Zaplanuj swój TYDZIEŃ: Którego dnia uprawiać seks, kiedy prosić o podwyżkę i rzucić palenie?

Myślisz, że dzień tygodnia nie ma znaczenia? To błąd!
Zaplanuj swój TYDZIEŃ: Którego dnia uprawiać seks, kiedy prosić o podwyżkę i rzucić palenie?
08.07.2013

Dziś poniedziałek, więc planujemy cały najbliższy tydzień. I to nie na chybił trafił, ale zgodnie ze wskazówkami brytyjskiej bulwarówki "The Sun". Kiedy najlepiej uprawiać seks? Który dzień jest najlepszy do podejmowania najważniejszych decyzji? Brukowiec przychodzi z pomocą.

PONIEDZIAŁEK

To najbardziej niebezpieczny dzień dla naszego zdrowia. Weekendowe imprezki, dużo jedzenia, morze alkoholu i stres spowodowany powrotem do pracy robią swoje. W poniedziałek o 20 proc. zwiększa się ryzyko zawału serca. Dlatego postaraj się wyluzować i zrelaksować. Nie zaczynaj także od dawna odkładanej diety. Tłuszczyk może jeszcze poczekać, bo zmiana stylu życia w poniedziałek może się zakończyć niepowodzeniem już we... wtorek.

SOBOTA

Weekend sprzyja imprezowaniu, ale postaraj się ograniczyć spożywanie alkoholu. Wiemy, że niektóre sprawy wypadałoby po prostu zapić, ale to może być bardzo ryzykowne. Statystyki wykazują, że to w sobotę szpitale przyjmują największą liczbę osób, które zatruły się lub po prostu przesadziły z napojami wyskokowymi. Jeśli tego dnia urodzi Ci się potomek, istnieje wielka szansa na to, że daleko zajdzie. W soboty rodzą się wybitne jednostki.

NIEDZIELA

Rodzinny obiadek? Na pierwszy rzut oka brzmi jak sielanka, ale badania wykazały, że dla jednej na pięć ankietowanych osób to wydarzenie bardziej stresujące niż wizyta u dentysty. Niedziela sprzyja jednak kontaktom wirtualnym. Jeśli chcesz, aby ktoś uważnie przeczytał prywatnego maila od ciebie (nie chodzi o tabelki i inne dane do pracy), napisz go właśnie tego dnia. W niedzielę 30 proc. odbiorców otwiera maile niemal natychmiast.

WTOREK

Dzień, w którym możemy się wykazać, bo podobno pracujemy wtedy najlepiej i najwydajniej. Po beznadziejnym poniedziałku, to właśnie we wtorek odzyskujemy siły i jesteśmy w stanie zrobić o wiele więcej. Wyciągnij listę rzeczy do zrobienia i realizuj ją punkt po punkcie. Powinno pójść całkiem gładko. Kiedy już się napracujesz, możesz spokojnie zasnąć. Na seks i tak nie ma co liczyć.

ŚRODA

A jak nie ma seksu, to czas pomyśleć o flircie. Środa to ponoć najlepszy dzień na randkowanie. Jeśli spotkanie się uda, to w piątek powinno dojść do waszego kolejnego spotkania. A, że każdy związek wymaga poświęceń i zaangażowania (także finansowego), to tego dnia poproś również o podwyżkę. Badania wykazały, że szefowie w środy patrzą na takie wnioski przychylnym okiem. Wszystko dlatego, że w poniedziałek i wtorek organizują pracę na cały tydzień, a w czwartki i piątki myślą już tylko o weekendzie.

CZWARTEK

Kiepski moment na chorowanie. Trudno zaplanować sobie kłopoty zdrowotne (bo któż chciałby się z nimi borykać), ale jeszcze ciekawsze badania wykazały, że pacjenci przyjęci do szpitala w czwartki pozostają w nim o wiele dłużej, niż ci, którzy zgłosili się na leczenie w inne dni. Jeśli jednak nie chcesz myśleć o tak przykrych sprawach, dodajmy coś pozytywnego - czwartek to idealny dzień na seks. Hormony buzują i zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, są na pięciokrotnie wyższym poziomie, niż kiedy indziej.

PIĄTEK

Jeśli pozostajesz w sidłach nałogu nikotynowego, piątek to podobno idealny moment na próbę rzucenia palenia. Wszystko dlatego, że po nim następuje weekend, a wtedy możesz się odciąć np. od palących współpracowników. Wolne dni sprzyjają myśleniu o zupełnie innych rzeczach, a przetrwanie kilku pierwszych dób bez dymka, to podstawa ostatecznego sukcesu. Nie podejmuj jednak innych ważnych decyzji, bo organizm zmęczony całym kończącym się tygodniem nie zawsze podpowiada racjonalne rozwiązania.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2013 02:19
Byyło...
odpowiedz
gosc (Ocena: 5) 08.07.2013 13:55
www.internetowaprzyjaciolka.pl - Pozwól SWOJEJ duszy się wygadać! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2013 09:41
"morze alkoholu"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2013 07:11
jesteście nienormalni...kiedy uprawiać seks...yyyy,może wtedy kiedy się chce?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo