Zdradź nam ulubiony kolor swojej bielizny, a powiemy Ci jakim żywiołem jesteś!

Podobno kolor bielizny, którą nosimy może bardzo wiele powiedzieć o naszej osobowości...
Zdradź nam ulubiony kolor swojej bielizny, a powiemy Ci jakim żywiołem jesteś!
26.03.2011

Każda kobieta posiada bardzo skomplikowaną naturę. Jesteśmy zarazem bardzo silne i namiętne, jak i strasznie delikatne oraz wrażliwe. Nasze zachowanie doskonale można porównać do czterech żywiołów rządzących światem. Ale jak to wszystko ma się jednak do bielizny, którą nosimy?

Odpowiedź jest bardzo prosta. To przecież bielizna nadaje nam określonego charakteru. Przemienia w delikatnego, zmysłowego anioła bądź też przeciwnie, przeobraża w demona seksu i pożądania. Jest niczym cztery żywioły wyrażające naszą osobowość i charakter.

Zastanów się więc, jaki kolor bielizny najczęściej nosisz i dowiedz się, jakim typem człowieka jesteś!

OGIEŃ DRZEMIĄCY W CZERWIENI

Ogień to żywioł symbolizujący siłę oraz wielką energię. Drzemie w nim naprawdę potężna moc, więc trzeba umieć nad nim panować.

Jeżeli najbardziej uwielbiasz nosić bieliznę koloru czerwonego to z pewnością niezła z ciebie uwodzicielka. Ognista czerwień symbolizuje osoby odznaczające się olbrzymią pasją życia, wielką energią i niespożytą nigdy witalnością. Kto więc założy bieliznę w tym odcieniu, jak nie kobieta odważna, pełna namiętności, żądna niepowtarzalnych przygód? bieliznę tego koloru uwielbiają szczególnie panie pewne siebie, dynamiczne i przebojowe. Kobiety te potrafią walczyć o swoje, uwielbiają również nowe wyzwania. Jednak czerwony biustonosz i figi polecane są nie tylko odważnym i pewnym siebie dziewczynom. Często taką bieliznę zakładają również osoby bardziej nieśmiałe. Dzięki takiej kreacji wiele pań stara się dodać sobie nieco odwagi. Wszystkie kobiety świadome są również, że czerwony kolor doskonale wpływa na mężczyzn. Żaden facet nie może bowiem przejść obojętnie obok takiej ognistej kreacji. Drzemie w niej naprawdę potężna moc.

PORYWAJĄCA MOC BŁĘKITU

Woda to żywioł o bardzo niespokojnej naturze. Morskie fale, ze spokojnych i delikatnych mogą przerodzić się w naprawdę gwałtowną oraz bardzo niebezpieczną siłę.

Kobiety, które uwielbiają niebieską bieliznę to osoby bardzo chwiejne emocjonalnie. W jednej chwili, ze spokojnej i subtelnej kochanki moga przerodzić się w porywczą i nieustępliwą damę. Co najważniejsze jednak, są one również bardzo zmysłowe i uwodzicielskie. Panie uwielbiające błękit potrafią owinąć sobie wokół palca każdego faceta. Na ich widok niejeden mężczyzna z pewnością dostanie zawrotu głowy. Pod ich subtelnym pięknem kryje sie bowiem zniewalająca energia. Z potulnej kokietki w jednej chwili mogą przerodzić się w niebezpieczną i nieprzewidywalną kochankę. O takiej kobiecie, żaden facet nie zapomni bardzo długo. Jej silny temperament oraz duże pokłady czułości to naprawdę wybuchowa mieszanka. Co najważniejsze jednak, kobiety noszące błękitną bieliznę, swoim strojem doskonale pokazują, że drzemie w nich bardzo dużo niespożytych sił i energii!

 

 

victorias secret

NIEZIEMSKO ZMYSŁOWA CZERŃ

Ziemia to najbardziej fundamentalny z żywiołów. W końcu powstała jako pierwsza i dała początek wszystkiemu, co się na niej znajduje

Panie, które uwielbiają nosić czarną bieliznę to najczęściej osoby bardzo eleganckie i stylowe. Poza tym cechuje je rozsądek i umiar. Kobiety takie nie lubią również rzucać się w oczy, wolą raczej stać z boku i obserwować całe otoczenie. Dziewczyny lubiące czarny kolor są również bardzo inteligente, można pogadać z nimi na wszystkie tematy, świetnie potrafią również dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. Są one również bardzo praktyczne, cenią sobie komfort i wygodę. Co więcej, jak nikt inny, potrafią wabić i zachęcać mężczyzn do bliższego poznania. Warto pamiętać, że czarny kolor bardzo intryguje facetów. Dzięki niemu mężczyzna długo o tobie nie zapomni. Kobiet lubiących czarną bieliznę, nie warto również denerwować, ponieważ umiejętnie pokazują one swoje niezadowolenie, wywołując efekty podobne do skutków trzęsienia ziemi!

ZWIEWNA I DELIKATNA BIEL

Powietrze to żywioł, bez którego nie moglibyśmy żyć. To ono sprawia, że oddychamy i możemy cieszyć się w pełni każdym dniem.

Białą bieliznę noszą najczęściej osoby ciekawe świata, uparte, dociekliwie dążące do celu. Kobiety wybierające taki odcień pragną wyrazić swoją naturalność. Najczęściej są to osoby łatwo odnajdujące się w nowych sytuacjach i bardzo szybko nawiązujące kontakty. Wśród nich znajdą się jednak i takie, które podążają za swymi marzeniami, często błądząc w obłokach. Zdarza się nawet, że całkowicie zapominają o rzeczywistości i codziennych nudnych obowiązkach. Jaka jest więc kobieta odziana w białą, delikatną i zwiewną bieliznę? Z pewnością zmienna! W końcu każdy powinien wiedzieć, że powietrze raz bywa chłodne, a raz przyjemnie ciepłe. Takie są również panie uwielbiające biel. Ciężko przewidzieć więc, jakie będą o konkretnej porze dnia czy nocy...

Karina Hefner

Zobacz także:

PSYCHOZABAWA: Czy potrafisz zwrócić na siebie uwagę facetów?

Przygotowaliśmy quiz, który pomoże Ci sprawdzić, jak działasz na facetów i czy jesteś dla nich interesująca!

Powiernicy kobiecych tajemnic: KOMU WARTO ZAUFAĆ?

Przyjaciółka, chłopak, a może kosmetyczka lub taksówkarz? Sprawdź, komu kobiety najczęściej powierzają swoje tajemnice i sekrety.

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2012 13:34
Tutaj wpisz treść komentarza do Zdradź nam ulubiony kolor swojej bielizny, a powiemy Ci jakim żywiołem jesteś!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2011 12:32
kolor: granatowy bielizna:biała
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2011 18:17
Szare z koronką ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2011 17:12
niebieski i czarny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2011 22:00
czerwień i czerń !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo