Na co dzień zajmuje się sprzątaniem domów. Mówi, jakie są największe minusy jej pracy

O swojej profesji zdecydowała się opowiedzieć w mediach społecznościowych.
Na co dzień zajmuje się sprzątaniem domów. Mówi, jakie są największe minusy jej pracy
Fot. Pexels (Karolina Grabowska)
24.08.2023

Tera zawodowo zajmuje się sprzątaniem cudzych domów. O swojej profesji opowiada w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, często musi się mierzyć z krytyką. W jednym z najnowszych nagrań zdradziła też, jakie są największe minusy jej pracy.

Zobacz także: Jak pracuje pokolenie Z? „Lazy girl job” to trend, o którym jest coraz głośniej

Jakie są minusy pracy przy sprzątaniu domów?

Do historii Tery dotarł portal WP Kobieta. Użytkowniczka TikToka, której cały czas przybywa obserwujących, mówi w mediach społecznościowych, jak wygląda jej praca. Na jednym z najnowszych nagrań postanowiła opowiedzieć o największych minusach swojej profesji. TikTokerka wypunktowała to, co denerwuje ją najbardziej. Jak się okazuje, jej zamożni pracodawcy często narzekają, że Tera chce zbyt duże wynagrodzenie. Kobieta często czuje się poniżana. Zdradziła, że zdarza jej się słyszeć, że jest za ładna, aby sprzątać czy że do wykonywania tego typu pracy nie trzeba być specjalnie mądrym. Innym minusem jest wysoka cena środków czystości czy walka z czasem, jaką niejednokrotnie musi toczyć przy sprzątaniu cudzych domów. Zdarza się, że Tera w pracy często nawet nie ma czasu na zjedzenie posiłku. 

Pod nagraniem TikTokerki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci okazali jej wsparcie. „Sprzątanie to jedna z najtrudniejszych prac!” – pisali z empatią użytkownicy TikToka.

Zobacz także: Maja Bohosiewicz o swojej fortunie: „Finansowo nie musiałabym już nigdy pracować”

@tera.nelli

 

♬ original sound - gr4veyardg1rl

Polecane wideo

Na te cudowne sukienki zapanuje teraz szał. Chwytają spojrzenia i zniewalają
Na te cudowne sukienki zapanuje teraz szał. Chwytają spojrzenia i zniewalają - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.09.2023 13:58
Podziwiam, to ciężka praca. Mnie samej się nie chce sprzątać, dlatego sprawiłam sobie roombę, zmywarkę i suszarkę do ubrań z funkcją bez zagnieceń, a raz na jakiś czas zamawiam firmę do mycia okien.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie