Data urodzenia: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Sprawdź, co mówią o Tobie liczby!
Data urodzenia: Jaką kobietą jesteś według numerologii?
Fot. Thinkstock
27.12.2015

Zastanawiałaś się kiedyś, jakie tajemnice kryje w sobie numerologia? Ciekawi cię, jakie cechy charakteru wyróżnia twoja osobista liczba? Chcesz wiedzieć, czy jesteś typem kobiety przesadnie dbającej o innych, czy raczej domatorki, a może cechuje cię osobowość lekkoducha nie zastanawiającego się nad tym, co przyniesie kolejny dzień? Jeżeli tak, to koniecznie poznaj typy kobiecości według numerologii! Aby dowiedzieć się, jaka cyfra jest ci przypisana, należy zsumować wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Jeżeli urodziłaś się 22.07.1987 roku, to twoja cyfra wynosi 9.

Przykład: 2+2+0+7+1+9+8+7=36, 3+6=9 

Numerologiczna jedynka

Kobiety, do których przypisana jest cyfra jeden, są osobami niezwykle energicznymi, pełnymi pasji i w pełni zaangażowanymi w działania, które podejmują. Adrenalina jest paliwem napędzającym ich poczynania. Ciągle są w ruchu – lubią nowe zmiany i wyzwania. Doskonale odnajdują się w roli lidera, nie tylko w pracy, ale również  pośród znajomych – lubią im doradzać i być ich powiernikami. Idealne zawody dla numerologicznych jedynek to praca na stanowiskach kierowniczych, najlepiej z dużym poziomem stresu, np. w szpitalu, w agencjach PR czy w mediach.

numerologia

Fot. Thinkstock

Numerologiczna dwójka

Numerologiczne dwójki  są osobami niezwykle wrażliwymi i pełnymi ciepła. Ich życiową domeną jest poświęcanie się dla dobra innych, bardzo często zapominając przy tym o własnych potrzebach. Bardzo dobrze czują się w towarzystwie innych dwójek i bardzo łatwo nawiązują nowe znajomości. Jednak bardzo często boją się wyjść poza świat, który sobie uporządkowały. W związku z tym budują wokół siebie mur, który dla wielu staje się przeszkodą nie do pokonania. Doskonale odnajdą się w roli działaczek społecznych – udział w manifestacjach, pochodach czy demonstracjach sprawia, że czują się jak ryba w wodzie.

Numerologiczna trójka

Trójki to urodzone gwiazdy uwielbiające błyszczeć w świetle reflektorów. Nieustannie pragną być w centrum zainteresowania, a w ich życiu codziennym nie brakuje luksusu i elegancji. W towarzystwie zazwyczaj brylują, opowiadając różne anegdotki oraz rzucając żarcikami. Kobiety trójki cieszą się wielkim powodzeniem wśród płci męskiej – doskonale wiedzą jak podkreślić swoje atuty oraz wyeksponować seksapil. Jednak ich związki nie są długotrwałe, gdyż oparte są tylko na stworzonych na potrzebę chwili pozorach. Czerwony dywan to dla nich wymarzone miejsce.

numerologia

Fot. Thinkstock

Numerologiczna czwórka

Ludzie, którzy są numerologicznymi czwórkami są niezwykle pracowici. Na pierwszym miejscu stawiają pracę oraz obowiązki z nią związane. Najlepiej czują się w sferze zawodowej, gdzie mogą się wykazać wiedzą i umiejętnościami oraz działają według określonego planu. Prywatnie trudno im ułożyć sobie życie. Kobiety czwórki są niezależne i wymagające, nie tylko w stosunku do siebie, ale również do swojego otoczenia. Dlatego też nie mają zbyt wielu przyjaciół. W związkach lubią dominować i trzymają rękę na pulsie. Najlepszym zawodem dla czwórki jest praca w szkole, banku i księgowości.

Numerologiczna piątka

Kobiety piątki są niezwykle energiczne, niezależne i nie znoszą rutyny. W życiu prywatnym cenią sobie wolność. Nie potrafiłyby tkwić w związku z dominującym partnerem, który je ogranicza. Piątki przepełnione są spontanicznością – nagłe wypady za miasto czy dalekie podróże to dla nich świetna okazja do zdobycia nowych doświadczeń. Uwielbiają spędzać czas z innymi ludźmi, zarówno z tymi o podobnym temperamencie, jak i z tymi spokojniejszymi. Bardzo dobrze sprawdzają się w roli przyjaciół – potrafią nie tylko słuchać, ale również spojrzeć z dystansem na to, co mówi druga osoba, co jest cechą niezwykle rzadką. Idealnie sprawdzą się w pracy jako przewodniczki czy podróżniczki.

numerologia

Fot. Thinkstock

Numerologiczna szóstka

Kobiety, którym przypisana jest cyfra sześć, to osoby rodzinne. Jednym z ich największych marzeń jest założenie rodziny, w której będzie dominowała miłość. Całkowicie poświęcą swój czas na wychowywanie dzieci i prowadzenie domu. Połączenie pracy z życiem prywatnym nie będzie stanowiło żadnego problemu, wręcz przeciwnie – kobiety te będą starały się nie narzekać, żeby tylko nie zaburzyć rodzinnego szczęścia. W związkach szukają u partnerów troski, szczerości i spokojnej miłości. W sferze zawodowej świetnie odnajdą się w pracy, która wiąże się z dziećmi. Są świetnymi nauczycielkami czy przedszkolankami.

 

numerologia

Fot. Thinkstock

Numerologiczna siódemka

 Siódemki to przede wszystkim mole książkowe, alpiniści czy podróżnicy. Można powiedzieć, że są to osoby niezwykle niezależne, które uwielbiają wyzwania oraz szukają odpowiedzi na konkretne pytania. Ich hobby to rozwiązywanie zagadek, analizowanie teorii oraz szukanie odpowiedzi na nieznane pytania. Praca, której całkowicie się poświęcają, stanowi dla nich pewien azyl, izolują się od rzeczywistości. Ślęczenie godzinami nad tekstami czy starymi mapami jest dla nich niesamowitą przygodą i doświadczeniem. Doskonale sprawdzą się w roli wykładowcy akademickiego czy archeologa.

 

 

numerologia

Fot. Thinkstock

Numerologiczna ósemka

 Kobiety ósemki obdarzone są bardzo silnym charakterem, są to urodzone przywódczynie.  Emanuje od nich pewność siebie i wiara we własne umiejętności. Są dobrymi powiernikami, ale i słuchaczami. Nie oceniają, choć lubią doradzać, nie słuchając racji drugiej strony. Bardzo często ufają swojej intuicji, chociaż czasami ona ich zawodzi. W życiu uczuciowym trudno im znaleźć odpowiedniego partnera. Stawiają wobec niego te same wymagania, co wobec siebie. Jeśli jednak ósemka znajdzie taką osobę, pewne jest, że będzie to związek na całe życie. Idealne zawody dla ósemki to przywódca (np. partii czy organizacji) i członek kadry zarządzającej. 

numerologia

Fot. Thinkstock

Numerologiczna dziewiątka

Dziewiątki zapominają o własnym życiu na rzecz innych istot. Kobiety dziewiątki urodziły się, żeby pomagać innym. Są przekonane, że ich żywot jest pewnego rodzaju misją. Pomaganie sprawia, że czują się potrzebne. Niestety jednocześnie są bardzo naiwne, gdyż nie dostrzegają, że ich dobroć wykorzystują inne osoby. W związkach poszukują mężczyzny troskliwego i opiekuńczego, który będzie stanowił dla nich opokę i przy którym będą czuły się bezpieczne. Praca wolontariusza jest dla nich niesamowicie satysfakcjonująca. Jeśli tylko mogą, biorą udział w różnego rodzaju akcjach społecznych.

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 3.93 / 5
darlingkiss (Ocena: 5) 21.01.2016 07:36
Jak nigdy zgadza się w 100 procentach pozdrawiam wszystkich. .hava a nice day
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2016 14:07
7.. I ogólnie wszystko się zgadza, gdyby nie to, że nie lubię nic związanego z historią.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2015 13:24
6 i jest to nawet moja ulubiona liczba ale nic sie nie zgadza...
odpowiedz
dgdfh (Ocena: 5) 28.12.2015 23:26
a co jezeli jestem 11?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2015 19:00
Masakra
odpowiedz

Polecane dla Ciebie