Czytanie z pośladków: Co KSZTAŁT PUPY mówi o Tobie?

Masa pasjonujących ciekawostek!
Czytanie z pośladków: Co KSZTAŁT PUPY mówi o Tobie?
06.03.2013

Okrągłe, płaskie, wypukłe… Damskie pupy różnią się między sobą nie tylko rozmiarem, ale również kształtem. W związku z tym faktem Kazimierz Olszewski, jedyny w Polsce specjalista od tzw. rumpologii, stworzył listę 5 typów kobiecych pośladków i… scharakteryzował ich posiadaczki. Zdaniem eksperta nic bowiem nie zdradza tyle na temat charakteru przedstawicielek płci pięknej, co wygląd ich pup.

Brzmi interesująco? Sprawdź zatem, co pośladki mówią o Tobie!

Kształt pupy

Pupa okrągła

Jesteś szczera i bardzo uczciwa. Można na tobie polegać. Choć od mężczyzn oczekujesz przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa, w sypialni zamieniasz się w wulkan energii i kreatywnych pomysłów. Jesteś doskonałą kochanką i wspaniałą przyjaciółką.

Kształt pupy

Pupa w kształcie serca

Cechuje cię wrażliwość. Jesteś niezwykle uczuciowa i delikatna, jednak łatwo wyprowadzić cię z równowagi. Masz skłonności do awantur, dlatego mężczyźni się ciebie boją.

Pupa w kształcie gruszki

Jesteś wyjątkowo nieśmiała, dlatego rzadko kiedy robisz pierwszy krok. Jeżeli jednak komuś uda się do ciebie zbliżyć, może liczyć na twoją wierność i ofiarność. Miewasz zahamowania seksualne.

Kształt pupy

Pupa płaska

Wiesz, czego chcesz od życia i zazwyczaj udaje ci się to dostać. Jesteś ambitna, zdeterminowana i bardzo samodzielna. Czasami gubią cię jednak wahania nastroju i zbyt silne poczucie niezależności. Mężczyźni uwielbiają twój temperament seksualny.

Pupa w kształcie jabłka

Jesteś charyzmatyczna i przebojowa. Cechuje cię seksowna pewność siebie. Nigdy się nie poddajesz, jesteś optymistką. Zarażasz swoim świetnym nastrojem innych.

Źródło: Kobieta.dziennik.pl

Komentarze (36)

Ocena: 4.94 / 5
Anonim (Ocena: 3) 16.02.2015 22:16
Pokaż mi swój tyłek, a powiem ci kim jesteś
odpowiedz
kra (Ocena: 5) 09.04.2013 21:46
mam płaską tłustą dupę. jestem zadżebista :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2013 23:13
Skąd mam wiedzieć czy gruszka czy jabłko, jakoś nie widzę się od dupy strony.!
odpowiedz
M. (Ocena: 5) 10.03.2013 22:35
Artykuł zerżnięty żywcem z Rozmów w Toku! Papilot powinien być usunięty za plagiat!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2013 00:27
A JAK WYGLADA PUPA GRUSZKA , SERCE I JABLKO?????????????????????? JA MAM NIESTETY PLASKI TYLEK (NIE ZNOSZE GO I STARAM SIE CWICZYC) A OPIS OSOBY Z TKIM TYLKIEM TO NIE JA...WIEC BZDURY JAK ZWYKLE!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo