PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie szminka w ulubionym kolorze?

Krwista czerwień czy bezbarwna pomadka? Oprawa ust mówi o Tobie więcej, niż myślisz...
PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie szminka w ulubionym kolorze?
09.10.2013

Twoje usta potrzebują nie tylko odpowiedniej pielęgnacji, ale także oprawy. Dobra szminka jest w stanie je podkreślić, powiększyć, zmienić ich kształt, a także dodać Ci charakteru. I wbrew pozorom, wcale nie jest kolejnym zwykłym kosmetykiem. Ulubiony kolor nakładany na usta mówi o Tobie więcej, niż możesz przypuszczać!

Różnica pomiędzy bezbarwną pomadką nawilżającą, a krwistoczerwoną szminką, to nie tylko aspekt wizualny. Kolor, na jaki się decydujesz, świadczy także o Twoim stylu, osobowości i charakterze. Nie wierzysz? Zastanów się, jaki odcień najczęściej wybierasz i sprawdź, co może oznaczać.

Wolisz delikatny połysk, niż wyrazisty kolor? Gustujesz w czerwieniach, różach, a może brązach? Zazwyczaj nie jest to dzieło przypadku. Przekonaj się o tym!

SZMINKA JASNA

Być może skrywasz w sobie długą listę kompleksów, ale na pewno nie dajesz tego po sobie poznać. Potrafisz podkreślić swoje atuty, choć czasami robisz to zupełnie bezkrytycznie. Jeśli można Ci coś zarzucić to brak dystansu do siebie. Wystarczy jeden niepochlebny komentarz, byś skreśliła jego autora na zawsze, a przy okazji zagotowała się w sobie. Przejmujesz się szczegółami, które dla większości są niezauważalne.

Lubisz podkreślać swoją niezależność, choć zawsze trzymasz się bezpiecznych ram. Obserwujesz otaczający Cię świat i chętnie się nim inspirujesz. Zapożyczasz jednak wyłącznie drobne szczegóły, bo nie chcesz być posądzona o uleganie presji i modzie. Różnie z tym bywa, bo w czasie, kiedy skupiasz się na detalach, inni spoglądają na Ciebie z dalszej perspektywy. Nie zawsze działa to na Twoją korzyść.

Kto powiedział, że życie ma być ciągłym umartwianiem się? Na pewno nie Ty. Często wspinasz się na wysoką górę, ale wolisz myśleć o zbliżającym się szczycie, niż ogromnym wysiłku, który jeszcze Cię czeka...

szminka

SZMINKA CZERWONA

Uchodzi za oznakę pewności siebie, ale w gruncie rzeczy jesteś spokojniejsza, niż mogłoby się wydawać. Czerwony kolor na Twoich ustach ma świadczyć o przebojowości, ale zazwyczaj to tylko poza. W środku jesteś delikatną kobietą, która od czasu do czasu lubi się pokazać z zupełnie innej strony.

Nie oznacza to jednak, że krwista czerwień pełni w Twoim przypadku rolę maski. Nie udajesz kogoś, kim nie jesteś. Bywają jednak chwile, kiedy chcesz podkreślić swoją rogatą duszę. Być może skrywasz ją gdzieś głęboko, a wyraziste usta mają dać wszystkim do zrozumienia, że wcale nie jesteś taką grzeczną dziewczynką...

Cechuje Cię inteligencja, także ta emocjonalna. Nie zaprzątasz sobie głowy niepotrzebnymi myślami i ludźmi, którzy Cię nie doceniają.

szminka

SZMINKA RÓŻOWA

Pewność siebie w Twoim przypadku to nie pusty slogan, ale cała Ty. Jesteś nieustępliwa i nie dajesz sobie w kaszę dmuchać. Najbliżsi doskonale o tym wiedzą, ale od czasu do czasu chcesz także podkreślić delikatną część swojej duszy. Mimo, że twardo stąpasz po ziemi, wybierasz róż, by choć przez chwilę poczuć się jak mała księżniczka.

Potrafisz zarażać optymizmem i wolą do działania, ale nie jest łatwo z Tobą współpracować. Miewasz przekonanie, że znalazłaś najlepsze rozwiązanie i tylko Twoja strategia przyniesie spodziewany efekt. Niektórych możesz tym do siebie zrazić, ale mniej zdecydowanych jesteś w stanie zmotywować.

Masz nosa do ludzi i wiesz, kim się otaczać, by wyjść na tym jak najlepiej. Intuicja rzadko Cię zawodzi. Nie bądź jednak tak kategoryczna, bo nie wszyscy lubią taki styl...

SZMINKA ŚLIWKOWA

Twoja osobowość to idealne połączenie skrajnych emocji. Z jednej strony przebojowość i pewność siebie, z drugiej – nie najwyższe poczucie własnej wartości i sporo kompleksów. Zazwyczaj potrafisz ukryć swoje słabości, ale w trudnych chwilach tracisz nad sobą kontrolę. Na co dzień zarażasz optymizmem, ale kiedy coś idzie nie po Twojej myśli – zamykasz się w sobie i masz ochotę płakać.

Jesteś bardzo wrażliwa, choć wcale nie uznajesz tego za swoją zaletę. Wychodzisz z założenia, że tylko słabi ludzie kierują się sentymentami. Na szczęście, od czasu do czasu te emocje wychodzą na światło dzienne. I wcale na tym nie tracisz, bo takie ludzkie odruchy dodają Ci uroku i sympatii innych.

Czasami za bardzo skupiasz się na sobie i postawionych przed sobą zadaniach. Zapominasz o chwili oddechu, niezobowiązującej rozmowie, uśmiechu. Pozwól sobie wreszcie na odrobinę spontaniczności!

SZMINKA BRĄZOWA

Inni ludzie mogą mieć wrażenie, że czasami obawiasz się własnego cienia. Próbujesz iść przez życie, jak burza, ale nie potrafisz ukryć swojej niepewności. Twoje przeczucie zazwyczaj Cię nie zawodzi, ale sama piętrzysz przed sobą wątpliwości. Zupełnie niepotrzebnie. Zdecydowanie w działaniu nie zostanie odebrane, jako arogancja. Pamiętaj o tym.

Wolne chwile najchętniej spędzałabyś w towarzystwie ciepłego koca, kubka herbaty, dobrej książki lub wartościowego filmu. Pozwól sobie na to, jeśli tylko czujesz, że to Cię wzmocni. Nie zapominaj jednak o swoich najbliższych i nie zamykaj się na ich emocje. Nawet jeśli życiowe rozmowy prowadzą do znużenia, wyciągniesz z nich sporo słusznych wniosków.

Bliskie są Ci działania artystyczne, choć raczej w charakterze odbiory. Zdarza Ci się przystanąć w najmniej oczekiwanym momencie i zachwycić się otaczającym Cię światem. Potrafisz słuchać i patrzeć. Dostrzegasz więcej, niż inni.

BEZBARWNA POMADKA

Miewasz momenty, kiedy chciałabyś się poczuć jak prawdziwa seksbomba znana z klasyki kina, ale na co dzień nie lubisz zwracać na siebie zbytniej uwagi. Nawet jeśli jesteś pewna swojej wartości, wychodzisz z założenia, że błyskotki i gadżety służą wyłącznie rozpraszaniu innych. Stawiasz na najprostsze rozwiązania, a Twoją największą siłą jest intelekt.

Grzeszne myśli nie są Ci obce, ale odruchowo starasz się wyrzucić je z głowy. Na wiele rzeczy nie pozwalasz sobie wyłącznie ze względu na to, że „tak nie wypada”. Później tego żałujesz, bo przypominasz sobie, że żyje się tylko raz. Nie tłum prawdziwych emocji. Wcale na tym nie stracisz.

Myślisz bardzo analitycznie. Dochodzisz do słusznych wniosków, przewidujesz zagrożenia, a z trudnych sytuacji wychodzisz obronną ręką. Tylko pozazdrościć! Dorzuć do tego szczyptę spontaniczności, a na pewno nie będziesz żałować.

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
MARIAN RYSZARD KOZINA (Ocena: 5) 25.04.2018 23:47
Jeb.. legie i sosnowiec !!!
odpowiedz
Pink audi pis (Ocena: 5) 25.04.2018 23:33
Myslisz ze mi odjebalo ale to ja sie bawie ruro ZAPAMIETAJ ZE NIEBIESKI PTAK TO JA swinio.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2013 00:43
jasna szminka? nie ma mić bardziej ponentnego niż pomaranczowa solara wysmarowana prawie biała szminką.... albo ee BRĄZOWA? kto tego używa ? xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2013 11:09
Kolor szminki o kolorze czerwonym i różowym się zgadza w 100%. :)))))
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2013 01:00
Na ktorej fuksja ?????????? I jasny braz??????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo