7 rzeczy, które sprawiają, że żaden mężczyzna nie jest w stanie Ci się oprzeć

Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek przyciągniesz do siebie facetów, o jakich wcześniej mogłaś tylko pomarzyć.
7 rzeczy, które sprawiają, że żaden mężczyzna nie jest w stanie Ci się oprzeć
02.01.2017

Ładny wygląd i robienie dobrego wrażenia na innych to tylko częściowa zasługa makijażu oraz modnych rzeczy. Nie trzeba posiadać szafy wypełnionej markową odzieżą, konturować twarzy ani chwytać się specjalnych sztuczek, żeby być postrzeganą jako atrakcyjna.

Istnieje kilka innych, bardziej efektywnych sztuczek. Jeżeli masz dość kamuflażu, chciałabyś poczuć się lepiej we własnym ciele i postawić na większą naturalność, zwróć uwagę na poniższe rzeczy.

Rób sobie zdjęcia dobrej jakości

Nasz wizerunek coraz częściej jest kreowany w Sieci, a dokładnie na Facebooku i Instagramie. Na portale społecznościowe wrzucamy zdjęcia, które ogląda potem mnóstwo osób. To ważne, aby były nie tylko w dobrym guście, tzn. niewulgarne, ale także dobrej jakości. Rozmazane fotki sprawiają, że nie prezentujesz się dobrze. Dokładnie obejrzyj zdjęcie, które chcesz zamieścić w Internecie i zastanów się dwa razy, zanim to zrobisz. Pamiętaj, że w Sieci nic nie ginie.

Zobacz także: Zdaniem mężczyzn: 12 rzeczy, o które powinnyśmy zadbać w naszym wyglądzie... nieco bardziej

atrakcyjna kobieta

Bądź dla innych miła, nawet dla osób, za którymi nie przepadasz

Być może masz w gronie znajomych albo kojarzysz jakąś bardzo ładną dziewczynę, której nieprzyjemny sposób bycia odwraca całą uwagę od jej wdzięków. Kiedy inni ją wspominają, określają ją nie mianem ślicznotki, ale wrednej dziewczyny. Tak już się dzieje, że dominujące cechy charakteru albo charakterystyczny sposób bycia określa nas bardziej niż uroda. Wdzięki w niczym nie pomogą, jeżeli będziesz niemiła i ludzie szybko przestaną postrzegać Cię jako atrakcyjną. Dlatego niezależnie od sytuacji bądź uprzejma i zachowaj klasę. Mili ludzi wydają się innym ładniejsi.

atrakcyjna kobieta

Pracuj nad postawą

Piękna postawa to podstawa dobrego wrażenia! Na pewno nie zrobisz go, jeżeli będziesz chodziła ze skulonymi ramionami i wzrokiem spuszczonym do dołu. Głowę noś wysoko (ale jej nie zadzieraj!), ramiona trzymaj z tyłu i wypnij pierś. Jeżeli masz z tym problem, ćwicz, chodząc z książkami na głowie. Poza tym na YouTubie na pewno znajdziesz pomocne filmiki instruktażowe. Dzięki ćwiczeniom z czasem wypracujesz piękną postawę, która wejdzie Ci w krew.

Zobacz także: 7 rzeczy, które wydają Ci się sexy, a wcale nie działają na płeć przeciwną

atrakcyjna kobieta

Uśmiechaj się

Uśmiech to cała uroda dziewczyny. Ponuraki nie robią najlepszego wrażenia. Uśmiech sygnalizuje, że jesteś radosna, pozytywnie nastawiona do innych i otwarta na nich. Poza tym większość kobiet wygląda lepiej, kiedy się uśmiecha. Jeżeli zaczniesz praktykować, ludzie zaczną postrzegać Cię jaką miłą, przyjazną osobę. Nawet profesjonalnie wykonany makijaż Ci tego nie zapewni.

atrakcyjna kobieta

Przygarnij psa

Ludzie uwielbiają zwierzęta, a zwłaszcza psy. Posiadacze zwierzaków kojarzą się innym dobrze. Jest im przypisywana wrażliwość oraz empatia. Ładny, zadbany pies może być Twoją ozdobą i będzie przyciągał spojrzenia innych. Być może któregoś dnia zainteresuje jakiegoś przystojniaka, a od psa niedaleko już do Ciebie... Pamiętaj tylko, aby nie traktować pupila przedmiotowo. Pies to również więcej okazji, żeby wychodzić z domu.

atrakcyjna kobieta

Noś czerwień

Czerwień jest utożsamiana z seksapilem oraz atrakcyjnością fizyczną. Jeżeli zastanawiasz się, co założyć na randkę, koniecznie wybierz czerwoną sukienkę. Dzięki temu od razu podgrzejesz atmosferę. Czerwień przykuwa także wzrok innych, więc będziesz się wyróżniać. Oczywiście pozytywnie.

atrakcyjna kobieta

Zachowuj się jakbyś była atrakcyjna

Wcale nie potrzebujesz korekty nosa ani konturowania twarzy, żeby być atrakcyjną kobietą. Musisz jedynie tak się zachowywać. Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że inni myślą o nas tak, jak same się postrzegamy, ale dobrze jest to sobie przypominać. Ceń się wysoko, bądź pewna siebie. To cały klucz do sukcesu.

Zrób eksperyment i przez tydzień postaraj się stosować do tych wskazówek najlepiej, jak potrafisz. Efekty na pewno Cię zaskoczą.

Zobacz także: 7 rzeczy, które mężczyźni bardziej doceniają w kobietach niż piękny wygląd

Źródło: www.beauty.allwomenstalk.com

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.67 / 5
szok (Ocena: 5) 03.01.2017 08:28
wy tak poważnie, zdjęcia?? a później facet was widzi i mówi: o nie, jest złe światło. widziałem Cię w takim i takim, weź je znajdź to będziesz znów atrakcyjna. co za durnota, toż to się kupy nie trzyma w ogóle. kupcie sobie iqacai, schudnijcie trochę to przestaniecie oszukiwac siebie i innych przy okazji.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.01.2017 12:05
abstrahując od artykułu - myślałam, czy sobie nie zrobić grzywki jak pani z obrazka ;p
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.01.2017 10:59
Przez tydzień to stosować, to co mam sobie na tydzień przygarnąć psa?!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie