PSYCHOZABAWA: Co mówi o Tobie kolor Twojej torebki?

Kolor torebki  to klucz do zrozumienia kobiecej osobowości!
PSYCHOZABAWA: Co mówi o Tobie kolor Twojej torebki?
30.08.2013

Z pewnością masz w swojej garderobie kilka torebek. Zgrabną kopertówkę na specjalne okazje, sportową listonoszkę, eleganckie puzderko na łańcuszku, praktyczną shopper bag i wiele innych modeli. Gdybyś jednak miała spośród nich wybrać tę, którą lubisz najbardziej i nosisz najczęściej, jaki byłby Twój typ? Wskaż swoją ukochaną torebkę, a my podpowiemy Ci, co jej kolor mówi o Tobie!

3,2,1... Zaczynamy!

 

 

 

torebka

Zielona 

Wzbudzasz w ludziach ze swojego otoczenia zaufanie, jesteś dla innych wyrozumiała i cierpliwa. Kochasz spokój i harmonię. Nie znosisz wyróżniać się z tłumu, wolisz pełnić rolę obserwatora.

Niebieska 

Kobiety, które noszą niebieskie torebki, są bardzo kreatywne, mają otwarty umysł i ciągle szukają nowych inspiracji. Najczęściej osiagają sukces w dziedzinach artystycznych.

 

 

Różowa 

Torebka w tym kolorze jest jak powrót do czasu dzieciństwa. Różowy kolor mówi: `Przytul i zaopiekuj się mną.` Uczuciowa z Ciebie kobieta!

Szara 

Jeśli masz torebkę w tym kolorze to albo jesteś szarą myszką, która pragnie ukryć się przed całym światem, albo na każdym kroku próbujesz pokazać światu swój perfekcjonizm i władzę.

 

 

 

Czarna

Kochasz elegancję, doceniasz klasykę. Jesteś perfekcjnistką. W życiu stawiasz przede wszystkim na uniwersalność i wygodę. Czarna torebka daje Ci poczucie bezpieczeństwa.

Biała 

Cenisz prostotę i elegancję. Kochasz wolność i niezależność, co sprawia, że na każdym kroku podkreślasz swoją indywidualność. Cechuje Cię też optymizm i wewnętrzna równowaga.

 

Czerwona 

Kochasz życie! Jesteś typem ekstrawertyczki, osobą odważną i dynamiczną. Lubisz zwracać na siebie uwagę i być adorowana przez innych. Kobiety, które wybierają torebkę w czerwonym kolorze, są pewne siebie i niezależne.

Żółta 

Jesteś ciekawą świata optymistką. Cechuje Cię odwaga w dążeniu do celu. Pełno w Tobie życiowej energii i kreatywności. Raczej nie przejmujesz się opinią innych ludzi, prawda?

 

 

 

Brązowa 

Jesteś postrzegana jako uczciwa i pewna siebie kobieta. Mocno stąpasz po ziemi, preferujesz porządek i stałość. W życiu najbardziej pragniesz stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa.

A Wasze torebki jaki mają kolor?

 

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2014 22:43
Moja jest BARDZO kolorowa. No pięknie :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2013 08:08
A ja mam czarno- różowa i obydwa opisy zgadzają się ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2013 21:08
A beżowa? Chyba raczej nie podchodzi pod brąz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2013 13:15
A turkus podchodzi bardziej pod zieleń czy niebieski?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 14:25
czarna i czerwona to moje ulubione- opis zgadza sie! no ale kazdy ma minimum dwie torebki i dobiera je do stroju wiec ta psychozabawa jest bez sensu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo