Grafologiczny PSYCHOTEST: Zapisz na kartce 3 litery (t, i, l) i poznaj całą prawdę o sobie!

Sposób, w jaki zapisujesz tych kilka liter, mówi o Tobie wszystko.
Grafologiczny PSYCHOTEST: Zapisz na kartce 3 litery (t, i, l) i poznaj całą prawdę o sobie!
Fot. iStock
07.12.2016

Grafologia przez wielu uważana jest za pseudonaukę. Tymczasem, to oficjalna dziedzina psychologii i ma swoje obiektywne podstawy. Z charakteru pisma specjalista jest w stanie wyczytać niektóre cechy osobowości. Przez lata udowodniono związek między zapisem niektórych liter a charakterem danej osoby. To bardzo skomplikowana dziedzina, dlatego zacznijmy od podstaw.

Portal „Business Insider” przeprowadził wywiad z grafologiem, który twierdzi, że najwięcej możemy się o sobie dowiedzieć, kiedy spojrzymy na takie znaki jak małe L, T czy I. Dlatego, zanim przejdziesz dalej, koniecznie zapisz je na kartce. Zrób to bez zastanowienia i odruchowo, tak jak zwykle.

Teraz porównaj zapisane przez siebie litery z wzorcem. Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Co mówi o Tobie kształt nosa? Interpretacja 12 najpopularniejszych typów

 

grafologia

fot. Thinkstock

Małe L z dużą pętelką pokazuje, że wciąż żyjesz marzeniami. Nie stoisz twardo na ziemi. Planujesz i koncentrujesz się dopiero na tym, co będzie. Jest w tym odrobina naiwności.

 

grafologia

fot. Thinkstock

Małe L spłaszczone (bez lub z bardzo niewielką pętelką) symbolizuje zawiedzione nadzieje. To zapis charakterystyczny dla osoby pozbawionej marzeń i skrzywdzonej. Sporo tu nieufności.

 

grafologia

fot. Thinkstock

Małe T z dużą pętelką ma sporo wspólnego z zapisem litery L. To zapis typowy dla niepoprawnego marzyciela. Z tą różnicą, że wskazuje również na nadwrażliwość i dużą skłonność do paranoi.

 

grafologia

fot. Thinkstock

Małe T spłaszczone (bez lub z bardzo niewielką pętelką) zapisywane jest przez osoby bardzo obowiązkowe i sumienne. Oznacza ogromną dyscyplinę i kontrolę nad własnym życiem.

 

grafologia

fot. Thinkstock

Małe I z delikatną kropką oznacza, że najbardziej w życiu irytuje cię bałagan. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Skupiasz całą swoją uwagę na szczegółach, które dla innych są bez znaczenia.

 

grafologia

fot. Thinkstock

Małe I z kropką w kształcie okręgu udowadnia, że masz problem z dorośnięciem. Czasami zachowujesz się jak dziecko i interesuje cię tylko zabawa. Typowa artystyczna dusza.

Zobacz również: Co prezenty mówią o tobie?

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 2.6 / 5
Ada (Ocena: 5) 08.12.2016 14:46
Może to głupie, ale mi się zgadza w 100.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.12.2016 17:20
Nie zgadza się zupełnie.
odpowiedz
anonim (Ocena: 1) 07.12.2016 12:46
Ja samą literę i,t i l pisze osobno inaczej a w wyrazach jeszcze inaczej i do tego pismo mi się zmienia w jednym zdaniu i nigdy nie wiem jak mam to interpretować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2016 10:28
No cóż. Do takich "psychotestów" trzeba podchodzić z przymrużeniem oka. Mi się nic nie zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.12.2016 09:44
Nie ma mojego sposobu pisania albo czegoś niedoczytalam...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie