Co mówi o Tobie Twoja PIŻAMA?

Klasyczna piżama czy seksowna koronkowa koszulka? A może bokserki partnera lub zupełnie nago? To, w czym śpisz, sporo o Tobie mówi!
Co mówi o Tobie Twoja PIŻAMA?
21.08.2013

Sen bardzo wiele mówi o człowieku. I nie chodzi wyłącznie o to, ile czasu potrzebujesz na odpoczynek, czy zasypiasz w każdych możliwych warunkach, czy chrapiesz, wiercisz się i mówisz przez sen. Istotne jest także to, w jakim stroju się to odbywa. Nawet nie przypuszczałaś, że fragment materiału może tak wiele powiedzieć o Twoim charakterze.

Ile ludzi, tyle pomysłów na nocne kreacje, ale jest wśród nich kilka najpopularniejszych zestawów. W czym czujesz się najlepiej? Stawiasz na klasyczną długą koszulę czy krótką koronkową koszulkę? A może najlepiej śpi Ci się w dresowych spodniach lub bokserkach ukochanego? Chyba, że zupełnie nie gustujesz w zbędnych okryciach i śpisz nago?

Zapoznaj się z listą i sprawdź, co nocny strój mówi o Twoim charakterze!

KRÓTKA KORONKOWA KOSZULKA

To nie jest strój dla grzecznych dziewczynek. I wcale taka nie jesteś. W sytuacjach oficjalnych uchodzisz za niezwykle poukładaną osobę, ale po godzinach potrafisz solidnie zaszaleć. Twoja osobowość to zupełne przeciwieństwa – z jednej strony grzeczna formalistka, ale z drugiej – prawdziwy demon, który potrafi pokazać rogi. Szybko się zniechęcasz i złościsz, ale jeśli wszystko jest po Twojej myśli – jesteś do rany przyłóż.

Mocne strony: obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole i nieprzeciętna inteligencja.

ZWYKŁA BIELIZNA

Odzieżowy złoty środek. Cenisz przede wszystkim jasne sytuacje i konkrety. Na pewno nie jesteś bajkopisarką, która potrafi ubarwiać rzeczywistość wbrew faktom. Mówisz dokładnie to, jak rzeczywiście sytuacja wygląda. Jesteś szczera do bólu i czasami może się to na Tobie mścić. W życiu kierujesz się raczej chłodnymi kalkulacjami, niż niepohamowaną spontanicznością. Dzięki temu niemal zawsze osiągasz swój cel. Trudności wcale Cię nie zrażają.

Mocne strony: umiejętność argumentowania swoich racji, zdrowy rozsądek, odpowiedzialność za siebie i grupę.

SPODNIE DRESOWE I T-SHIRT

Wygoda ponad wszystko. Niektórzy mogą uważać, że patrzysz tylko na czubek własnego nosa i dbasz wyłącznie o siebie, ale specjalnie się tym nie przejmujesz. Jesteś konkretną i odpowiedzialną kobietą, która przy okazji zna swoją wartość i lubi sprawiać sobie małe przyjemności. O kompleksach słyszysz wyłącznie od koleżanek, bo sama nie masz z nimi do czynienia. Czasami robisz kiepskie pierwsze wrażenie, więc później musisz się starać jeszcze mocniej, niż inni.

Mocne strony: poczucie własnej wartości, mądrość życiowa, nie uleganie zbędnym emocjom.

KRÓTKIE SPODENKI I T-SHIRT

Wersja bardzo zachowawcza. Nie trudno stwierdzić, że cenisz wygodę. Zazwyczaj nie przejmujesz się konwenansami i stawiasz na sprawdzone rozwiązania. W życiu cenisz przede wszystkim to, co człowiek ma do powiedzenia, a nie to, co posiada. Nawet w trudnych sytuacjach nie tracisz pogody ducha. Wychodzisz z założenia, że zawsze może być jeszcze gorzej, więc warto docenić to, co masz. Zazwyczaj wcale nie jest gorzej i szybko wychodzisz na prostą.

Mocne strony: umiejętność radzenia sobie w beznadziejnych sytuacjach, zdrowy rozsądek, romantyczna dusza.

BOKSERKI PARTNERA I T-SHIRT

Strojem wyrażasz więcej, niż myślisz. Choć sama uważasz siebie za bardzo samodzielną i niezależną, tak naprawdę lubisz czuć nad sobą kontrolę. Kiedy jesteś sama, zupełnie tracisz grunt pod nogami. Robisz wszystko, by mieć się na kim oprzeć. Nie oznacza to, że ślepo ulegasz presji innych. Wychodzisz jednak z założenia, że wspólnie podejmowane decyzje zawsze będą najlepsze. Jesteś doskonałą partnerką do rozmów. Koleżanki ustawiają się do Ciebie w kolejce po poradę.

Mocne strony: przebojowość, ufność, doskonały kontakt z innymi i łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości.

KLASYCZNA PIŻAMA Z DŁUGIMI RĘKAWAMI

Kobiecość nosisz w sobie, a nie na sobie. Jesteś przekonana o swojej wewnętrznej sile i atrakcyjności, więc nie podkreślasz swoich zalet na siłę. I masz w tym całkowitą słuszność. Ludzie natychmiast się do Ciebie przekonują i szybko mianują Cię najfajniejszą dziewczyną w towarzystwie. Jesteś bezpośrednia aż do bólu i choć czasami doprowadza to do nieporozumień, wreszcie każdy przyzna Ci rację. Osądzasz błyskawicznie, ale i skutecznie. Masz mnóstwo znajomych, ale grono przyjaciół jest raczej niewielkie.

Mocne strony: bezpośredniość, trzeźwa ocena każdej sytuacji, otwartość na wszystko, co nowe.

NAGO

Najlepiej czujesz się we własnej skórze. Nie potrzebujesz zbędnych dodatków, by poczuć się bardzo kobieco. Mimo wszystko, najbardziej śmiała jesteś w towarzystwie... samej siebie. Niektórzy ludzie bardzo Cię peszą. Szczególnie mężczyźni. Zdecydowanie niewielu uznajesz za godnych Twojego towarzystwa. Masz kompleksy, choć raczej nie mają one zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Jesteś wierna – w związkach i przyjaźniach.

Mocne strony: wierność, skromność, punktualność i niezwykła staranność przy wykonywaniu obowiązków.

SKARPETKI

Nie chodzi wcale o to, że śpisz w samych skarpetkach. Jeśli jednak zakładasz je na stopy w połączeniu z jakąkolwiek odzieżą nocną, coś jest na rzeczy. Trudno nazwać Cię chorobliwie nieśmiałą, ale masz w sobie pewne blokady, które nie pozwalają Ci się w pełni otworzyć. Potrzebujesz sporo czasu, by w pełni zaufać i pokazać prawdziwą siebie. Nie rzucasz słów na wiatr. Jeśli wyznajesz miłość, to naprawdę wyobrażasz sobie związek do końca życia. Jeśli przyjaźń – robisz wszystko, by trwała jak najdłużej. Jesteś romantyczną duszą.

Mocne strony: oddanie, wierność, ogromne zaangażowanie we wszystko, co robisz.

piżama party

DŁUGA KOSZULA NOCNA

Absolutna klasyka. Być może nie lubisz eksperymentować i stawiasz na sprawdzone rozwiązania, ale czasami potrafisz zaszaleć. Jesteś niezależną kobietą, która nie daje sobie w kaszę dmuchać. W domu, u boku ukochanego, zamieniasz się w wyjątkowo ciepłą i potulną istotę. Lubisz być prowadzona za rękę i mieć nad sobą wszystkowiedzącego mentora. Bardzo ufasz ludziom, choć nie zawsze przynosi to dobre skutki.

Mocne strony: punktualność, poczucie humoru, niezwykła wręcz umiejętność rozmawiania z innymi.

KRÓTKA BAWEŁNIANA KOSZULA NOCNA

Odważnie, ale bez zbędnej ekstrawagancji. Może nie jesteś ideałem, nie wszystko robisz najlepiej i nie na wszystkim się znasz, ale zupełnie nie dajesz tego po sobie poznać. Masz charyzmę, która pozwala Ci na przekonanie wszystkich do Twoich racji. W grupie zazwyczaj zostajesz liderką, a w towarzystwie znajomych to Ty wiedziesz prym. Jesteś pierwsza nawet do najbardziej szalonych sytuacji, czego często żałujesz.

Mocne strony: radość życia, pozytywne nastawienie, fantazja i zaradność.

Polecane wideo

Komentarze (45)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2013 23:21
Ja śpię zawsze w gatkach chłopaka, bo się boję, że mi pająk wejdzie :P Ale w skarpetkach nigdy w życiu bym nie mogła zasnąć- nie czułabym się jak w czystej pościeli mając na sobie skarpetki..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2013 22:43
spie w skarpetkach, opisuje mnie to idealnie ;O cos w tym musi byc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2013 17:32
totalna głupota, NIC SIĘ NIE ZGADZA.
odpowiedz
huheuhue (Ocena: 5) 22.08.2013 16:32
a co mowi o mnie t-Shirt mojego faceta? + MOJE majtki
odpowiedz
AleKino! (Ocena: 5) 22.08.2013 15:48
Jak chcecie odnieść swój iloraz inteligencji to załóżcie koronkowa :) ja to śpię we wszystkim i większych bredni nie czytałam heheheh ale przynajmniej sie pośmiałam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie