PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie ulubiony smak lodów? (Orzeźwiające owoce kontra mocna czekolada)

Mrożony deser mówi o Tobie więcej, niż myślisz...
PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie ulubiony smak lodów? (Orzeźwiające owoce kontra mocna czekolada)
24.07.2013

Nie wyobrażasz sobie wakacji bez ulubionych lodów? Ten mrożony deser potrafi nie tylko ukoić rozgrzany organizm, ale przede wszystkim poprawić humor. Niezależnie od tego, czy serwowany jest na patyku, w kubeczku czy tradycyjnym wafelku. Liczy się chwila przyjemności, która jest co prawda kaloryczna, ale w tym przypadku nie warto się nad tym zastanawiać.

Liczy się rozkosz smaku. Niektórzy twierdzą, że najlepszym sposobem na chandrę jest czekolada, ale równie spora grupa wyznaje zasadę, że w domowym zamrażalniku powinien znaleźć się chociaż niewielki kubełek lodów. Oczywiście w ulubionym smaku.

A jaki Ty lubisz najbardziej? Smak to bardzo ważny zmysł, który nadaje naszemu życiu... smaku. I wbrew pozorom, może o nas sporo powiedzieć. Sprawdź swój ulubiony i dowiedz się, co mówi o Tobie.

KAWOWE

Mocna osobowość, która silnie stoi na ziemi. Jesteś pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Uwielbiasz rozmawiać, ale nudzą Cię gadki o niczym. Liczą się przede wszystkim konkrety. Przynajmniej w wydaniu innych, bo sama nie potrafisz się powstrzymać i mówisz bardzo dużo. Czasami żałujesz, że nie ugryzłaś się w język, ale taki już Twój urok. Ludzie Cię lubią.

PISTACJOWE

W głębi duszy jesteś bardzo ciepła, wyrozumiała i pozytywnie nastawiona, ale czasami przyjmujesz pozę, która może nie być zrozumiała dla innych. Uwierz w to, że jesteś bardzo wartościowa i inni wreszcie sami to dostrzegą. Nie musisz na każdym kroku udowadniać, że wszystko wiesz najlepiej, bo tym możesz tylko do siebie zrazić. Można Ci zaufać.

TRUSKAWKOWE

Jesteś osobą impulsywną, ale w sposób nieoczywisty. Pozornie zachowujesz spokój, ale w niewygodnych dla Ciebie sytuacjach zupełnie tracisz głowę. Próbujesz wielu rozwiązań, ale nigdy nie jesteś pewna ich skutku. Masz w swoim otoczeniu osoby, którym zupełnie to nie przeszkadza. Dajesz się lubić.

JAGODOWE

Przywiązujesz dużą wagę do tradycji, którą starasz się kultywować w codziennym życiu. Masz sporo do powiedzenia, więc chętnie przekonujesz innych do swoich racji. Nie lubisz skakać z kwiatka na kwiatek i drastycznie się zmieniać. Trwasz w słusznych według Ciebie przekonaniach i raczej nie wychodzisz na tym źle.

lody

ŚMIETANKOWE

Jesteś tradycjonalistką w wielu dziedzinach życia. Najbardziej lubisz sprawdzone rozwiązania i wcale nie garniesz się do eksperymentów. Można z Tobą szczerze porozmawiać. Nie uznajesz kompromisów i nie ulegasz wpływom innych. Masz swoje silne zdanie.

CZEKOLADOWE

Trudno powiedzieć, że charakteryzujesz się silnym charakterem. Często polegasz na opinii innych, ale zazwyczaj są to rozwiązania dla Ciebie korzystne. Mimo wszystko jesteś przeświadczona, że niemal zawsze masz rację i to do Ciebie należy ostatnie słowo. Masz w życiu sporo szczęścia.

CYTRYNOWE

Nie boisz się nowych wyznań. Można wręcz powiedzieć, że lubisz prowokować los, by nie dać się rutynie. Nawet jeśli nie jesteś pewna skutku, często eksperymentujesz i rzucasz się na głęboką wodę. Konsekwencje bywają różne, ale nie jesteś w stanie usiedzieć w jednym miejscu. Masz bardzo wybuchowy charakter, który nie wszystkim odpowiada.

BANANOWE

Chciałabyś zmieniać świat i spełniać kolejne swoje marzenia. Próbujesz, a jeśli niewiele z tego wychodzisz, to i tak nie tracisz pogody ducha. Wiesz, czego chcesz, ale równocześnie jesteś bardzo pokorna. Niecierpliwość wykazujesz wyłącznie w towarzystwie najbliższych. Inni postrzegają Cię jako aktywną i odważną osobę. I jest w tym wiele racji.

KOKOSOWE

Romantyczne spacery, oglądanie ulubionych filmów i pochłanianie pasjonujących powieści – tak najchętniej spędzasz czas. Skoki na bungee zostawiasz innym, bo to zupełnie nie Twoja bajka. Niektórzy mogą stwierdzić, że lubisz utarte rozwiązania i nigdy nie wychylasz głowy, ale skoro jest Ci z tym dobrze, to nie ma sensu tego zmieniać.

ORZECHOWE

Jesteś bardzo konkretną osobą, która nie lubi tracić czasu na nic nie znaczące szczegóły. Przykładasz dużą wagę do efektów swoich słów i czynów. Czasami denerwujesz się, że inni nie dostosowują się do Twoich rad, ale z czasem poznasz wartość pokory. Masz kilku sprawdzonych przyjaciół, których nie masz ochoty zmieniać. To właśnie w ich towarzystwie jesteś stuprocentową sobą.

Polecane wideo

Komentarze (42)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2014 22:49
Różane. No tak, nie istnieję :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2013 21:02
A gdzie waniliowe? -,-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2013 21:43
haha mega mi się nie zgadza.. a już myślałam, że poznam swoją osobowość..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2013 22:40
a gdzie miętowe???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2013 19:33
Mi się kokosowe w 100% zgadzają, a śmietankowe i orzechowe nie do końca... więc jak to jest?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie