TEST: Na ile % kręcisz kolegów ze szkoły?

Sprawdź, czy jesteś dla nich wyłącznie szkolną koleżanką, czy może chcieliby Cię bliżej poznać...
TEST: Na ile % kręcisz kolegów ze szkoły?
04.09.2013

Każda kobieta lubi, kiedy przedstawiciele płci przeciwnej wykazują zainteresowanie jej osobą. I to niezależnie od okoliczności. Nieważne ile masz lat i czym się zajmujesz – przyjazne gesty z ich strony zawsze cieszą. Także wtedy, kiedy jesteś młodą dziewczyną i przez najbliższych kilka miesięcy większość czasu poświęcisz chodzeniu do szkoły. Tam także chcesz czuć się akceptowana i lubiana. Czy tak właśnie jest? Czy koledzy doceniają Twoje atuty?

Dzięki naszemu testowi, dowiesz się, czy jesteś dla nich wyłącznie kolejną koleżanką ze szkoły, czy może widzą w Tobie kogoś znacznie bliższego. Sprawdź, jak postrzegają Cię chłopcy. Kto wie, być może zainteresowanie jednego z nich będziesz chciała odwzajemnić.

Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, za negatywną – 0 proc. Zsumuj wszystkie odpowiedzi, a wynik powie Ci, na ile procent koledzy ze szkoły doceniają Twoją urodę, inteligencję i sposób bycia.

6. Czy uważasz, że inni odbierają Cię raczej pozytywnie i jeśli będą mieli ochotę zamienić kilka słów, to nie będą się Ciebie obawiali?

7. Czy nie masz nic przeciwko temu, by kolegować się z chłopakami, nawet jeśli koleżanki reagują na to dwuznacznymi uśmieszkami i szeptami?

8. Czy masz czasami ochotę wyjść z roli szkolnej kumpeli i zaimponować kolegom nie tylko swoją osobowością, ale i urodą?

9. Czy miewasz wrażenie, że chłopcy na Twój widok tracą swoją pewność siebie?

10. Czy wśród nich są tacy, którzy usilnie próbują Cię sobą zainteresować?

11. Czy wychodzisz z założenia, że szkoła to nie tylko nauka i wpatrywanie się w tablicę, ale także dobre miejsce do poznania interesującego chłopaka?

12. Czy miewasz wrażenie, że kiedy wchodzisz do klasy, chłopcy przestają między sobą rozmawiać i skupiają całą uwagę właśnie na Tobie?

13. Czy w sytuacjach bezpośredniego kontaktu (rozmowa, oczekiwanie przed klasą na nauczyciela, odpoczynek na przerwie), chłopcy starają się zachowywać znacznie lepiej, niż mają to w zwyczaju?

14. Czy wydaje Ci się, że chcą wyjść na znacznie inteligentniejszych i poważniejszych, niż wynika to z ich zachowania tylko w męskim gronie?

15. Czy zdarzyło Ci się usłyszeć kiedykolwiek, że szepczą za Twoimi plecami?

16. Czy zauważyłaś, że odnoszą się do Ciebie z nieco większym szacunkiem i nie pozwalają sobie na żarty lub słowa, które padają w stosunku do innych dziewczyn?

17. Czy na Twojej twarzy częściej gości uśmiech, niż posępna mina znudzonej i przemęczonej uczennicy?

18. Czy nie unikasz kontaktów z rówieśnikami także po szkole?

19. Czy zwracasz uwagę na to, w jakim stroju pojawiasz się na lekcjach i nie jest Ci wszystko jedno, jak wyglądasz?

20. Czy wysyłasz sygnały zwrotne do kolegów, którzy najwyraźniej mają Cię na oku i zamiast odwróconą głową i zaciśniętymi pięściami, odpowiadasz uśmiechem lub zalotnym spojrzeniem?

szkolna miłość

1. Czy radzisz sobie ze szkolnymi obowiązkami całkiem nieźle, ale raczej nie uchodzisz za kujonkę?

2. Czy jesteś otwarta na nowe znajomości i unikasz szufladkowania innych już na wstępie?

3. Czy jesteś na tyle śmiała, że nie zapadasz się pod ziemię, kiedy chłopak z innej klasy uśmiechnie się do Ciebie na korytarzu?

4. Czy wychodzisz z założenia, że skoro spędzasz w szkole tak wiele czasu, to warto dobrze poznać otaczających Cię ludzi?

5. Czy czujesz się komfortowo zarówno w towarzystwie koleżanek, jak i kolegów?

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2013 22:53
0 %, studentka.. nie, chyba raczej socjopatka. całe życie sama.
odpowiedz
Paulina (Ocena: 5) 04.09.2013 21:37
100 procent;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2013 17:39
40%, chociaż niektóre pytania kompletnie nie mają związku z tytułem artykułu.. Mogłabym szczerze powiedzieć, że nie należę do brzydkich dziewczyn, mam ładną figurę itd, ale chłopaki z klasy nie rozmawiają ze mną, wolą rozmawiać z tępymi koleżankami z klasy, które poza urodą [to akurat rzecz gustu] nie mają nic do zaoferowania.. W gimnazjum było inaczej, no ale cóż ;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2013 16:47
kolegów ze szkoły? ten portal coraz bardziej zaczyna przypominać stronę dla gimnazjalistek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2013 15:55
25%. może jestem zimną suką, a może to dlatego, że już mam chłopaka :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie