Ulubiony kolor bielizny mówi o Tobie więcej, niż myślisz! PSYCHOZABAWA

Analiza osobowości na podstawie koloru biustonosza? Zdziwisz się, jak może być dokładna!
Ulubiony kolor bielizny mówi o Tobie więcej, niż myślisz! PSYCHOZABAWA
05.11.2014

Dla jednych wybór bielizny to raczej dzieło przypadku, inne z nas przykładają do tego ogromną wagę. Najważniejsze jest to, by spełniała swoją rolę, była wygodna i przy okazji ładna. Sklepowe półki aż uginają się od towaru, więc możemy przebierać we wzorach, fasonach i materiałach. Mamy swoje ulubione, ale raczej rzadko zastanawiamy się nad tym, dlaczego wybieramy akurat taki stanik i majtki.

Okazuje się, że warto to przemyśleć, bo tak niepozorny szczegół jak bielizna, może powiedzieć o nas znaczne więcej, niż podejrzewamy. Zwłaszcza, kiedy zaczniemy analizować ulubiony kolor. Na jego podstawie można wręcz stworzyć charakterystykę każdej z nas. Jeden z międzynarodowych sklepów z damską bielizną, doskonale znający kobiece potrzeby i własne klientki, zaprezentował niedawno wyniki swoich obserwacji.

Twórcy stworzyli krótkie opisy kobiet wybierających bieliznę w najpopularniejszych kolorach. Pod lupę wzięto tradycyjną biel i czerń, seksowną czerwień oraz zyskujący na popularności błękit. Zastanów się, który z nich lubisz najbardziej i dowiedz się, co o Tobie mówi...

kolor bielizny

CZERŃ

Jesteś osobą bardzo praktyczną i lubisz uniwersalne rozwiązania. Ciemna bielizna zawsze wygląda czysto i doskonale pasuje do klasycznej małej czarnej.

Mało która kobieta jest równocześnie tak odważna, silna i ambitna, jak Ty.

Twojej sile przekonywania ulegają także faceci. W związku to Ty rządzisz. Nie lubisz sprzeciwu.

Niezależność i moc to Twoje znaki rozpoznawcze, ale z tego powodu zdarza Ci się skrywać inne emocje. Masz problem z pokazaniem swojej delikatniejszej strony.

kolor bielizny

BIEL

Dobrze czujesz się we własnej skórze, o czym najlepiej świadczy jasna bielizna. W ten sposób chcesz podkreślić swoje naturalne piękno i raczej Ci się to udaje.

Słyniesz z siły spokoju, opanowania i bardzo poważnego traktowania świata i ludzi. Wiesz, kiedy jest czas na zabawę, a kiedy trzeba podejść do tematu na serio.

Bardzo szybko się zakochujesz. Jesteś stworzona do otaczania opieką innych.

Jesteś uczciwa i prostolinijna. Trudno zarzucić Ci, że coś ukrywasz. Co w sercu, to na języku.

W sypialni jesteś raczej wycofana, ale lubisz uczyć się nowych rzeczy...

kolor bielizny

BŁĘKIT

Trudno spotkać równie romantyczną osobę. Jesteś bardzo emocjonalna, a kiedy przez chwilę pozostajesz sama, natychmiast zaczynasz marzyć o tym, by się zakochać. Lubisz ten stan.

Można powiedzieć o Tobie wszystko, ale nie to, że masz problem z własnym stylem. Interesujesz się modą i nie stronisz od bardzo unikalnych rozwiązań.

Jesteś bardzo niezależna i raczej Ci to nie przeszkadza. Szczerze mówiąc, wyróżnianie się z tłumu to Twoje największe hobby.

W sypialni trudno nad Tobą zapanować. Czasami jesteś uległa, innym razem stanowcza. Potrafisz traktować seks bardzo serio, a kiedy indziej jako zabawę. Po wszystkim uwielbiasz się przytulać.

kolor bielizny

CZERWIEŃ

Nikt nie ma w sobie tyle pasji i namiętności, co Ty. Na dodatek jesteś tak energetyczna, że spokojnie mogłabyś ładować cudze akumulatory.

Jesteś bardzo świadoma siły piękna, ale nie ma w tym nic dziwnego. Doskonale zdajesz sobie sprawę ze swojej urody i umiesz ją wykorzystać.

W sypialni potrafisz się oddać bez słowa, ale trudno powiedzieć, byś leżała jak kłoda. Po chwili przejmujesz kontrolę i chcesz się odwdzięczyć partnerowi.

Czasami udajesz mniej rozgarniętą, niż w rzeczywistości jesteś, ale to tylko element Twojej strategii.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2014 15:45
a gdzie róż?!
odpowiedz
Anula (Ocena: 5) 05.11.2014 11:01
A gdzie mój ulubiony różowy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2014 10:11
Mam samą czarną bieliznę:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2014 09:53
A gdzie kolor cielisty/nude?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2014 09:51
Było.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo