Komu z tej czwórki pomogłabyś w pierwszej kolejności? Odpowiedz i sprawdź, co to znaczy!

Zdziwiona?
Komu z tej czwórki pomogłabyś w pierwszej kolejności? Odpowiedz i sprawdź, co to znaczy!
Fot. Prt screen Brightside.me
06.07.2017

Przyjrzyj się poniższemu obrazkowi. Znajdują się na nim cztery osoby w potrzebie: płaczące dziecko, niewidoma staruszka, mężczyzna z nogą w gipsie i pielęgniarka, której dokumenty upadły na podłogę. Komu z nich pomogłabyś w pierwszej kolejności?

Odpowiedz bez zastanowienia i sprawdź, co to znaczy!

Fot. Prt screen Brightside.me

#1

A zatem wybrałaś niewidomą staruszkę? W takim razie jesteś bardzo dobrze wychowana i masz silny kręgosłup moralny. Szanujesz tradycję i masz wiele ciepła w stosunku do osób starszych. Zawsze podchodzisz do problemów racjonalnie, nie załatwisz nic bez zastanowienia.

zabawa

Fot. Prt screen Brightside.me

#2


W pierwszej kolejności pomogłabyś płaczącemu dziecku? Oznacza to, że jesteś niezwykle wrażliwa. Do wszystkiego podchodzisz bardzo poważnie, odczuwasz świat głęboko. Twoi znajomi są spokojni, gdy przebywają w twoim towarzystwie, ponieważ wiedzą, że zawsze mogą na ciebie liczyć.

#3


Twoim wyborem był upadający mężczyzna z nogą w gipsie? A zatem jesteś duszą towarzystwa. Nie lubisz się nudzić, ale nie przepadasz także, gdy wokół dzieje się zbyt dużo. Jesteś urodzonym liderem i przyciągasz do siebie równie silne osoby.

#4

Wybrałaś pielęgniarkę? W takim razie jesteś osobą bardzo optymistyczną, która wszystko widzi w jasnych barwach. Szybko znajdujesz wspólny język z innymi i uchodzisz za osobę bezproblemową w kontaktach. Nie potrafisz przy tym usiedzieć w miejscu, wszędzie jest ciebie pełno.

Polecamy także: Zagadka, z którą mają problem nawet inteligentne osoby. Dasz radę ją rozwiązać?

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
5 (Ocena: 5) 07.07.2017 18:35
najpierw facet z kulą (jeszcze się przewróci) potem staruszka. pielegniarka sama zgarnie dokumenty, a dziecko ma rodziców (jeszcze oberwałabym ze do dziecka podchodzę, wiec to odpada)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2017 22:24
Najpierw na pewno pomogłabym dziecku. Niewidomy - większość nie potrzebuje pomocy non stop, zwłaszcza jak ma laskę. Facet z kulą - jeśli się tylko przewróci to bez problemu się zaraz podniesie. Kobieta z dokumentami - zależy ile by ich było, jeśli to ledwie kilka-kilkanaście kartek to sobie poradzi, jak większy stos to bym pomogła.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2017 21:08
Biorę dziecko na ręce, podaję kule facecikowi w gipsie, pomagam babci ... wracam do problemu z dzieckiem (cały czas mam go na rękach) ... pielęgniarka sama sobie podniesie dokumentu (no bez przesady ) :D
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.07.2017 21:06
biorę dziecko na ręce, podaję kule facecikowi w gipsie, pomagam babci ... wracam do problemu z dzieckiem (cały czas mam go na rękach) ... pielęgniarka sama sobie podniesie dokumentu (no bez przesady ) :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2017 16:00
Bez zastanowienia to wybrałam pielęgniarki (nie wiem dlaczego :D), a chwilę myslac- dziecku. W sumie pasuje do mnie połączenie tych opisów.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie