PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie rodzaj kawy, którą pijesz? (Espresso versus cappuccino)

Zdradź nam swoje upodobania, a powiemy Ci jaka jesteś!
PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie rodzaj kawy, którą pijesz? (Espresso versus cappuccino)
16.11.2012

Wszyscy wierzymy w pobudzającą moc kawy. Mamy nadzieję, że ten aromatyczny napój, jak nic innego, doda nam energii. Nie każda z nas zdaje sobie jednak sprawę, że sposób, w jaki najczęściej pijemy kawę, może wiele powiedzieć o naszej osobowości. Tak przynajmniej głosi pewna turecka legenda...

Cappuccino

Mocne espresso

Wiesz, czego chcesz od życia i potrafisz jasno wyrażać swoje zdanie. Nie interesują cię półśrodki. Jeżeli coś sobie zamierzysz, skrupulatnie dążysz do celu. Jesteś bystra, ambitna i bardzo zaradna. Inni traktują Cię jako wzór do naśladowania.

Cappuccino ze spienionym mlekiem

Jesteś tradycjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu. Nie lubisz innowacji, ponieważ to, co nieznane, napawa Cię obawą i przerażeniem. Wierność, opanowanie, szczerość – te trzy cechy najlepiej opisują Twój charakter. Znajomi doskonale czują się w Twoim towarzystwie.

Kawa po irlandzku (z whisky, brązowym cukrem i śmietankową pianką)

Masz w sobie niewyczerpane pokłady energii. Uwielbiasz się bawić, a swoim śmiechem zarażasz wszystkich ludzi wokół. Jesteś optymistką, na świat patrzysz przez różowe okulary. Nie potrafisz się długo gniewać na innych i nigdy nie chowasz w sobie urazy.

Cappuccino

Mocha, czyli espresso z odrobiną czekolady

Masz skłonności do rozpieszczania swojej osoby. Lubisz w weekendy dłużej pospać i raz na jakiś czas sprawiasz sobie drobne przyjemności. Nie masz problemu z tym, żeby np. samotnie wybrać się na seans do kina lub na dłuższy shopping. Bardzo lubisz siebie i czujesz się komfortowo we własnej skórze.

Puszyste latte z dużą ilością mleka i cukru

Jesteś wesołą, pogodną i bardzo ciepłą osobą. Jeśli nawiązujesz znajomości, to najczęściej trwają one całymi latami. Można na Tobie polegać i powierzać Ci swoje sekrety. Najlepiej czujesz się w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Kawa bezkofeinowa

Twoją dewizą życiową jest perfekcjonizm. Jesteś więc bardzo krytyczna wobec siebie i innych. Niestety, czasem uświadamiasz sobie, że nie zawsze człowiek jest doskonały, co oczywiście wpędza Cię od razu w wielką frustrację.

Cappuccino

Jeśli kawa, to tylko mrożona

Przyciąga Cię to, co niedostępne, tajemnicze, niezbadane. Jesteś osobą bardzo wrażliwą, podchodzisz do życia strasznie emocjonalnie. Swoje uczucia chowasz jednak za maską obojętności. Dopiero, gdy kogoś dobrze poznasz, stajesz się bardziej wylewna.

Kawa mielona, czyli z fusami

Nie lubisz w życiu zmian. Wszelkie przełomy w Twojej codzienności od razu wyprowadzają Cię z równowagi. Taka po prostu jesteś i nic na to nie poradzisz. Dlatego, zamiast na siłę walczyć ze swoją naturą, spróbuj po prostu ją zaakceptować.

Kawa po amerykańsku, czyli z podwójnym wrzątkiem

Może o tym jeszcze nie wiesz, ale tkwi w tobie prawdziwa artystyczna dusza. Odkryj w sobie ten twórczy potencjał i postaraj się go wykorzystać w życiu. Twoją dużą zaletą jest również świetna intuicja.

W ogóle nie piję kawy, wolę zieloną herbatę

Masz dosyć silną osobowość. Doskonale wiesz, czego chcesz od życia i starasz się wytrwale dążyć do realizacji swoich planów i marzeń. Mężczyźni podziwiają Twoją zaradność, kobiety zazdroszczą pewności siebie.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Jak zaoszczędzić na jedzeniu? MENU w dobie KRYZYSU (analiza zwyczajów Polaków)

Polacy w ostatnich latach musieli zmodyfikować swój jadłospis.

Co jedzą modelki? Mamy listę 12 produktów light z ich talerzy - od tego się nie tyje!

Magazyn ALLURE opublikował listę 12 produktów, które powinny na stałe zagościć w naszym jadłospisie.

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2014 23:13
Bezkofeinowa mówi o mnie tyle, że mam nadciśnienie -_-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2013 16:52
KAWA AMERICANO, najlepsze co może być i opis mam nadzieje się zgadza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2012 14:52
cappuccino - wszystko się zgadza, ale opanowanie? łaaahahaha ja i opanowanie xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2012 21:07
Jeśli lubisz kawę po irlandzku, jesteś optymistką i patrzysz na świat przez różowe okulary. Hahahaha tak ja też tak patrzę pozytywnie na świat po whisky xD hahaha dobre
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2012 21:29
herbata! ...zgadza się :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo