Zarobki jasnowidza Jackowskiego i wróżbity Macieja. Mają wygórowane stawki?

Sprawdź, ile polscy profeci zarabiają na przepowiadaniu przyszłości.
Zarobki jasnowidza Jackowskiego i wróżbity Macieja. Mają wygórowane stawki?
Fot. Unsplash
23.11.2022

Jak się okazuje, przepowiadanie przyszłości to całkiem lukratywna branża. Co prawda, zarobki jasnowidza Jackowskiego nie przyprawiają o zawrót głowy, za to wróżbita Maciej się ceni. Ile zarabiają najpopularniejsi polscy profeci? Można się zdziwić. 

Zobacz także: Mroczne sny o nawiedzonych domach. Czy to zawsze zły omen?

Zarobki jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zaangażował się m.in. w sprawę rzekomego porwania Madzi z Sosnowca. Chociaż media spekulują w temacie jego zarobków i przypisują mu posiadanie ogromnego majątku, on sam zdradził jaka jest prawda. Jasnowidz Jackowski w rozmowie z portalem Planeta powiedział:

Nie dorobiłem się żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się. Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy. Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 złotych.

Zarobki wróżbity Macieja

Jak podaje Plotek.pl, sytuacja finansowa wróżbity Macieja znacząco różnie się od sytuacji jasnowidza Jackowskiego. Profeta, który zasłynął dzięki programom o tematyce ezoterycznej emitowanym przez stację TVN, prowadzi własną działalność. W jej ramach oferuje różnego rodzaju usługi, są wśród nich m.in. rytuały zdjęcia uroku czy klątwy. Według oficjalnego cennika, za 15-minutową konsultację chętni muszą zapłacić 250 zł. Z kolei 30-minutowa konsultacja, która zostanie zrealizowana w pierwszej kolejności, to już koszt, bagatela, 1500 zł… Za wcześniej wspomniane rytuały wróżbita Maciej życzy sobie 650 zł. Z kolei wizyta, która ma na celu zwiększenie zdrowia kosztuje 850 zł.

Zobacz także: Rada jasnowidzki Aidy na drugą połowę listopada. „Zatrzymaj się, by złapać oddech”

Źródło: www.plotek.pl 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Jackowski (@jackowski_k)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wróżbita Maciej Skrzątek (@wrozbitamaciejs)

Polecane wideo

Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie