Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Sprawdź, co mówi o Tobie numerologia!
Jaką kobietą jesteś według numerologii?
26.12.2013

Zastanawiałaś się kiedyś, jakie tajemnice kryje w sobie numerologia? Ciekawi cię, jakie cechy charakteru wyróżnia twoja osobista liczba? Chcesz wiedzieć, czy jesteś typem kobiety przesadnie dbającej o innych, czy raczej domatorki, a może cechuje cię osobowość lekkoducha nie zastanawiającego się nad tym, co przyniesie kolejny dzień? Jeżeli tak, to koniecznie poznaj typy kobiecości według numerologii! Aby dowiedzieć się, jaka cyfra jest ci przypisana, należy zsumować wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Jeżeli urodziłaś się 22.07.1987 roku, to twoja cyfra wynosi 9.

Przykład: 2+2+0+7+1+9+8+7=36, 3+6=9 

Numerologiczna jedynka

Kobiety, do których przypisana jest cyfra jeden, są osobami niezwykle energicznymi, pełnymi pasji i w pełni zaangażowanymi w działania, które podejmują. Adrenalina jest paliwem napędzającym ich poczynania. Ciągle są w ruchu – lubią nowe zmiany i wyzwania. Doskonale odnajdują się w roli lidera, nie tylko w pracy, ale również  pośród znajomych – lubią im doradzać i być ich powiernikami. Idealne zawody dla numerologicznych jedynek to praca na stanowiskach kierowniczych, najlepiej z dużym poziomem stresu, np. w szpitalu, w agencjach PR czy w mediach.

Numerologiczna szóstka

Kobiety, którym przypisana jest cyfra sześć, to osoby rodzinne. Jednym z ich największych marzeń jest założenie rodziny, w której będzie dominowała miłość. Całkowicie poświęcą swój czas na wychowywanie dzieci i prowadzenie domu. Połączenie pracy z życiem prywatnym nie będzie stanowiło żadnego problemu, wręcz przeciwnie – kobiety te będą starały się nie narzekać, żeby tylko nie zaburzyć rodzinnego szczęścia. W związkach szukają u partnerów troski, szczerości i spokojnej miłości. W sferze zawodowej świetnie odnajdą się w pracy, która wiąże się z dziećmi. Są świetnymi nauczycielkami czy przedszkolankami.

Numerologiczna siódemka

Siódemki to przede wszystkim mole książkowe, alpiniści czy podróżnicy. Można powiedzieć, że są to osoby niezwykle niezależne, które uwielbiają wyzwania oraz szukają odpowiedzi na konkretne pytania. Ich hobby to rozwiązywanie zagadek, analizowanie teorii oraz szukanie odpowiedzi na nieznane pytania. Praca, której całkowicie się poświęcają, stanowi dla nich pewien azyl, izolują się od rzeczywistości. Ślęczenie godzinami nad tekstami czy starymi mapami jest dla nich niesamowitą przygodą i doświadczeniem. Doskonale sprawdzą się w roli wykładowcy akademickiego czy archeologa.

Numerologiczna ósemka

 Kobiety ósemki obdarzone są bardzo silnym charakterem, są to urodzone przywódczynie.  Emanuje od nich pewność siebie i wiara we własne umiejętności. Są dobrymi powiernikami, ale i słuchaczami. Nie oceniają, choć lubią doradzać, nie słuchając racji drugiej strony. Bardzo często ufają swojej intuicji, chociaż czasami ona ich zawodzi. W życiu uczuciowym trudno im znaleźć odpowiedniego partnera. Stawiają wobec niego te same wymagania, co wobec siebie. Jeśli jednak ósemka znajdzie taką osobę, pewne jest, że będzie to związek na całe życie. Idealne zawody dla ósemki to przywódca (np. partii czy organizacji) i członek kadry zarządzającej.  

Numerologiczna dziewiątka

Dziewiątki zapominają o własnym życiu na rzecz innych istot. Kobiety dziewiątki urodziły się, żeby pomagać innym. Są przekonane, że ich żywot jest pewnego rodzaju misją. Pomaganie sprawia, że czują się potrzebne. Niestety jednocześnie są bardzo naiwne, gdyż nie dostrzegają, że ich dobroć wykorzystują inne osoby. W związkach poszukują mężczyzny troskliwego i opiekuńczego, który będzie stanowił dla nich opokę i przy którym będą czuły się bezpieczne. Praca wolontariusza jest dla nich niesamowicie satysfakcjonująca. Jeśli tylko mogą, biorą udział w różnego rodzaju akcjach społecznych.

 

KLK

kobieta

Numerologiczna dwójka

Numerologiczne dwójki  są osobami niezwykle wrażliwymi i pełnymi ciepła. Ich życiową domeną jest poświęcanie się dla dobra innych, bardzo często zapominając przy tym o własnych potrzebach. Bardzo dobrze czują się w towarzystwie innych dwójek i bardzo łatwo nawiązują nowe znajomości. Jednak bardzo często boją się wyjść poza świat, który sobie uporządkowały. W związku z tym budują wokół siebie mur, który dla wielu staje się przeszkodą nie do pokonania. Doskonale odnajdą się w roli działaczek społecznych – udział w manifestacjach, pochodach czy demonstracjach sprawia, że czują się jak ryba w wodzie.

Numerologiczna trójka

Trójki to urodzone gwiazdy uwielbiające błyszczeć w świetle reflektorów. Nieustannie pragną być w centrum zainteresowania, a w ich życiu codziennym nie brakuje luksusu i elegancji. W towarzystwie zazwyczaj brylują, opowiadając różne anegdotki oraz rzucając żarcikami. Kobiety trójki cieszą się wielkim powodzeniem wśród płci męskiej – doskonale wiedzą jak podkreślić swoje atuty oraz wyeksponować seksapil. Jednak ich związki nie są długotrwałe, gdyż oparte są tylko na stworzonych na potrzebę chwili pozorach. Czerwony dywan to dla nich wymarzone miejsce.

kobieta

Numerologiczna czwórka

Ludzie, którzy są numerologicznymi czwórkami są niezwykle pracowici. Na pierwszym miejscu stawiają pracę oraz obowiązki z nią związane. Najlepiej czują się w sferze zawodowej, gdzie mogą się wykazać wiedzą i umiejętnościami oraz działają według określonego planu. Prywatnie trudno im ułożyć sobie życie. Kobiety czwórki są niezależne i wymagające, nie tylko w stosunku do siebie, ale również do swojego otoczenia. Dlatego też nie mają zbyt wielu przyjaciół. W związkach lubią dominować i trzymają rękę na pulsie. Najlepszym zawodem dla czwórki jest praca w szkole, banku i księgowości.

Numerologiczna piątka

Kobiety piątki są niezwykle energiczne, niezależne i nie znoszą rutyny. W życiu prywatnym cenią sobie wolność. Nie potrafiłyby tkwić w związku z dominującym partnerem, który je ogranicza. Piątki przepełnione są spontanicznością – nagłe wypady za miasto czy dalekie podróże to dla nich świetna okazja do zdobycia nowych doświadczeń. Uwielbiają spędzać czas z innymi ludźmi, zarówno z tymi o podobnym temperamencie, jak i z tymi spokojniejszymi. Bardzo dobrze sprawdzają się w roli przyjaciół – potrafią nie tylko słuchać, ale również spojrzeć z dystansem na to, co mówi druga osoba, co jest cechą niezwykle rzadką. Idealnie sprawdzą się w pracy jako przewodniczki czy podróżniczki.

Polecane wideo

Komentarze (84)
Ocena: 5 / 5
ferris (Ocena: 5) 21.02.2014 12:26
ale nie męczennica; wykorzystują czasami , to prawda , ale tylko raz i gdy (baaaardzo rzadko) zawiedzie mnie intuicja . Jeśli spróbuje mnie nabrać , drugiej szansy już nie ma, poprostu go skreślam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 00:37
Hahaha ja jestem 9 i nie uważam się za Matkę Teresę. Raczej jestem bardziej skupiona na sobie ;D
odpowiedz
lejdi milejdi XD (Ocena: 5) 04.01.2014 13:09
niestety sie nie zgadza PS. wyszedł mi numer 3
odpowiedz
toldi (Ocena: 5) 04.01.2014 09:06
Bzdura xd
odpowiedz
Numeryczna 5-tka (Ocena: 5) 03.01.2014 20:43
100 % racji. Kocham podróże i kiedy się da to wybywam z domu. Zawodowo jestem przewodnikiem turystycznym.... :-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie