Wesołych Świąt Papilotki!

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny spędzacie z nami Święta!
Wesołych Świąt Papilotki!
24.12.2014

Wigilia to szczególny czas. Stół ugina się od pysznego jedzenia, na choince wesoło połyskują kolorowe lampki, a rodzinnym rozmowom towarzyszy szelest rozpakowywanych prezentów. Chyba nie ma w ciągu całego roku tak wyjątkowego dnia, jak ten dzisiejszy. Tym bardziej nam miło, że już po raz kolejny spędzacie z nami Boże Narodzenie.

Dzisiaj chcemy Wam życzyć przede wszystkim spokoju i oderwania się od problemów codzienności. Tym z Was, które wciąż poszukują swojej drugiej połówki, życzymy znalezienia prawdziwej miłości. Takiej na całe życie, która będzie na Was zasługiwać. A tym z Was, które są już szczęśliwie zakochane – aby to uczucie nigdy nie zgasło.

Bądźcie zdrowe, nie bójcie się spełniać własnych marzeń, otaczajcie się ludźmi, którym naprawdę na Was zależy.

Wesołych Świąt, dziewczyny!

Redakcja

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2014 21:35
wesołych świąt papilocie ps. wyrzućcie w końcu Grzesia z redakcji
odpowiedz
M. (Ocena: 5) 24.12.2014 14:18
Niech te święta tak wspaniałe, Będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, Niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, Niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, No i radość będzie wszędzie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2014 09:17
A ja tobie Papilocie życzę, abyś nabrał weny i pisał wartościowe artykuły dla kobiet, żeby mogły tu znaleźć coś dla siebie. I proszę mniej kiepskich artykułów pisanych przez "mężczyzn". Wesołych!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo