Co mówi o Tobie ulubiona biżuteria?

Błyskotki, które nosisz, mogą wiele powiedzieć o Twojej osobowości!
Co mówi o Tobie ulubiona biżuteria?
10.12.2012

Każda kobieta uwielbia błyskotki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nic nie potrafi dodać nam więcej uroku niż połyskujące kolczyki, słodkie pierścionki czy kolorowe bransoletki. Wybierając konkretną ozdobę, nie do końca uświadamiamy sobie jednak, jak wiele może ona zdradzić na temat naszego charakteru.

Wyjaw nam zatem, jaką biżuterię nosisz, a powiemy Ci, jaka jesteś!

biżuteria

3.Jakie ozdoby najbardziej lubisz?

Nie wychodzę z domu bez kolczyków

Skromność i bezpretensjonalność – te dwa słowa najlepiej oddają twoje usposobienie. Bywasz także nieśmiała, zwłaszcza w kontaktach damsko-męskich. Bliscy cenią cię za twój spokój i opanowanie. Świetnie sprawdzasz się w roli rozjemcy konfliktów.

Uwielbiam wisiorki

Jesteś kreatywna i masz milion pomysłów na minutę. Znajomi kochają cię za niekonwencjonalne podejście do kluczowych kwestii, takich jak praca, pieniądze, związki. Szybko nawiązujesz przyjaźnie, ale masz też skłonność do unikania osób, które już raz cię zawiodły.

Preferuję bransoletki

Uwielbiasz, gdy wokół ciebie dużo się dzieje. Jesteś duszą towarzystwa. W pustych, odosobnionych pomieszczeniach czujesz się nieswojo. Nie boisz się wyrażać własnego zdania, ale nigdy nie robisz tego w brutalny i krzywdzący dla drugiej osoby sposób.

Kocham pierścionki

W codziennych sytuacjach zazwyczaj dominujesz i stawiasz na swoim. Uparcie dążysz również do realizacji własnych celów, nie zawsze licząc się z konsekwencjami. Zdarza ci się najpierw coś powiedzieć lub zrobić, a dopiero potem o tym myśleć.

biżuteria

1.Rodzaj tworzywa:

Złoto

Należysz do osób wrażliwych na piękno i estetykę, posiadających tzw. „dobry smak”. Nie znosisz banalności i przeciętności. Ludzie podziwiają twoje świetne wyczucie stylu, niezwykły artystyczny zmysł. Słyniesz również z uwielbienia do luksusu.

Srebro

Jesteś osobą bardzo praktyczną, trzeźwo patrzysz na świat. Czasem tylko odzywa się w tobie dusza marzyciela, szczególnie jeżeli chodzi o sferę uczuciową. Pragniesz wielkiej, szczerej miłości, która kompletnie odmieniłaby Twój dotychczasowy los.

Bez znaczenia! Może być nawet plastik

Posiadasz w sobie niewyczerpane źródło energii. Wciąż za czymś gonisz, do czegoś dążysz. Wychodzisz z założenia, że w życiu jest za mało czasu, aby skupiać się długo na jednej rzeczy. Dlatego też z wielkim entuzjazmem podejmujesz kolejne wyzwania i nie boisz się przy tym ciężkiej pracy.

biżuteria

2.Wielkość biżuterii:

Duże, masywne, rzucające się w oczy ozdoby

Bardzo przejmujesz się tym, co myślą o tobie inni ludzie. Jesteś strasznie wrażliwa na krytykę, dlatego za wszelką cenę starasz się nikomu nie podpaść. Zakładanie na siebie mnóstwa błyskotek pozwala ci w pewnym stopniu ukryć swoje prawdziwe ja. Czujesz się wtedy bardziej pewna siebie, przebojowa.

Skromne, małe świecidełka

Doskonale znasz swoją wartość. Wiesz na co cię stać, a czego raczej nie powinnaś się podejmować. Co najważniejsze jednak, masz właściwy dystans zarówno do własnych dokonań, jak i porażek. Ludzie bardzo cienią twoje zdroworozsądkowe podejście do codzienności.

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 21:21
pierścionki.. no nie wiem czy taka dominująca..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2012 22:32
U mnie nic się nie zgadza.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2012 20:51
zgadza się z wyjątkiem masywnych ozdób, po prostu nie uznaję innych kolorów jak czerń i biel i żeby nie wyglądać nudno zawsze mam dosyć ciekawą, zwracającą uwagę biżuterię.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2012 19:40
oj zgadza się, zgadza ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2012 18:18
wszystko prawda :D no niesamowite...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie