PSYCHOZABAWA: Co kształt szminki mówi o Tobie?

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele może na Twój temat powiedzieć ulubiona pomadka!
PSYCHOZABAWA: Co kształt szminki mówi o Tobie?
Fot. Thinkstock
15.12.2015

Na pewno nieraz zdarzyło ci się ocenić człowieka po wyglądzie. Rudowłosa kobieta z miejsca wydała ci się wredna, facet z haczykowatym nosem – gburowaty, a dziewczynka z blond loczkami – słodkim aniołkiem. A jak byś zareagowała, gdybyśmy zdradziły ci, że na temat twojego charakteru można wysnuć wiele wniosków jedynie na podstawie kształtu twojej szminki?

Bez względu na to, czy używasz na co dzień kolorowej, czy jedynie ochronnej pomadki, wyjmij ją z torebki i porównaj ze zdjęciami. Oto, co szminka mówi o tobie!

ZOBACZ TAKŻE: Co mówi o tobie szminka w ulubionym kolorze?

kształt szminki

Fot. blog.justfab.com

Delikatnie ścięta, przypominająca odwrócony księżyc

Łączysz w sobie dwie skrajności. Z jednej strony jesteś zdecydowana i dobrze wiesz, czego oczekujesz od życia. Z drugiej zaś jesteś wyjątkowo wrażliwa i czuła na cudzą krzywdę. Dzięki temu łączysz profesjonalizm z życzliwością.

kształt szminki

Fot. blog.justfab.com

Zaokrąglony, spłaszczony czubek

W swoim życiu cenisz równowagę i to właśnie do niej dążysz przede wszystkim. W każdej kwestii starasz się, by wygrała sprawiedliwość. Lubisz, gdy obie strony konfliktu mają równe szanse i starasz się słuchać każdej z nich. To czyni z ciebie świetnego lidera i rozjemcę koleżeńskich waśni.

kształt szminki

Fot. blog.justfab.com

Spiczasty czubek

Jesteś totalną perfekcjonistką. Nigdy nic nie robisz na pół gwizdka. Wszystkie twoje działania muszą być wykonane dobrze. Jeśli jest inaczej – poprawiasz je do skutku. Szanujesz swoje rzeczy i nawet używana przez ciebie szminka zawsze wygląda jak nowa.

kształt szminki

Fot. blog.justfab.com

Stożek

Jesteś spontaniczna, nieprzewidywalna i zwariowana. Szaleństwo to twoje drugie imię. Lubisz otaczać się ludźmi równie odważnymi, co ty. Masz przy tym bardzo dobry instynkt, dzięki czemu zawsze spadasz na cztery łapy. Znajomi uwielbiają cię, bo jesteś rewelacyjną przyjaciółką. 

kształt szminki

Fot. blog.justfab.com

Płaska

Jesteś elokwentna i profesjonalna. Lubisz mocno stąpać po ziemi i każdy, kto próbował obiecywać ci złote góry (szef, partner, sprzedawca), przekonał się na własnej skórze, że jesteś twardą babką. Wyznajesz zasadę „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”, dlatego jeśli ktoś traktuje cię dobrze, odwdzięczasz mu się z nawiązką.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 2.67 / 5
rozbawiona (Ocena: 1) 15.12.2015 21:56
Zabawne, pasują do mnie wszystkie opisy oprocz tego pod moim kształtem szminki ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2015 16:12
zawsze chciałam tak potrafić malować się szminką, by była ciągle ścięta :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie