Faceci wyznali, czego zazdroszczą innym. Umięśnione ciało, wyższe zarobki, jędrna pupa...

Wcale nie są twardsi od nas. Wielu z nich to zakompleksieni chłopcy.
Faceci wyznali, czego zazdroszczą innym. Umięśnione ciało, wyższe zarobki, jędrna pupa...
17.08.2015

Zwykło się uważać, że jeśli chodzi o kompleksy i zazdrość – kobiety nie mają w tych kwestiach żadnej konkurencji. Płeć przeciwna niczym się nie przejmuje, a jeśli w ogóle, to na pewno nie tak mocno, jak my. Jesteśmy przewrażliwione i zbyt emocjonalnie podchodzimy do życia, przez co same je sobie utrudniamy. A ile w tym prawdy? Okazuje się, że niewiele. Panowie nie ustępują nam nawet na krok.

Dzięki aplikacji Whisper, która umożliwia anonimowe dzielenie się swoimi najbardziej skrywanymi tajemnicami, wiemy o facetach znacznie więcej. Tym razem bierzemy pod lupę ich szczere wyznania na temat uczucia zazdrości. Kiedy się pojawia i czego dotyczy? Będziesz zaskoczona. Statystyczny facet, który na pierwszy rzut oka wydaje się niewzruszonym twardzielem, przejmuje się naprawdę wieloma sprawami.

Kiedy czują największą zazdrość? Powinnaś to przeczytać, żeby lepiej zrozumieć płeć brzydszą.

x

„Czasami zazdroszczę mojemu psu, który wzbudza większe zainteresowanie i uznanie u dziewczyn, niż ja – jego właściciel”.

„Zawsze spoglądam na pośladki innych facetów. Nie dlatego, że mnie to kręci. Porównuję się z nimi i zazdroszczę tym, którzy mają większą i jędrniejszą pupę ode mnie”.

„Faceci ciągle flirtują z moją dziewczyną, co specjalnie mi nie przeszkadza. Zazdroszczę jej tego, bo ja też chciałbym być adorowany przez inne kobiety”.

„Zazdroszczę wszystkim dziewczynom, bo natura dała im coś, o czym każdy facet może tylko pomarzyć. Mam na myśli długi i wielokrotny orgazm”.

x

„Czasami, kiedy widzę fajnie ubraną dziewczynę, odczuwam zazdrość. Zazdroszczę jej tego, że może się tak wystylizować, a mnie jako facetowi nie wypada tak o siebie dbać”.

„Zazdroszczę kotu mojej dobrej koleżanki i to nie jest żart. Chciałbym, żeby ona kiedyś spojrzała na mnie z takim uczuciem, jak patrzy na swojego zwierzaka”.

„Czuję ogromną zazdrość, kiedy moja dziewczyna idzie sama na siłownię. Cały czas rozmyślam o tych wszystkich spoconych i umięśnionych facetach, którzy mogą ją tam podrywać”.

„Nic nie wzbudza we mnie tak wielkiej zazdrości, jak inny facet, który doprowadza moją dziewczynę do śmiechu”.

x

„Mój współlokator ma dziewczynę, która od jakiegoś czasu z nami mieszka. Zazdroszczę mu tego. Czy ja też poznam kiedyś kobietę, z którą mógłbym być tak blisko?”

„Najlepszy kumpel od zawsze dobrze wie, czego oczekuje od życia i ma plany na kolejne lata. Zazdroszczę mu tego, bo ja wciąż nie mogę się zdecydować i pewnie zmarnuję swoją przyszłość”.

„Nie lubię, kiedy moje znajome oceniają przy mnie innego faceta i mówią, że jest gorący albo seksowny. Czuję się zazdrosny, bo o mnie pewnie nikt by tak nie powiedział”.

„Jestem w związku na odległość i dzielące nas kilometry zwyczajnie mnie przerażają. Zazdroszczę jej znajomym, którzy mają ją blisko siebie i mogą spędzać z nią czas”.

x

„Czuję zazdrość za każdym razem, kiedy widzę umięśnionego kolesia. Jest mi przykro, że nigdy nie będę tak wyglądał. Straciłem lata, kiedy mogłem zadbać o swoje ciało i już tego nie zmienię”.

„Zazdroszczę moim znajomym, którzy poszli na studia, skończyli je i teraz chwalą się wyższym wykształceniem. Mam na tym punkcie kompleks. Jestem jedyną osobą w towarzystwie, która skończyła na liceum”.

„Moja dziewczyna traktuje swoich rodziców jak najlepszych przyjaciół. Zazdroszczę jej tego, bo ja z moimi nie potrafię normalnie rozmawiać”.

„Zazdroszczę mojemu młodszemu bratu, że tak dobrze poukładało mu się życie zawodowe. Ma świetną pracę i zarabia dwa razy więcej ode mnie. Chciałbym mieć taką swobodę w wydawaniu pieniędzy”.

Wiedziałaś, że faceci są aż tak wrażliwi?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2015 20:21
z ta zazdroscia ze kobiety maja sie w co stroic... nigdy nie zrozumiem... jestem klepsydra i ubranie sie, zeby ciuchy nie pękały na cyckach czy wisiały w talii to ogromny problem i paradoksalnie ciezko jest dobrze wygladac z taka figura.. Szukanir ubran (jeszcze w moich kolorach i stylu) to prawdziwy koszmar, nienawidze zakupow...a faceci? zaloza dobrze skrojony garnitur czy koszule i wygladaja BOSKO!!
odpowiedz
Ruda (Ocena: 5) 17.08.2015 02:34
Zazdroszczą nam wielokrotnego orgazmu...szkoda tylko że oni za każdym razem mają orgazm a kobiety rzadko :) Nie wiem czy jest czego zazdrościć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo