PSYCHOTEST: Co mówią o Tobie ulubione buty?

Nosisz je niemal codziennie? To nie może być przypadek!
PSYCHOTEST: Co mówią o Tobie ulubione buty?
Fot. gratisography.com
18.11.2015

Trudno wyobrazić sobie życie w naszym klimacie bez butów. Chociaż, nawet gdyby było to możliwe, większość z nas i tak nie zrezygnowałaby z obuwia. Te nie tylko ułatwiają nam poruszanie się, ale swoim wyglądem sporo o nas mówią. Zupełnie inaczej oceniana jest kobieta na wysokich szpilkach, a inaczej patrzy się na dziewczynę w ciężkich traperach.

Wybór butów to jednak nie tylko kwestia naszego gustu, ale także osobowości. Nie każda z nas odważy się pokazać w miejscu publicznym w zwyczajnych trampkach i nie każda poczuje się dobrze na masywnych koturnach. Ulubione obuwie zdradza kim tak naprawdę jesteśmy, jakie wartości wyznajemy i czego oczekujemy od życia.

A co mówią o Tobie buty, które nosisz najczęściej? Czas to sprawdzić!

damskie buty

fot. pixabay.com

TRAMPKI

Charakter: Jesteś typem chłopczycy, która wstydzi się wszystkiego, co kobiece. Obawiasz się, że kiedy obnażysz swoją damską naturę, nikt nie będzie Cię szanował. Twardo stąpasz po ziemi i interesują Cię jasne sytuacje, a nie emocje. Jesteś nieustępliwa i zawsze wszystko wiesz najlepiej.

Mocne strony: Trudno Cię wyprowadzić z równowagi. Zawsze twardo trzymasz się swojego planu i nie spoczniesz, zanim go nie zrealizujesz.

Słabe strony: Bywasz bezwzględna i rzadko liczysz się z cudzym zdaniem. Stawiasz na swoim, nie przejmując się uczuciami innych.

damskie buty

fot. pixabay.com

SPORTOWE BUTY

Charakter: Ciągle Cię nosi i nie jesteś w stanie zbyt długo zagrzać miejsca. Wciąż szukasz nowych wrażeń i jesteś wręcz uzależniona od skrajnych emocji. Do życia pochodzisz z pełną swobodą, nie za bardzo przejmując się konwenansami czy modą. Dla Ciebie nie liczy się styl, ale jakość i wygoda. 

Mocne strony: Swoją determinacją i siłą przebicia dorównujesz płci przeciwnej. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych i często mobilizujesz do działania nie tylko siebie, ale wszystkich wokół.

Słabe strony: Bywasz lekkoduchem, którego nie interesują obowiązujące normy. Sama wyznaczasz własne, przez co nie zawsze jesteś rozumiana przez otoczenie.

damskie buty

fot. pixabay.com

SZPILKI

Charakter: Czujesz się 100-procentową kobietą i często próbujesz to wykorzystać. Chociaż zdajesz sobie sprawę z własnej siły, czasami odgrywasz rolę tej słabszej. Wszystko po to, by ludzie wokół tańczyli tak, jak Ty im zagrasz. Uwielbiasz skupiać na sobie uwagę i łatwo się denerwujesz, jeśli nie przynosi to oczekiwanego efektu.

Mocne strony: Jesteś bardzo reprezentatywna i potrafisz ważyć słowa. Mówisz dokładnie tyle, ile trzeba. Zalotnym mrugnięciem oczu załatwisz niemal wszystko.

Słabe strony: Bywasz oderwana od rzeczywistości i stronisz od ciężkiej pracy. Wydaje Ci się, że sukces i powodzenie po prostu Ci się należą. Łatwo się rozczarowujesz.

damskie buty

fot. pixabay.com

BUTY NA KOTURNIE

Charakter: Uwielbiasz robić wokół siebie zamieszanie, choć czasami nic za tym nie stoi. Wydaje Ci się, że jesteś silna i możesz wszystko, ale rzeczywistość często Cię przerasta. Bywasz niestabilna emocjonalnie i bardzo się złościsz, kiedy ktoś nie jest w stanie odczytać Twoich intencji. Dziwisz się, że inni nie myślą dokładnie tak, jak Ty.

Mocne strony: Kiedy ktoś wyrzuca Cię drzwiami, Ty po chwili wracasz oknem. Jesteś zdeterminowana i często stawiasz na swoim. Idziesz przez życie niczym taran.

Słabe strony: Bywasz bardzo uparta, nawet wtedy, kiedy wiesz, że nie masz racji. Rzadko słuchasz porad, chociaż wypowiadane są zazwyczaj przez osoby, które naprawdę chcą dla Ciebie jak najlepiej.

damskie buty

fot. pixabay.com

BALERINY

Charakter: Trudno nazwać Cię twardzielką. Zamiast rozpychać się w życiu łokciami, wolisz osiągać swoje podstępem i sposobem. I chociaż Twoja pewność siebie oscyluje gdzieś w granicach zera, zazwyczaj i tak wszystko Ci się udaje. Jesteś bardzo poukładana i logiczna w swoich działaniach. Problem w tym, że reszcie świata daleko do takiej harmonii.

Mocne strony: Trudno znaleźć człowieka, który by Cię nie lubił. Wzbudzasz same pozytywne emocje, chociaż z bardzo różnych powodów. Chodzi głównie o to, że nikomu się nie narzucasz.

Słabe strony: Nie potrafisz tupnąć nogą, kiedy trzeba i dlatego często musisz obejść się smakiem. W towarzystwie silniejszych osobowości przestajesz być zupełnie widoczna.

damskie buty

fot. pixabay.com

GLANY

Charakter: Pozujesz na dominę, bo rzeczywiście taka jesteś. Gardzisz wszystkim, co dziewczęce, a co za tym idzie – słabe. Nie za bardzo przejmujesz się zdaniem innych, dlatego miewasz problemy z utrzymaniem dłuższych znajomości. Chodzisz z wysoko podniesioną głową, co trudno uznać za wadę, ale warto czasami spojrzeć także pod nogi.

Mocne strony: Każdy się z Tobą liczy. Nie zawsze wynika to z szacunku, ale czasami bardziej ze strachu. Potrafisz zapanować niemal nad każdą sytuacją i jednym słowem przywołać wszystkich do porządku.

Słabe strony: Zatraciłaś gdzieś swoją kobiecość, dlatego możesz mieć problemy w kontaktach z płcią przeciwną. Zbyt łatwo oceniasz innych, nie dostrzegając własnych wad.

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2015 07:05
"Glany" ze zdjęcia rozwalają wszystko
odpowiedz
ave metal (Ocena: 1) 18.11.2015 19:28
glanyyy!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2015 16:45
ja noszę glany a osobowość mam jak opis od szpilek :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2015 15:04
Ile jeszcze takich bzdur będzie na stronie ? Codziennie jest coś w stylu "jakie cechy wyglądu/zachowania dyskwalifikują cię u faceta" i "mądrości" Grzegorza gimbusa. Nie obchodzi nas co się facetom podoba a co nie każdy kogoś znajdzie, każdy jest inny, każdemu się podoba co innego. Dajcie artykuły typowo dla kobiet jak dbać o siebie jakieś nowinki kosmetyczne/modowe a nie takie pierdoły w kółko.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2015 11:45
Ja mam wszystkie typy obuwia I co? Chodze czesto w trampkach bo mam chory kregoslup I wole oszczedzac go na szpilki na jakies wazne okazje. Nie wstydze sie bycia kobieta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo