Jak ludzie reagują, gdy widzą przemoc w miejscu publicznym? Szokujące VIDEO!

Kontrowersyjny eksperyment ujawnił, czy możemy liczyć na pomoc obcych, kiedy dzieje się nam krzywda.
Jak ludzie reagują, gdy widzą przemoc w miejscu publicznym? Szokujące VIDEO!
23.03.2015

Żyjemy obecnie w dość niewdzięcznych czasach. Zamiast obserwować, co dzieje się wokół nas, skupiamy się na przeglądaniu własnego telefonu. Skoro ani osoby starsze, ani kobiety w ciąży przeważnie nie mogą liczyć na to, że inni ustąpią im miejsca w autobusie, to czy dziewczyna, bita przez swojego chłopaka w miejscu publicznym, może spodziewać się pomocy od obcych ludzi?

Odpowiedź na to pytanie dał prosty eksperyment. Kobieta i mężczyzna udają przed wszystkimi zaciekłą kłótnię, która kończy się rękoczynami. Najpierw to chłopak jest agresywny wobec „partnerki”, potem zamieniają się rolami.

Jak reagują przechodnie w obu tych sytuacjach? Obejrzyjcie video.

przemoc w rodzinie

Czy ludzie reagują na agresję? Obejrzyjcie szokujące video!

przemoc w rodzinie

Czy ludzie reagują na agresję?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
m. (Ocena: 5) 11.04.2015 09:43
Ludzie w większości boją się reagować aby samemu nie paść również ofiarą. Osobiście staram się reagować ponieważ kiedyś sama byłam ofiarą przemocy ze strony dwóch facetów. Nie życzę tego nikomu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2015 18:13
Ja prawie zawsze reaguję, Ostatnio sytuacją było okladanie i plucie na starszego pana w autobusie. Oczywiscie reszta ( w tym mezczyzni ) wpatrzeni gdzies indziej. Masakra ! Ludzie są załosni. Wracają do domu i tylko wystukuja na Spotted Mpk co też im się dziś przydarzyło, ale w realu reakcji zero. Napisalam prawie na poczatku, bo mialabym dylemat czy pomoc w klotni między parą. Wiadomo jak to jest, klocą się między sobą, sprobujesz cos zaaregowac to jeszcze zostaniesz zbesztany, ze masz zostawic misiaczka w spokoju. Tutaj bym 2 razy sie zastanowila.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2015 17:26
To było aż zbyt oczywiste... ale artykuł jest ok
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2015 16:04
............
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2015 15:22
..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo