Psychotest: Co mówi o Tobie łóżko?

Powiedz nam, na czym śpisz, a my powiemy Ci, kim jesteś!
Psychotest: Co mówi o Tobie łóżko?
05.08.2015

Często go nie doceniamy, ale to bez wątpienia najważniejszy mebel w naszym życiu. To właśnie w łóżku spędzamy wiele godzin w ciągu każdej doby, a gdyby je zsumować – niemal pół życia. Aby spełniało swoje zadanie, powinno być odpowiednio duże, miękkie, wygodne i czyste. Choć rzadko się na tym zastanawiamy, mówi o nas więcej, niż można przypuszczać.

Tak, na podstawie miejsca codziennego wypoczynku można nie tylko ocenić, ale także szczegółowo scharakteryzować człowieka. Nie wierzysz? Wystarczy, że na kolejnych podstronach wybierzesz kolejne cechy Twojego łóżka, a my powiemy Ci, kim tak naprawdę jesteś. Znaczenie ma jego typ, rozmiar, a nawet liczba poduszek...

Co łóżko mówi o Tobie?

x

TYP ŁÓŻKA

Materac na stelażu – jesteś nowoczesną i pewną siebie kobietą, której nie interesują utarte wzorce. Lubisz, kiedy wiele się wokół Ciebie dzieje. Cały czas dążysz do przodu, chociaż nie za bardzo wiesz, gdzie znajduje się meta.

Wersalka – jesteś urodzoną tradycjonalistką, której nie pociągają żadne nowości. Uwielbiasz rozwiązania sprawdzone i jesteś ostatnią osobą, która byłaby w stanie podejmować ryzykowne decyzje. Cenisz przewidywalność i święty spokój.

Rozkładana sofa – nie zamykasz się na nowinki, ale cenisz także tradycję. Chciałabyś być pewną siebie i niezależną kobietą, ale zazwyczaj ustępujesz innym. Dbasz przede wszystkim o zadowolenie Twoich bliskich, a dopiero na końcu o swoje własne.

x

WYMIARY ŁÓŻKA

Małe (jednoosobowe) – najprawdopodobniej jesteś singielką, która wciąż szuka szczęścia w miłości. Jeśli zdążyłaś się już z kimś związać, nie jest to relacja, którą traktujesz do końca poważnie. Być może to ten jedyny, ale jeśli nie – z pokorą będziesz szukała dalej.

Nieco większe (w sam raz dla jednej, za mało dla dwóch osób) – trudno powiedzieć, żebyś była nieśmiała, ale z mężczyznami postępujesz bardzo ostrożnie. Nie brakuje ich w Twoim towarzystwie, ale nadal nie potrafisz się na żadnego zdecydować.

Duże (przynajmniej dwuosobowe) – nie jesteś typem samotniczki i nawet jeśli Twoje związki się rozpadają, natychmiast rozpoczynasz nowe. Któryś z nich wreszcie wypali i okaże się tym jedynym. Jesteś coraz bliżej tego celu.

x

USTAWIENIE ŁÓŻKA

Przy oknie – nie brakuje Ci fantazji i jesteś otwarta na nowe doświadczenia. Istnieje spora szansa, że w przyszłości będziesz pracowała w wolnym zawodzie związanym ze sztuką lub mediami. Działalność artystyczna połączona z kontaktem z ludźmi to Twoje przeznaczenie.

Przy ścianie – rzadko walczysz o swoje, co wcale nie musi być dla Ciebie złe. Cenisz sytuacje przewidywalne i raczej nie starasz się nikomu zaimponować. Pisana jest Ci praca w takich branżach jak finanse, handel, edukacja czy administracja.

Na środku pokoju – trudno Cię rozgryźć i wbrew pozorom może to być Twoja największa zaleta. Istnieje spora szansa na to, że zrobisz karierę prawniczą lub medyczną, a jeśli odpowiednio pokierujesz życiem i poczujesz, że chcesz czegoś innego – także w przemyśle rozrywkowym.

x

LICZBA PODUSZEK NA KTÓRYCH ŚPISZ

1-2 – od życia nie oczekujesz zbyt wiele i zadowolisz się nawet skromnym gronem przyjaciół. Najważniejsze dla Ciebie jest to, by byli Ci wierni. Cenisz znajomości na całe życie i starasz się je bardzo pielęgnować. Choć bliskich możesz policzyć na palcach jednej ręki, i tak jesteś zadowolona.

3-4 – żeby poczuć się pewnie, potrzebujesz wokół siebie sporej liczby znajomych. Ich grono nigdy nie jest zamknięte – starzy odchodzą, nowi przychodzą. Uważasz, że to naturalna kolej rzeczy i raczej nie liczysz na to, że utrzymasz z nimi wszystkimi kontakt do końca życia.

5 i więcej – otaczają Cię prawdziwe tłumy, ale masz coraz większy problem z oceną, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto przeszedł na pozycję wroga. Lubisz ludzi, ale coraz mniej im ufasz. Kiedyś dojdziesz do wniosku, że nie ilość, ale jakość liczy się najbardziej. Także w przyjaźni.

x

ŚCIELENIE ŁÓŻKA

Ścielę łóżko codziennie rano – Twoje główne cechy charakteru to pedantyczność i powaga.

Ścielę łóżko, kiedy mam na to ochotę – cechuje Cię wybujała fantazja i wewnętrzne ciepło.

Nigdy nie ścielę łóżka – nie przejmujesz się regułami i lubisz je łamać. Bywasz zarozumiała.

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2015 15:33
moje łóżko mówi o tym, że kupili mi je rodzice i nie mam wyboru xd mówi ono raczej o nich xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2015 22:08
A u mnie ten test się sprawdzil
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2015 20:50
moje łóżko mówi o mnie ,że jestem leniwa, lubię spać, mam wielkie łóżko z ogromna ilością poduszek i stoi przy ścianie bo zajmuje większość pokoju
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2015 11:09
Moje lozko nie mówi. Wasze mówią?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2015 10:37
ktoś jeszcze czyta te idiotyzmy ??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo