Przychodzą nadzy do pracy! Zobacz zdjęcia!

W strojach Adama i Ewy jeżdżą do biura metrem. Golasy poruszyły brytyjskie ulice – przekonaj się na własne oczy!
Przychodzą nadzy do pracy! Zobacz zdjęcia!
22.05.2010
> -->

Każdy pracownik dobrze wie, że zaangażowanie i wyniki zależą głównie od atmosfery panującej w firmie. Jeśli wśród współpracowników dominuje brak życzliwości, podejrzliwość i brak zaufania - automatycznie przekłada się to na pracę całego zespołu. Podobno najlepszym sposobem na wyjście z tego typu sytuacji jest wyłożenie wszystkich kart na stół. Jeśli sami nie będziemy szczerzy, inni będą nas traktowali podobnie.

W Wielkiej Brytanii postanowiono przeprowadzić telewizyjny eksperyment, który ma na celu poprawienie relacji w miejscu pracy. I nie chodzi jedynie o spotkania ze specjalistami ds. interpersonalnych. Najważniejsze jest wzajemne zaufanie. A to będzie niezbędne, bo nowe porządki w firmie zakładają m.in. pracę... nago! "The Naked Office" ("Nagie Biuro") proponuje przedsiębiorstwom ekstremalne podejście do wzajemnych relacji.

Nagość ma pozwolić na postawienie wszystkich pracowników w jednym szeregu. Kiedy nie mamy nic na sobie, każdy jest sobie równy. A kiedy przełamiemy barierę strachu i wstydu, zaczynamy się lepiej dogadywać. Z okazji premiery kolejnego sezonu programu, producenci postawili na oryginalną promocję. Do brytyjskiego metra wysłali ekipę 2+2 (2 kobiety, 2 mężczyzn), a wszyscy, jak nazwa programu wskazuje, byli nadzy. W ten sposób dojechali oczywiście do swojego biura.

Brytyjczycy nie kryli zdziwienia, w końcu nie codziennie można oglądać podobne "rzeczy" na ulicy i do tego... za darmo.

Źródło: Hanter.pl

Zobacz także:

Co piąta Polka się nie myje!

Szczególnie w tramwajach i autobusach, ale też na szkolnych korytarzach czy w biurach… Dlaczego Polki o siebie nie dbają?

Nie ma rąk i nóg! Prowadzi normalne życie – VIDEO!

Nicholas James Vujicic ma 28 lat. Urodził się bez rąk i nóg, ma jednak lewą stopę i dzięki niej nauczył się pisać oraz robić większość niezbędnych rzeczy.

Polecane wideo

Komentarze (105)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 16:58
Szerzenie rozpusty pod przykrywka praw czlowieka i innych pierdol.
odpowiedz
z (Ocena: 5) 16.03.2015 09:30
Super też tak chce
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2012 19:04
jestem zdecydowanie za podobnymi pomyslami,niech sie ludzie wreszcie naucza ze nagosc jest czyms absolutnie naturalnym i nie ma powodu by sie jej wstydzic. Co ten kler zrobil z tym narodem...???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2011 21:48
Pozytywna akcja, chociaż komentarze ludzi pełne gniewu czy obrzydzenia mnie rozbrajają. Ludzkie ciało jest piękne, jest dziełem Stworzyciela. A najgłupsze są kretyńskie obawy o dzieci. Dzieci nie zwracają uwagi na nagość dopóki im dorośli nie wmówią, że ludzkie ciało to ZŁOOOO. Poza tym gdyby Bóg chciał, byśmy byli nadzy, to tacy byśmy się rodzili...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2010 09:30
No nie, do czego ludzie w dzisiejszych czasach są w stanie się posunąć. Nie chcę sobie nawet tego wyobrażać. Gdzie straż miejska? Czy my aby napewno żyjemy w XXI wieku?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie