Co mówi o Tobie ulubiona pidżama?

Powiedz nam w czym śpisz, a stworzymy Twój psychologiczny profil.
Co mówi o Tobie ulubiona pidżama?
09.11.2012

Preferujesz luźne bawełniane pidżamki z zabawnymi nadrukami, czy raczej w łóżku lubisz czuć się jak bogini i nawet zimą wybierasz seksowne, satynowe wdzianka? Zastanów się dobrze, ponieważ to, którą z odpowiedzi wybierzesz, może bardzo wiele powiedzieć o Twojej osobowości.

Wytypuj z naszej listy pidżamę, która najbardziej ci odpowiada i sprawdź, co to oznacza...

 

piżamka

Długa nocna koszula – Jesteś raczej konserwatywna. Nie lubisz rzucać się w oczy i być w centrum zainteresowania. Na co dzień walczysz z nieśmiałością. Równocześnie jesteś osobą bardzo sumienną, która jest wierna nie tylko w miłości, ale także w przyjaźni. Można na Ciebie liczyć w sytuacjach kryzysowych.

Dwuczęściowa bawełniana pidżamka – Cenisz sobie komfort i wygodę, nie tylko podczas snu. Również na co dzień lubisz czerpać z życia garściami to, co najlepsze. Niestety, masz lekkie skłonności do egoizmu i zapominania o innych. Na szczęście po każdej awanturze zawsze udaje Ci się spaść na cztery łapy.

piżamka

Ciepłe, flanelowe wdzianka – Jesteś osobą bardzo rodzinną. Ponad wszystko stawiasz dobro bliskich Ci ludzi. Czasami inni bezwstydnie wykorzystują Twoją życzliwość, jednak mimo to nikomu nie odmawiasz pomocy. Bardzo lubisz czuć się potrzebna, więc ludzie do Ciebie lgną.

Pidżamka z dziecinnymi nadrukami (żyrafy, misie, słoniki) – W głębi duszy ciągle jesteś dzieckiem. Uwielbiasz wygłupy, żarty i dobrą zabawę. Znajomi kochają Twój zwariowany charakter, bo dzięki Tobie nigdy się nie nudzą. Poza tym nigdy nie chowasz w sobie urazy i nie potrafisz długo gniewać się na innych. Patrzysz na życie z optymizmem.

piżamka

Seksowny, satynowy lub koronkowy strój - Jesteś osobą odznaczającą się olbrzymią pasją życia i niespożytą witalnością. Ludzie uważają Cię za kobietę niezwykle silną, pełną namiętności, żądną niepowtarzalnych przygód. Niezła z Ciebie uwodzicielka.

Wyciągnięty T-shirt, dresy – W twoim życiu zawsze bardzo dużo się dzieje. Masz w głowie mnóstwo niezrealizowanych pomysłów, cały czas gdzieś pędzisz, do czegoś dążysz. Poza tym jesteś osobą bardzo łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Wykorzystaj ten dar chociażby w pracy zawodowej.

Śpię nago – Uchodzisz za osobę niezwykle kreatywną, posiadającą bogate życie wewnętrzne. Niestety, łatwo jest cię wyprowadzić z równowagi. Często ulegasz zmiennym nastrojom, przez co czasem stajesz się nieznośna dla otoczenia.

Zobacz także:

Nie mogę żyć bez komórki: NOMOFOBIA ==> nowa (powszechna) choroba cywilizacyjna?

Co czujesz, gdy nie masz przy sobie komórki? Niepewność i lęk? Sytuacja może doprowadzić do obłędu.

8 sposobów, by być sexy – NATYCHMIAST!

Seksapil to coś więcej niż wygląd. To sposób bycia! Zdradzamy, jak się zachowywać i co robić, by roztaczać wokół siebie wyjątkowy czar.

Polecane wideo

Komentarze (32)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2013 16:34
ja śpię wyłącznie nago, nie jestem w stanie znieść czegoś na sobie w czasie snu, opis się zgadza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 17:12
Jako mężczyzna mogę powiedzieć, że moja pidżama nie mówi o mnie nic, gdyż śpię w cudzych.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 14:21
a ja śpię w różnych piżamkach, w zależności od pory roku (czyli temperatury, zimą nago chyba nikt nie śpi) moje 3 typy to: bawełniana 2 częściowa piżamka, dres+za duża koszulka i spanie nago. Wszystko się zgadza, aż jestem w szoku :O
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 14:08
wszystko się zgadza xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 12:53
ja sypiam tylko i wyłącznie w majtkach i męskich koszulkach
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie