Portret współczesnej wiedźmy

Kim jest, jak wygląda i w jaki sposób zachowuje się współczesna wiedźma? Sprawdź i wykorzystaj tę wiedzę do własnych celów.
Portret współczesnej wiedźmy
25.09.2012

Nie, nie chodzi o wiedźmę, jaką znasz z legend, bajek i opowiadań. Raczej o typ uwodzicielki, która jest w stanie zdobyć każdego mężczyznę, wykorzystując odpowiednie techniki, magię miłosną i robiąc użytek ze swojej urody. Andżelika Dogopołowa, autorka książki „Tajniki miłosnej magii” tłumaczy, że współczesna wiedźma to kobieta, która jest wielką uwodzicielką, potrafi zdobyć każdego mężczyznę, kolejny raz wychodzi za mąż, podczas gdy jej rówieśniczki zostały starymi pannami. To kobieta, za którą mężczyźni uganiają się stadami. Jak ona to robi?

Kobieta niepodobna do innych

Andżelika Dołgopołowa zauważa, że wiedźma-uwodzicielka, która tylko odgania się od adoratorów i zawsze dostaje to, czego chce, nie jest zazwyczaj zjawiskową pięknością. „Ale za to rysuje się tu obraz istoty śmiałej, wyzywającej, pięknej lub nieprzyzwoitej, diabelsko chichoczącej lub zagadkowo się uśmiechającej, odpychającej i przyciągającej jednoczenie, namiętnej, podporządkowującej swojej woli, sprytnej, zbijającej z tropu swoją nieprzewidywalnością, niepodobnej do innych” – wymienia autorka książki. Można o niej powiedzieć wiele, ale nie to, że jest szarą myszką czy cicho siedzącą w kącie skromnisią. Tutaj przeczytasz, jak z myszki stać się pewną siebie.

Andżelika Dołgopołowa tłumaczy, że wiele kobiet przychodziło do niej i mówiło, że były wzorowymi żonami oraz matkami, a mimo to partner je porzucił. Dlaczego tak się stało? Dlatego, że nie zadbały w porę, aby brać, a nie ciągle tylko dawać.

Wiedźma

- Opinia innych o tobie jest dla ciebie bez znaczenia. Nie ma nic ważniejszego od twojego własnego zdania. Dzieje się tak, ponieważ jesteś pewna siebie.

- Jesteś aktywna. Nie siedzisz i nie czekasz na mannę z nieba.

- Jeśli pojawia się wątpliwość „robić coś czy nie robić”, kierujesz się jedynie tym, na ile ty sama tego chcesz i na ile może to być korzystne dla ciebie.

- To ty wybierasz, a nie czekasz, aż ktoś wybierze ciebie. Wybierając obiekt, sama zaczynasz grę i robisz pierwszy krok lub prowokujesz go do wykonania inicjującego ruchu.

- Masz swoje hobby i zainteresowania, które dają ci satysfakcję.

- Wykorzystuj pochlebstwo, na nie łapią się prawie wszyscy!

- Dąż do nawiązania kontaktu duchowego ze swoim wybrankiem, po to, żeby ci zaufał, dzielił się swoimi przeżyciami i uczuciami. Powinnaś stać się dla niego bardziej potrzebna niż on tobie.

O sztuce uwodzenia przeczytasz także w osobnym artykule.

„Zawsze kieruj się swoim własnym rozumem, analizuj, bądź giętka i gotowa do przystosowywania się do zmieniających się warunków zewnętrznych. Chodzi mi też o to, że nawet powyższych przykazań nie można ślepo wykonywać, w każdej sytuacji trzeba myśleć” – radzi Andżelika Dogopołowa. Próbując żyć w ten sposób, zyskasz wiele nie tylko w kontaktach damsko-męskich.

EPN

Zobacz także:

Jak skutecznie uwodzić mężczyzn?

Triki do zapamiętania i zastosowania od zaraz!

ETAPY RANDKOWANIA: Nieśmiały flirt, eksplozja miłości i... rozczarowanie

Wszystkie przez to przechodzimy.

Wiedźma

Bądź atrakcyjna

Jeśli chcesz być skuteczna w swoich działaniach, powinnaś zadbać o swój wizerunek. Andżelika Dołgopołowa zaznacza, że nie chodzi o to, że musisz być naturalnie zjawiskowa. Raczej o to, byś była atrakcyjna. „Osiągniesz to poprzez elegancję, urok osobisty i niepowtarzalny wizerunek. Postaw na odpowiednie strzyżenie, makijaż i kolor włosów, a już zyskasz bardzo dużo. Bardzo ważny jest prawidłowy dobór kolorów ubrania. Jeśli jakiś kolor nie pasuje ci, to nie stosuj go tylko dlatego, że wszyscy w koło go noszą. Dobieraj takie barwy, w których jest ci dobrze i które stworzą odpowiedni image” – podpowiada autorka książki. Nie bez znaczenia są również perfumy, po jakie sięgasz (tutaj piszemy, które będą dla ciebie najlepsze). Pamiętaj, że otoczenie odbiera cię całościowo. Najważniejsze jest harmonijne połączenie rysów twarzy, figury, uczesania czy ubrania, które stworzy spójny wizerunek.

Świadomość wiedźmy-uwodzicielki

Już wiesz, jak działa mechanizm udanego polowania współczesnej wiedźmy, czyli kobiety, która bierze od życia to, co chce. Ale to nie wszystko – Andżelika Dołgopołowa podpowiada również, jaka jest świadomość wiedźmy-uwodzicielki. Oto, o czym bezwzględnie powinnaś pamiętać:

- Jesteś wyrazistą i pociągającą osobowością, zadbaną i interesującą. Masz na to czas i możliwości.

- Swoje interesy stawiasz na pierwszym miejscu, robisz wszystko, co w twojej mocy dla siebie, a jeśli ktoś próbuje narzucić ci swoją wolę czy zmusić do robienia tego, co ci nie odpowiada, umiesz się temu sprzeciwić.

- Dobrze wiesz, czego chcesz od życia i jesteś nastawiona na realizację swoich możliwości, a nie na wegetację w szarej codzienności i poświęcania się dla innych.

Wiedźma

Zacznijmy od początku

Być może zawsze wydawało ci się, że powinnaś być dobrą partnerką, wierną kochanką, troskliwą matką, centrum domowego ogniska. Zgoda, pod warunkiem, że dając, wymagasz czegoś w zamian. „Ileż wokół jest dziewczątek-głupiątek, zakochanymi oczami patrzących na swego miłego, który parę razy się z nimi spotka i rzuci. A ich szczęśliwe rywalki niczego nie dają, bo same biorą. Są wesołe, energiczne, pełne inicjatywy, zdecydowanie okazują swoje pragnienia i nigdy nie zgadzają się na to, żeby ktoś je trochę miał” – tłumaczy Andżelika Dogopołowa w swojej książce. Współczesna wiedźma to kobieta twarda, która wymaga wiele od siebie i od innych. Nieprawda, że mężczyźni boją się takich kobiet. Podświadomie lgną do nich, bo taka zdecydowana postawa ich pociąga. Poza tym muszą się natrudzić, żeby taką kobietę zdobyć i przy sobie zatrzymać.

Zajrzyj do osobnego tekstu, aby poznać supertrik każdej uwodzicielki.

Weź sobie wolne

Współczesna wiedźma-uwodzicielka dlatego jest tak piekielnie skuteczna i bierze to, co chce, ponieważ nie patrzy na swojego wymarzonego mężczyznę z dołu, nieco się go bojąc. „Tym samym już na wstępie na poziomie podświadomym demonstruje swój niższy poziom energetyczny i niezbyt dobry stosunek do obiektu. Strach to forma agresji, uwielbienie to zawiść, uniżoność to skryte pragnienie poniżenia innych, chęć dominowania nad kimś. Jak więc po tym wszystkim ona może chcieć coś jeszcze uzyskać od tego człowieka?” – zastanawia się Andżelika Dołgopołowa. I nieważne, czy jesteś zdecydowaną, zapewniającą sobie dostatek bizneswoman czy kurą domową, która zajmuje się domem i dziećmi. Każdej z nas należy się odpoczynek od mężczyzny, potomstwa i obowiązków. Twój partner musi zacząć doceniać to, co robisz – czymkolwiek się zajmujesz.

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2015 00:06
Popadałam w marazm. Nie chciało mi się nic. Problemy z chłopakiem, rodziną, słabo płatna praca – wszystko mnie dobijało. Czułam się na skraju wyczerpania. Zamówiłam rytuał oczyszczenia energetycznego ze strony moc-energii.pl i o dziwo wszystko zaczęło zmieniać się na lepsze. Moja sytuacja poprawiła się pod każdym względem i mam powazne plany życiowe. Mogę powiedzieć że wyszłam z dołka i stanęłam na nogi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 21:06
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2012 10:11
I czego wy się czepiacie w tym artykule? Tego, że nie jest napisane nie poświęcaj wszystkiego dla innych a potem nie jęcz, że zmarnowałaś przez kogoś życie? Może niektóre punkty trzeba bardziej dostosować pod ludzi dla nas ważnych ale zarys jest w porządku
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2012 19:00
super sukces wychodzić za mąż parokrotnie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2012 14:31
Nie wiem czy fakt że kolejny raz wychodzi za mąż zaliczycć do plusów...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie