Co mówi o Tobie kształt nosa? Interpretacja 12 najpopularniejszych typów

Odkryj, jaka naprawdę jesteś i co czeka Cię w przyszłości!
Co mówi o Tobie kształt nosa? Interpretacja 12 najpopularniejszych typów
fot. Thinkstock
24.11.2016

Nos jak nos. Przeważnie nie zastanawiamy się nad jego kształtem, chyba że bardzo nam się nie podoba - wydaje się za szeroki, za długi, zbyt zadarty, zbyt okragły... Jednak na podstawie jego wyglądu można wyczytać cechy osobowościowe. Jean Haner, specjalista od czytania z rysów twarzy, jest przekonana, że odzwierciedla on również nasz życiowy potencjał.

Według chińskiej medycyny wygląd fizyczny przekłada się na charakter człowieka. Nie liczy się pochodzenie czy kolor skóry, ponieważ konkretny kształt koduje te same informacje, niezależnie czy jesteś Polką czy Tajką. Chińscy eksperci przestrzegają również przed wszelkimi ingerencjami plastycznymi. Ich zdaniem na pewno zmienimy w ten sposób swoje przeznaczenie. I chociaż na tę sugestię można przymknąć oko, reszta nie wydaje się całkiem pozbawiona sensu...

Jesteś ciekawa, co kształt nosa mówi o Tobie? Zrób mały test i przekonaj się, czy poniższe treści pokrywają się z tym, co o sobie wiesz i myślisz.

Zobacz także: Czy masz IDEALNY NOS? Możesz to łatwo zmierzyć!

kształt nosa

fot. Thinkstock

Nos dość duży, niezbyt pulchny, ale też nie kościsty. Pozbawiony wypukłości na grzbiecie

Taki nos oznacza, że okres Twojej czterdziestki będzie niezwykle efektywny. Informuje również, iż cechuje Cię perfekcjonizm i szczególnie dbasz o jakość wykonywanej pracy. Z drugiej strony jesteś wobec siebie bardzo krytyczna i w efekcie robisz zbyt wiele. Masz także wspaniałe maniery i wykazujesz się niezwykłą łaśkawością wobec innych ludzi.

Kościsty nos, który rozmiarem przewyższa pozostałe rysy twarzy

Podobnie jak w poprzednim przykładzie, jesteś perfekcjonistką i lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Również kiedy skończysz czterdzieści lat, możesz spodziewać się okresu pełnego wyzwań. Często popadasz w kłopoty, gdy odpuszczasz sobie niektóre sprawy. Łatwo wyczuwasz w innych ludziach potencjał i dużą energię, ale często lubisz spędzać czas sama, ponieważ męczy Cię ich obecność.

kształt nosa

fot. Thinkstock

Mały nos

Nie lubisz pozostawiać spraw niezakończonych i tkwić ciągle w tym samym miejscu. Ludzie o małych nosach przeważnie wykazują się większymi kompetencjami w pracy i są bardziej efektywni.Średni wiek nie przyniesie wielkich zmian w Twoim życiu, ale będzie obfitował w różnego rodzaju wyzwania.

Filigranowy, miękki nos

Miękki nos oznacza, że jesteś przyjazna wobec innych ludzi i potrafisz cieszyć się życiem. Pragniesz mieć dom i rodzinę. Filigranowość wskazuje z kolei na brak wyjątkowo trudnych sytuacji, z którymi musiałabyś sobie poradzić po ukończeniu czterdziestki. To będzie przyjazny czas, ale jednocześnie niezbyt efektywny.

Zobacz także: Mój nowy nos: Internautki pokazują się przed i po operacji!

kształt nosa

fot. Thinkstock

Nos średniej wielkości bez żadnych wybrzuszeń

Łatwo osiągasz w życiu wyznaczone cele i możesz być z nich dumna. Im bardziej perfekcyjnie ukształtowany jest nos, tym bardziej pozytywny będzie dla jego właścicielki wiek średni. Możesz zatem liczyć na wyjątkowo dobry okres w swoim życiu.

Nos z pełniejszym i zadartym końcem

To nieodzowny znak, że jesteś sentymentalną osobą. Zaliczasz się do typu osób, które cieszą chwile spędzane z rodziną i wiążące się z nią wspomnienia. Osoby o nosie z pełną, zadartą końcówką są hojne wobec innych i łatwo pożyczają im pieniądze.

kształt nosa

fot. Thinkstock

Długi, haczykowaty nos

Po czterdziestce powinnaś odrobinę zwolnić. Jeżeli nie znajdziesz czasu na relaks, możesz poczuć, jakby ktoś wyciągnął dywan spod Twoich stóp – trudno będzie Ci odnaleźć równowagę.

Nos z wgniecieniem i wydłużoną końcówką

Jeżeli masz delikatne wgniecienie na czubku nosa, jesteś osobą o otwartym sercu. Cechuje Cię wrażliwość i zbyt duża naiwność. Powinnaś przestać tak łatwo ufać ludziom. Pod koniec czterdziestki może spotkać Cię trudniejszy okres, ale nie potrwa on długo.

kształt nosa

fot. Thinkstock

Krzywy nos

Niestety, ale czterdziestka będzie dla Ciebie bardzo trudnym okresem w życiu. Ale poradzisz z nim sobie i w efekcie staniesz się lepszą osobą. Tak przynajmniej tlumaczy Jean Haner. Interesujący jest także pogląd, że nawet gdy stan Twojego nosa jest dziełem wypadku, nie ominą Cię szczególne wyzwania.

Nos z delikatnie odznaczającą się linią, widoczną na całej długości

Po czterdziestce spodziewaj się dużych zmian w życiu. Linia może być związana z aspektem pozytywnym, jak np. rozwój kariery albo negatywnym, np. rozwodem. Oznacza również zerwanie z przeszłością, według chińskiej medycyny.

kształt nosa

fot. Thinkstock

Nos z bulwiastą końcówką

Potrafisz cieszyć się życiem. Jesteś pobłażliwa i szukasz w życiu wygody, niekoniecznie myśląc o konsekwencjach podobnego podejścia. Wybrzuszenie na końcu nosa jest również informacją o dobrym okresie w życiu, który nastąpi pod koniec Twoich lat 40. Wykorzystasz ten czas dla siebie.

Nos ze spiczastą końcówką

Życie to proces, który Cię fascynuje. Cechuje Cię ogromna ciekawość świata i przejawiasz skołonności do plotkowania. Chińska sztuka czytania z rysów twarzy zakłada, że spiczasta końcówka wiąże się z pasją, ekscytacją i radością. Dlatego okres Twojej czterdziestki będzie wyjątkowo udany.

Oczywiście potraktuj te założenia z przymrużeniem oka.

Źródło: www.cosmopolitan.com

Zobacz także: Co kształt twarzy mówi na temat Twojego charakteru?

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Magda (Ocena: 1) 26.11.2016 18:03
WIĘCEJ KU**A REKLAM SIĘ NIE DAŁO WCISNĄĆ?! WIĘCEJ NIE WEJDĘ NA TEN PORTAL
odpowiedz
ewa (Ocena: 5) 24.11.2016 17:43
ja konturuję swój nos, aby ukryć niedoskonałości. używam bronzera z artdeco
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.11.2016 12:37
co to za opisy? dawać zdjęcia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo