Co o jego uczuciach mówi pozycja, w jakiej z Tobą zasypia?

Analiza zdjęć, z której dowiesz się wielu ciekawych rzeczy!
Co o jego uczuciach mówi pozycja, w jakiej z Tobą zasypia?
02.01.2015

Amerykański badacz, Samuel Dunkell, odkrył, że w czasie snu czujemy się swobodniej, nie kontrolujemy ruchów i w efekcie zachowujemy się bardziej naturalnie. Z klei Patty Wood, autorka książki „Oznaki sukcesu. Przewodnik po mowie ciała” twierdzi, że to, w jakiej pozycji zasypiamy z ukochaną osobą, może wiele powiedzieć na temat naszego związku.

Oczywiście są pewne wyjątki. Jeśli masz skłonności do kopania partnera przez sen, nie dziw się, że ten zasypia jak najdalej od ciebie. We wszystkich pozostałych przypadkach analiza pozycji sennych ma jednak jak najbardziej sens.

Znajdźcie wśród naszych zdjęć pozycję, w której najczęściej wspólnie z chłopakiem zasypiacie, a potem przeczytajcie, co to oznacza!

Uwaga: To, w jakiej pozycji się budzicie, nie ma większego znaczenia. Najważniejsze jest wspólne układanie się do snu.

pozycje senne

Twoja głowa znajduje się na klatce piersiowej partnera

Twój partner czuje się „głową rodziny”. Ma poczucie, że powinien być dla ciebie wsparciem i chronić cię przed całym światem. Z kolei twoje ułożenie ciała mówi: „ufam ci całkowicie. Wiem, że nigdy mnie nie zawiedziesz”.

pozycje senne

Wasze twarze są skierowane ku sobie

Jesteście jak papużki nierozłączki. Uwielbiacie się przytulać, całować i wyznawać sobie miłość. Nie macie problemu z mówieniem o swoich uczuciach. Jesteście ze sobą bardzo szczęśliwi.

pozycje senne

Oboje śpicie na brzuchu

Zdaniem psychologów osoby, które zasypiają na brzuchu, są zazwyczaj zamknięte w sobie i nie lubią zdradzać się ze swoimi emocjami. Jeśli zatem oboje zasypiacie w tej pozycji, w waszym związku brakuje żaru i intymności. Aby to zmienić, możesz ułożyć się na brzuchu, ale jednocześnie obejmować ręką plecy partnera. To da mu poczucie bezpieczeństwa i być może bardziej go otworzy.

pozycje senne

Każde z Was śpi na swojej stronie łóżka

Nie czujecie się ze sobą mocno związani. Każde z was ma potrzebę posiadania własnej przestrzeni, którą partner mógłby niepotrzebnie naruszyć. Taka pozycja sygnalizuje, że w waszym związku nie dzieje się zbyt dobrze. Być może macie przed sobą nawzajem jakieś sekrety.

pozycje senne

Partner przytula się do Ciebie na łyżeczkę

Twój mężczyzna czuje się za ciebie odpowiedzialny i chce, byś czuła się przy nim bezpiecznie. Oboje darzycie się wzajemnym zaufaniem. Nie macie przed sobą sekretów. Dogadujecie się nawet w najtrudniejszych sprawach.

pozycje senne

Ty przytulasz się do partnera na łyżeczkę

Twój ukochany jest dla ciebie najważniejszą osobą na świecie. Gdybyś mogła, podarowałabyś mu gwiazdkę z nieba. W waszym związku to ty jesteś osobą aktywną i dominującą. Facet pozostaje raczej bierny, co nierzadko jest powodem waszych kłótni.

pozycje senne

Łyżeczka z przestrzenią między partnerami

Wasz związek jest bardzo dojrzały i nie opiera się wyłącznie na fizyczności. Lubicie się dotykać, ale jednocześnie najważniejsze jest dla was to, by zasypiać w pozycji komfortowej dla każdego z osobna. Cenicie przestrzeń w związku, jednak w trudnych sytuacjach zawsze możecie na siebie liczyć.

Komentarze (22)

Ocena: 4.68 / 5
Martt (Ocena: 5) 18.06.2015 15:34
My z patnerem sypiamy odwróceni od siebie od 2,5 roku i jakoś jest ok. Nie wierzmy we wszystko co przeczytamy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2015 22:16
Mój facet bardzo lubi spanie na łyżeczkę,a ja uwielbiam wtulenie w jego ramiona,jego bliskość-jest super
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2015 11:28
haha. my z mezem od zawsze zasypiamy pod osobnymi koldrami a uklada nam sie swietnie juz od 15 lat. kiepskich psychologow cos macie na stanie :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2015 16:18
my praktykujemy łyżeczki (on obejmuje mnie lub ja obejmuje jego). o ile w pierwszej części jak on obejmuje mnie (a raczej ściska ;)) opis się zgadza o tyle w wersji, gdy to ja jestem obejmująca nie zgadza się dosłownie nic.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2015 00:57
to chyba moje malzenstwo jest mixem tego wszystkiego bo my zasypiamy w roznych pozycjach to zalezy od dnia jak nam wygodnie. Na lyzeczke, objeci, odwroceni itd.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo