie wierzysz? W takim razie wybierz z poniższych zdjęć to, które charakteryzuje Twój sposób noszenia torby/plecaka, a potem przeczytaj, co to oznacza. Koniecznie napisz w komentarzu, czy opis się zgadza!

1 – Plecak

2 – Torba w dłoni

3 – Torba na ramieniu

4 – Torba przez ramię

5 – Torba na brzuchu

Zobacz także: PSYCHOZABAWA: Który z tych pierścionków zaręczynowych chciałabyś nosić na dłoni?

noszenie torby

Fot. Unsplash

1- Plecak

Jeśli na co dzień wybierasz plecak, masz duszę podróżnika. Jesteś gotowa na przygody zawsze i wszędzie. Nie boisz się nowych wyzwań. Bardzo dobrze obchodzisz się przy tym z ludźmi ze swojego otoczenia. Jesteś powszechnie lubiana i szanowana.

noszenie torby

Fot. Unsplash

2 – Torba w dłoni

Jeśli zazwyczaj nosisz torbę w dłoni, uwielbiasz mieć nad wszystkim kontrolę. Najlepiej czujesz się wtedy, kiedy jesteś poinformowana o wszystkich szczegółach. Nie boisz się wyrażać swojej opinii, oczywiście jeżeli zostaniesz o nią poproszona. Twoja odpowiedzialność i obowiązkowość są już legendarne.

noszenie torby

Fot. Unsplash

3 – Torba na ramieniu

Jesteś osobą bardzo taktowną i dobrze wychowaną. Nawet w stosunku do osób, za którymi nie przepadasz, starasz się być miła. Lubisz czytać książki i czerpać z nich wiedzę. Decyzje podejmujesz po głębokim zastanowieniu. Rzadko kiedyś działasz pod wpływem impulsu.

noszenie torby

Fot. Unsplash

4 – Torba przez ramię

Nosisz torbę w ten sposób, ponieważ jesteś przekonana, że dzięki temu żaden złodziej cię nie okradnie. A przynajmniej będzie miał utrudnione zadanie, by dostać się do cennego wnętrza twojej torebki. Zdarza się, że przechwalasz się tym, co posiadasz, ale z drugiej strony bywasz bardzo hojna. Niektórzy cynicznie to wykorzystują.

noszenie torby

Fot. Prt screen brightside.me

5 – Torba na brzuchu

Jesteś kreatywna i masz bujną wyobraźnię. Czasem trudno za tobą nadążyć. Bywasz ekscentryczna i ciągle jesteś w biegu. Nie znosisz, kiedy wokół ciebie nic się nie dzieje. Aktywność to twoje drugie imię.

Źródło: brightside.me

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.08.2017 07:10
ja najbardziej lubię torbę w dłoni ale zazwyczaj noszę na ramieniu bo boję się aby mi nikt jej nie wyrwał na ulicy.Ostatnio noszę plecaczki bo są modne i mam wolne ręce np.jak oglądam ciuchy ale jak idę ulicą to nie wiem co robić z rękami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2017 09:01
zalezy od torebki, dużą z krótszym paskiem noszę w dłoni lub w zgięciu łokcia a małą przewieszoną przez ramię lub na ramieniu. chyba mam osobowość wieloraką pozdro 600
odpowiedz

Polecane dla Ciebie