PSYCHOTEST: Co mówi o nim bielizna, którą nosi? (Sprawdź, czy to facet dla Ciebie!)

Jego ulubione majtki zdradzają więcej niż podejrzewasz...
PSYCHOTEST: Co mówi o nim bielizna, którą nosi? (Sprawdź, czy to facet dla Ciebie!)
Fot. iStock
14.12.2016

Czasami nawet nie podejrzewamy, jak wiele mówią o nas szczegóły. Nie zwracamy uwagi na drobnostki, bo przecież o niczym one nie świadczą. Czy aby na pewno? Redaktorka portalu Thrillist.com twierdzi, że potrafi określić osobowość faceta wyłącznie na podstawie jego bielizny. Jej zdaniem, mężczyzna noszący zwykłe bokserki znacznie różni się od fana slipów.

Wciąż nie jesteśmy przekonane, ile w tym prawdy, ale chyba nie zaszkodzi sprawdzić. Jeśli masz chłopaka - na pewno wiesz, w jakich majtkach gustuje. Jeśli dopiero masz kogoś na oku - zawsze możesz użyć podstępu, by poznać jego upodobania w tej kwestii. A teraz nie pozostaje nic innego, jak poznać całą prawdę o nim. Wyłącznie na podstawie ulubionej bielizny.

Brzmi abstrakcyjnie, ale chyba rzeczywiście coś w tym jest

Zobacz również: Idealna bielizna według kobiet i mężczyzn: my cenimy wygodę, oni... wygląd!

 

co mówi bielizna o facecie

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/wearubi)

LUŹNE BOKSERKI

Do bólu zwyczajny facet, który nie zwraca uwagi na szczegóły. Ponad wszystko ceni swobodę i naprawdę trudno uznać go za narcyza. Jest tradycjonalistą, bo prawdopodobnie jego bielizna ma już kilka lat. W relacjach z kobietami jest bardzo wyrozumiały i wyluzowany. Nigdy nie owija w bawełnę. Cieszy się z najprostszych rzeczy i na pewno nie podąża za modą.

 

co mówi bielizna o facecie

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/ferrau_wear)

OBCISŁE BOKSERKI

Wbrew pozorom, to wciąż za mało danych, by określić jego osobowość. Podobno liczy się także długość bokserek.

Jeśli nosi bardzo krótkie, których nogawki sięgają maksymalnie do połowy uda - masz do czynienia z bardzo wrażliwym facetem. Lubi sport i okazywanie uczuć. Możesz liczyć na śniadanie do łóżka. Nie przejmuje się tym, co myślą o nim inni.

Jeśli wybiera te dłuższe, które sięgają niemal do kolan - to prawdziwy mężczyzna z krwi i kości, który woli działać, niż dużo mówić. Niczego nie udaje i w relacjach z kobietami jest do bólu szczery.

 

co mówi bielizna o facecie

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/adrienkute)

BIAŁE SLIPY

Bardzo przewrotny mężczyzna, który bywa także zwyczajnie bezczelny. Trudno wyprowadzić go z równowagi i zawstydzić, bo praktycznie niczym się nie przejmuje. Kobiety uwielbiają jego przesadną pewność siebie, dzięki której postrzegany jest jako symbol seksu. Ma niezwykłe poczucie humoru i w bardzo wylewny sposób okazuje swoje uczucia.

Zobacz również: Co mówi o Tobie bielizna, którą zakładasz na pierwszą randkę?

co mówi bielizna o facecie

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/dailythong)

STRINGI

Spokojnie, wbrew pozorom nie musi to oznaczać, że jest przedstawicielem mniejszości seksualnej. Noszenie cienkiego paseczka pomiędzy pośladkami to symbol jego nieustraszonej natury. Robi zawsze to, co chce i nie liczy się z niczyją opinią. Mimo wszystko chce się podobać. Możesz być pewna, że w jego towarzystwie… niczego nie będziesz mogła być pewna. To dziwak, ale w pozytywnym sensie.

 

co mówi bielizna o facecie

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/shanthology)

JOCKSTRAP

Dla niewtajemniczonych - pod tym terminem kryje się bielizna często noszona przez sportowców. Przypomina tradycyjne slipy, ale pośladki nie są niczym osłonięte. Otaczają je dwa wąskie pasy materiału. Fan jockstrapów uwielbia wspominać przeszłość i prawdopodobnie nigdy nie dorośnie. Jest szalony i spontaniczny. Trudno o lepszego partnera na imprezę.

 

co mówi bielizna o facecie

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/boatagp)

NIE NOSI BIELIZNY

Ma wyjątkowo praktyczne podejście do życia. Nie potrzebuje slipów, bo bez niczego czuje się najwygodniej. Poza tym - nie musi ich ciągle prać. Całkiem możliwe, że wciąż mieszka ze swoimi rodzicami, ale wcale nie musi być maminsynkiem. Uwielbia stare filmy i nie stroni od alkoholu. Możliwe, że wyda ci się obrzydliwy, ale on po prostu docenia najprostsze rozwiązania.

Zobacz również: Tak zmieniały się biustonosze na przestrzeni lat (VIDEO)

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo