Ile powinien zarabiać facet w Polsce? Niektóre kobiety mają naprawdę wysokie wymagania

Zapytał o to pewien TikToker. Jego filmik jest hitem Sieci.
Ile powinien zarabiać facet w Polsce? Niektóre kobiety mają naprawdę wysokie wymagania
Fot. Unsplash (Ruthson Zimmerman)
24.01.2023

O tym, że kobiety mają coraz wyższa wymagania względem kandydatów nawet nie tyle na męża, co na chłopaka wiadomo nie od dziś. Ten TikToker zapytał przypadkowe osoby o to, ile powinien zarabiać facet w Polsce. Odpowiedzi zarówno kobiet, jak i mężczyzn nie spodobały się internatom. Nie zostawili na nich suchej nitki.

Zobacz także: Pracownica Ikei ujawnia prawdę o zarobkach i warunkach pracy. Poleca ją szczególnie studentom

TikToker zapytał, ile powinien zarabiać facet w Polsce

Jacek Kalibabka, znany na TikToku jako Casanova, to syn słynnego niegdyś przestępcy, który uwodził kobiety. Potomek Jerzego Kalibabki stworzył filmik, który jest już viralem. Mężczyzna założył maskę, po czym wyszedł na ulice i zaczął wypytywać Warszawiaków, ile według nich powinien zarabiać facet w Polsce. Po odpowiedziach niektórych osób możne odnieść wrażenie, że żyją w alternatywnej rzeczywistości. Internauci nie mieli dla nich litości. Nagranie „Casanovy”, o którym mowa, ma 3,4 mln wyświetleń. Na pytanie o zarobki mężczyzn w Polsce najczęściej padała odpowiedź „10 tysięcy”. Pojawiły się jednak także inne, ciekawe odpowiedzi:

Dwanaście koła netto.

Dwa tysiące dziennie.

Na spokojnie dycha.

Internautom nie spodobały się takie odpowiedzi. Pod nagraniem możemy przeczytać ich krytyczne opinie:

To drogie panie powodzenia w poszukiwaniu partnera.

Zarabiam 5 tys. i myślałem, że to całkiem znośnie jak na młody wiek i polskie realia, ale widocznie nie.

Pojawiła się jednak jedna odpowiedź, która zdobyła aprobatę internautów. Pewna kobieta na pytanie, ile powinien zarabiać facet w Polsce, odpowiedziała, że ważne jest to, ile zarabia ona sama.

Zobacz także: Jakie studia warto teraz wybierać? Oto kierunki, które gwarantują najlepsze zarobki

@casanova_tv Obserwuj po więcej ✨🎥 #dlaciebie #viral #fyp #dc #typ #fypシ #warszawa ♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show

Polecane wideo

Ma 26 lat i… 9 mln fanów na Instagramie. „Piękność”
Ma 26 lat i… 9 mln fanów na Instagramie. „Piękność” - zdjęcie 1
Komentarze (57)
Ocena: 4.72 / 5
gość (Ocena: 1) wczoraj 07:05
Zarabiać tyle, żeby miał na siebie i własne potrzeby. Jeśli kobieta chce mieć pieniądze to niech idzie do pracy. Proste. Jest równouprawnienie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2023 02:01
Mój zarabia 800€ na tydzień i to bez żadnych nadgodzin i zacharowywania się na smierć ,ale to nie pl.wiec myśle ze nie jest zle.ja mniej ale podobnie i żyjemy jak w bajce a do tego odkładamy jakos 10tys pln mies
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.01.2023 18:13
10 tysi, mimo że pod względem kosztów życia powinno być "normalną" kwotą, powiedzmy średnią, dla jakichś 99% Polaków jest niedoścignionym marzeniem. Oczywiście fajnie byłoby tak zarabiać. Ale "powinien" i to "facet" - what? okej, tak POWINIEN wyglądać świat, żeby średnia pensja wystarczała na życie na poziomie. A minimalna na godne przeżycie. Ale w realu 99% rodaków słysząc takie teksty może się serio załamać. Średnia krajowa na rękę to ok 5 tysi, realna mediana to może 3,5....
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 26.01.2023 18:04
Facet powinien zarabiać tyle, ile sam uważa, że powinien :) Jeśli jego partnerka potrzebuje więcej, to niech sama zarobi, co?
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 26.01.2023 16:06
Tyle ile kobieta ! A niby dlaczego facet ma zarabiać więcej ? Gdzie tak jest napisane ? Jeśli pracują w tym samym zawodzie to nawet seksistowskie byłoby gdyby to facet więcej dostawał niż jego koleżanki po fachu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie