Mogli wygrać na loterii bajońską sumę. Przez niedopatrzenie nic nie dostaną

Ta para była bardzo blisko wygrania 182 mln funtów…
Mogli wygrać na loterii bajońską sumę. Przez niedopatrzenie nic nie dostaną
Fot. Unsplash (Laura Chouette)
05.02.2023

Rachel Kennedy i Liam McCrohan od dłuższego czasu grali na loterii. Para ciągle obstawiała te same cyfry. Ich ogromna radość, kiedy w końcu udało im się „trafić szóstkę”, nie trwała jednak zbyt długo. Okazało się, że przez niedopatrzenie nie dostaną nic. To prawdziwy pech!

Zobacz także: Nie dostała pracy w szpitalu, więc go pozwała. Teraz otrzyma odszkodowanie

Wygrali na loterii, jednak nic nie dostaną

Rachel Kennedy i jej chłopak Liam od pewnego czasu grali na loterii, obstawiając te same cyfry. 19-latka zainstalowała na swoim telefonie aplikację, dzięki której losy były kupowane automatycznie. Podczas jednego z losowań niespodziewanie wypadły numery, które wraz z chłopakiem obstawiali. Kiedy Rachel się o tym dowiedziała, od razu zadzwoniła najpierw do swojego ukochanego, a potem do organizatorów loterii. Radość z wygranej nie trwała długo. Kiedy nastolatka dodzwoniła się do kolektury, okazało się, że nic nie dostanie. Powodem było to, że akurat tego dnia nie miała nic na koncie, przez co aplikacja nie mogła kupić losu. Rachel relacjonowała:

Zadzwoniłam, myśląc, że wygrałem 182 miliony funtów, a oni powiedzieli: „tak, masz odpowiednie liczby, ale nie miałaś środków na koncie na opłacenie losu, więc tak naprawdę nie przeszedł”.

Młoda kobieta przyznała, że była załamana. Kiedy sprawdziła aplikację, odkryła, że naprawdę nie kupiła wtedy losu. Z racji na to, że za każdym razem typowała te same numery, aplikacja wysłała jej informację, że zostały wylosowane.

Zobacz także: Czy zdecydować się na pracę, do której jest kiepski dojazd?

Źródło: o2.pl 

Polecane wideo

Kobiecy ideał piękna. Mężczyźni wyznali, jakie wymiary podobają im się najbardziej
Kobiecy ideał piękna. Mężczyźni wyznali, jakie wymiary podobają im się najbardziej - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Doradca biznesowy (Ocena: 5) 31.03.2023 14:57
Nawet na mniejsze pieniądze warto mieć dobre konto bankowe -w Bank Pekao SA - Konto Przekorzystne z kartą rewolucyjną na selfie i do zgarnięcia nawet 250 zł! + bon na zakupy do Żabki !! szczegóły w linku: https://tmlead.pl/redirect/676907_1134
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2023 12:57
Ja mam dobre pieniądze z wynajmowania nieruchomości. Trzeba jednak pamiętać, jak ważne jest dobre zarządzanie nieruchomościami, w czym mi pomaga firma Polzen z Gdańska, polecam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie