TEST: Czy prowokujesz partnera do zdrady?

Sprawdź, czy możesz być pewna jego wierności.
TEST: Czy prowokujesz partnera do zdrady?
07.05.2014

Stały związek oparty na zaufaniu i wspólnych potrzebach to dla większości z nas spełnienie marzeń. Kiedy wreszcie stanie się faktem, nie możemy stracić czujności. Nad zdrową relacją damsko-męską trzeba nieustannie pracować. Jeśli jedna ze stron odpuści, wtedy druga może poczuć się zachęcona do szukania szczęścia gdzie indziej...

Zazwyczaj męską zdradę postrzegamy bardzo jednoznacznie. Niegodziwy facet nie docenia naszego zaangażowania, wyłącza myślenie i ulega najprostszym żądzom. W wielu przypadkach może to być efekt wyłącznie jego inicjatywy, ale zdarza się i tak, że część winy za taki rozwój wydarzeń leży po naszej stronie. Być może nie robimy tego świadomie, ale niektóre nasze zachowania mogą skłaniać mężczyzn do niewierności. Zastanów się, czy zawsze próbujesz go zrozumieć i czy zamiast na czułe objęcie, częściej może liczyć na podniesiony głos lub zupełny brak zainteresowania. Jeśli poczuje się odtrącony, wreszcie może się złamać i zbłądzić.

Rozwiąż nasz psychotest i sprawdź, czy możesz być pewna jego wierności. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, za negatywną – 0 proc. Zsumuj wszystkie odpowiedzi, a wynik powie Ci, czy przypadkiem nie prowokujesz go do skoku w bok... Im wyższy wskaźnik procentowy, tym szybciej powinnaś zmienić swoje nastawienie.

zdrada w związku

11. Czy z pełną ufnością pozwalasz mu na samodzielne wyjścia ze znajomymi?

12. Czy jest Ci wszystko jedno, gdzie i z kim jest, bo oczywiste jest to, że i tak do Ciebie wróci?

13. Czy po głębszym zastanowieniu jesteś w stanie przyznać, że on może czuć się odrzucony?

14. Czy unikasz szczerych rozmów o uczuciach i potrzebach?

15. Czy zauważasz jego coraz mniejsze zaangażowanie w związek?

zdrada w związku

16. Czy chętnie wychodzi z domu bez Ciebie, a Ty jesteś wręcz zadowolona, że będziesz miała chwilę spokoju?

17. Czy kiedykolwiek podałaś w wątpliwość jego męskość?

18. Czy nie ukrywasz przed nim swojego zachwytu nad zaradnością lub urodą innych mężczyzn?

19. Czy zdarza Ci się drwić z jego wyglądu?

20. Czy po odpowiedzi na wszystkie pytania zaczęłaś się obawiać, czy Wasz związek przetrwa?

zdrada w związku

1. Czy którykolwiek z Twoich związków zakończył się z powodu zdrady partnera?

2. Czy będąc w stałej relacji, zazwyczaj nie myślisz o tym, że partner byłby do tego zdolny?

3. Czy miewasz humory i często odtrącasz jego zaloty?

4. Czy systematycznie odmawiasz swojemu mężczyźnie bliskości fizycznej?

5. Czy unikasz tłumaczeń, dlaczego nie masz na to ochoty i ograniczasz się do krótkiego „nie”?

zdrada w związku

6. Czy odnosisz wrażenie, że traktujesz go „z góry”?

7. Czy uważasz, że powinien się cieszyć, że jeszcze z nim jesteś?

8. Czy masz o nim tak negatywne zdanie, że wizję jego zdrady uważasz za po prostu niewiarygodną, bo żadna inna go nie zechce?

9. Czy Wasze rozmowy często kończą się awanturami?

10. Czy pozostajesz nieustępliwa i karzesz go „cichymi dniami”?

Komentarze (27)

Ocena: 4.74 / 5
Olga (Ocena: 5) 09.01.2018 23:03
Ja wynajęłam panią detektyw Skrzypek, gdy podejrzewałam męża o zdradę. Wszystko się potwierdziło. Gdyby nie dowody zebrane przez nią to pewnie by wyszło jeszcze tak, że to ja miałabym żyć z dzieckiem, ale jemu płacić alimenty.
odpowiedz
Iza (Ocena: 5) 11.05.2014 22:19
Zbudowanie stałego, trwałego związku wbrew pozorom nie ejst takie łatwe,. Często gubimy się w tym budownaiu i popełnimmy błędu, mniejsze lub większe. Nie wszyscy jednak sa skorzy do wybaczania. Jeśli obawiasz się, że możesz stracić swoją ruga połowę, wybierz się do specjalisty i poproś o pomoc. Ja polecam psychologa i terapeute par, Panią Irenę Maślankowską z Opola.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2014 15:29
a jak mam pełne zaufanie to co już na pewno mnie zdradza? :D właśnie jakbym go non stop szpiegowała to by miał dość i poszedł do innej :P kto wymysla te testy, czternastolatki?
odpowiedz
Słonecznik (Ocena: 5) 07.05.2014 13:39
Ja jestem osobą, która ZAWSZE dmucha na zimne, jest nad wyraz ostrożna i nie daje sobie wcisnąć najmniejszego kłamstwa, bo zwyczajnie szóstym zmysłem wyczuwam kłamstwo i dowody na to spadają mi praktycznie z nieba (naprawdę same z siebie, nawet się nad tym nie wysilam). Mój chłopak o tym wie i nawet nie próbuje, a wiele osób zarzuca mi, że mu nie ufam i "trzymam na uwięzi", a ja im wierzyłam i miałam z tego powodu wyrzuty sumienia. Odbyłam jednak rozmowę z moim chłopakiem, powiedziałam mu otwarcie czego nie akceptuję w żaden sposób i że to się nigdy nie zmieni, powiedziałam mu też, że lubię się czuć "bezpieczna" na tym polu i to wcale nie oznacza, że mu nie ufam, a dla swojego, wewnętrznego spokoju - jeśli wszystko okazuje się OK, to mój stopień zaufania nawet rośnie jeszcze bardziej. Może to i dziwne, ale chłopak zrozumiał w 100%, powiedział, że rozumie że każdy ma czasem gorszy psychicznie okres i trudno się od podobnych myśli odgonić i że faceci TEŻ TAK MAJĄ - powiedział jasno i wyraźnie co jemu by się nie podobało i czego by nie zaakceptował. Od tamtej pory nie mamy ŻADNYCH nieścisłości, nikt sobie nie rzyga że mu zajrzę przez ramię z kim tam na FB pisze, bo jest to dla nas naturalne, a zamiast się na siebie drzeć, po prostu się przytulamy, gdy zauważamy że druga połówka czuje się gorzej/jest smutna/czymś tam się niepokoi. Zrozumieliśmy, że takie rzeczy często powstają z głupotek, które nie są wyjaśniane wprost, a ukrywane (co jest błędem) oraz że zazdrość jest naturalna, tylko trzeba odpowiednio do niej podejść. Jesteśmy razem 5 lat i wciąż bardzo szczęśliwi, jak widać póki co działa :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2014 12:07
55%. Czy mnie zdradza? chyba nie, ale ręki za to nie dam sobie uciąć :D chociaż jest mi już wszystko jedno. Gdyby mnie zdradził wyjechałabym z mojego miasta i zaczęłabym żyć na nowo, a tak tkwię tutaj bez żadnych perspektyw na przyszłość tylko dlatego, że jestem z nim z przyzwyczajenia...
zobacz odpowiedzi (18)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo