Chcesz wiedzieć o NIM więcej? Wiemy, jak rozszyfrować jego styl (i osobowość!) w kilka sekund!

Ze sposobu ubierania można wysnuć naprawdę wiele wniosków.
Chcesz wiedzieć o NIM więcej? Wiemy, jak rozszyfrować jego styl (i osobowość!) w kilka sekund!
15.09.2014

Jak mówi Rachel Zoe, moda jest sposobem na powiedzenie tego, kim jesteś, bez używania słów. To prawda, pierwsze wrażenie rzadko bywa mylne, dlatego na nim tak bardzo polegamy. Ze sposobu ubierania można wysnuć naprawdę wiele wniosków. Może warto bliżej przyjrzeć się temu, co najchętniej nosi twój partner?

Nie musisz być specjalistką od mowy ciała, żeby wiedzieć, co chłopak chce zakomunikować swoją postawą. Podobnie jest z ubiorem. Kiedy widzisz elegancko ubranego faceta, natychmiast myślisz, że ma poważny zawód i odpowiedzialne stanowisko. Skrajnie inne odczucia wywołuje chłopak, który przedstawia ci się w luźnych dżinsach, spranym t-shircie i bejsbolowej kurtce.

Dowiedz się, co ubranie mówi o facecie, zanim zdążysz poznać jego imię!

 

stylish guy vogue

1. Pan perfekcyjny

Uwielbia klasyczne rzeczy, które wyglądają na czyste i porządne. Tacy mężczyźni są wierni nie tylko swoim ulubionym markom, ale również kobietom, ponieważ nie lubią radykalnych zmian w życiu.

stylish guy vogue

3. Sportowy

Nawet w chłodniejsze dni nosi tank top, który najlepiej podkreśla jego wyrzeźbioną sylwetkę. To nie zawsze świadczy o próżności faceta. Pomyśl raczej, że jest zdyscyplinowany i nie poddaje się, dopóki nie osiągnie zamierzonego celu.

stylish guy vogue

2. Fan rocka

Rozwiane włosy, sprany t-shirt i czarne rurki to znaki rozpoznawcze chłopaka, który jest fanem rocka. Ma wrażliwą osobowość i jest emocjonalny. Nie lubi marnować czasu, który woli spędzać w produktywny, najlepiej kreatywny sposób.

stylish guy vogue

4. Modny

Jego styl wygląda na nonszalancki, chociaż w rzeczywistości ten chłopak przywiązuje bardzo dużą wagę do swoich stylizacji. Nie daj się zwieść pozorom, on wcale nie jest tak pewny siebie, na jakiego się kreuje.

 

 

Komentarze (10)

Ocena: 3.7 / 5
Anonim (Ocena: 2) 15.09.2014 18:27
Hmm.. ciekawe.. bo mój facet nie ma ani jednej pary jeansów, nie chodzi też na sportowo, nie ubiera się elegancki i mimo punkowej fryzury nie ubiera się jak przedstawiciel subkultury. Modę lekceważy, nie reprezentuje żadnego z powyższych stylów ubierania. Mutant jakiś :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2014 10:38
a jak chodzi w drechach?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2014 10:25
to są faceci?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 15.09.2014 09:30
nie przypominam sobie, żebym spotkała na ulicy choć jednego podobnego do tych na zdjęciach... fan rocka w ogóle bezbłędny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2014 08:18
Nie ma tutaj żadnego typu mężczyzny. Są jedynie metro dzieciaczki. :) Pozdrawiam mojego MĘŻCZYZNĘ, który wygląda i zachowuje się jak facet z krwi i kości :)
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo