BEZ CENZURY: Co mówi o Tobie Twoja fryzura intymna?

Paseczki, serduszka, trójkąciki, a może burza loków? To MA znaczenie!
BEZ CENZURY: Co mówi o Tobie Twoja fryzura intymna?
09.12.2013

Fryzury intymne to temat, który od wielu lat budzi spore kontrowersje i prowokuje do dyskusji. Jedne kobiety preferują bowiem naturalny wygląd krocza, inne stawiają na fantazyjne golenie, a pozostałe na całkowite pozbycie się owłosienia łonowego.

Do wyboru konkretnego `cięcia` przyczynia się jednak nie tylko moda, ale również kobiece usposobienie. I czy tego chcesz, czy nie – wygląd Twoich miejsc intymnych może zdradzić wiele na temat Twojej osobowości!

Zaintrygowana? A zatem zaczynamy!

Trójkąt – Jesteś wesoła, spontaniczna i nie brakuje Ci fantazji. Potrafisz wcielić w życie nawet najbardziej absurdalne pomysły. Wypad do koleżanki, która aktualnie przebywa w Wielkiej Brytanii? Czemu nie! Przyjście do mieszkania faceta w samym płaszczu, bez bielizny pod nim? Jak najbardziej!

Momentami trudno za Tobą nadążyć. Znajomi śmieją się, że na pewno masz ADHD. Dla partnera bywasz jednak czasem irytująca, ponieważ nie potrafisz usiedzieć w jednym miejscu. Z domatorem nie stworzyłabyś udanego duetu…

Krocze ogolone do zera – W Twoim słowniku nie ma słowa `nie`. Jesteś bardzo wymagająca zarówno wobec siebie, jak i wobec ludzi ze swojego otoczenia. Dla mężczyzn stanowisz wyzwanie, ponieważ trudno Cię zdobyć. Nigdy nie zgodziłabyś się umówić z facetem z litości, ponieważ… nie przywykłaś do tego, by robić coś wbrew sobie.

Bywasz egoistyczna, ale w bardzo seksowny sposób. W sypialni potrafisz wyegzekwować od partnera to, na czym Ci zależy. A potem zmysłowo mu się odpłacić za tę przysługę…

Co Wy na to, dziewczyny? Jakie fryzury intymne preferujecie?

Włoski jedynie na wzgórku łonowym – Z jednej strony jesteś nieśmiała i nie lubisz być w centrum zainteresowania, a z drugiej potrafisz pokazać pazurki, kiedy wymaga tego od Ciebie sytuacja. Faceci cenią w Tobie naturalność. Nigdy nie udajesz kogoś, kim nie jesteś, żeby zaimponować otoczeniu. Potrafisz również dotrzymywać obietnic, ponieważ jesteś systematyczna i sumienna.

Niestety bardzo szybko przywiązujesz się do ludzi i bywasz naiwna. Łatwo Cię skrzywdzić…

nogi

Burza loków, nietknięta golarką – Lubisz mieć własne zdanie i innym ludziom trudno przekonać Cię do własnych racji. Jeśli trzeba – idziesz pod prąd, nie odwracając się za siebie. Nie przywdziewasz masek, żeby osiągnąć zamierzony cel. Nie przymilasz się innym, nie prawisz czczych pochlebstw, w każdej sytuacji pozostajesz sobą.

Jesteś przy tym kobietą, dla której najważniejsi są bliscy, a nie pieniądze, czy kariera. W łóżku wstępuje w ciebie bestia, za co uwielbiają Cię faceci!

nogi

Cienki paseczek włosków – Prawdziwa z Ciebie kokietka. Kiedy upatrzysz sobie konkretnego przystojniaka w klubie, robisz wszystko, by zwrócił na Ciebie uwagę i zaczął Cię zdobywać. Wychodzenie z inicjatywą i zapraszanie mężczyzny na randkę nie leży jednak w Twojej naturze. Płeć przeciwna musi Cię adorować – flirtu potrzebujesz jak tlenu.

Niestety, Twoja pewność siebie i wrodzony seksapil czasem przerażają facetów. Myśląc, że nie mają szans u takiej kobiety, jak Ty, rezygnują z podrywu. A szkoda, bo w sypialni stajesz się słodka i uległa.

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2013 17:18
hahaha a może po prostu zimą chca mieć tam cieplej :p jakie bzdury
odpowiedz
CO??? hahahahhaa (Ocena: 5) 10.12.2013 17:10
Hahaha lol co niby jest złego w tym, że laska dba o siebie, czyli ma ogolone nogi i pachy, ale nie chce sobie golić krocza...? To chyba normalne xD pozdro dla panienek, które się tym przejmują
odpowiedz
Sami (Ocena: 5) 09.12.2013 10:19
Ja jestem zawsze elegancko wydepilowana, czy to lato, czy zima. Podczas kąpieli, prysznica, maszynka i raz dwa. Lubię tam fajną fryzurkę, taką z pazurem :) Nie wiem czemu, ale niewydepilowana, nawet wykąpana, czuję się jakbym była brudna...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2013 13:13
Ściągnij majtki, a powiem Ci kim jesteś ;)
odpowiedz
Ralf (Ocena: 5) 07.12.2013 16:13
Pierdoły trochę :D Można sobie dopasować różne teorie do tych fryzur... Bardziej napisałbym jaki wpływ ma zrobienie fryzury bo wtedy człowiek się inaczej czuje i zaczyna inaczej zachowywać. To się tyczy włosów na górze i na dole. Pozdrawiam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo