TikTokerka oznajmiła, że nie chce pracować. Internauci sprowadzili ją na ziemię

Uznała, że jest zbyt ładna, by trudnić się pracą zarobkową.
TikTokerka oznajmiła, że nie chce pracować. Internauci sprowadzili ją na ziemię
Fot. TikTok (https://www.tiktok.com/@luluhasfun/)
14.11.2022

Ta kobieta zasłynęła z nagrywania filmików w trakcie jazdy samochodem i wrzucania ich na TikToka. Konto Lucy Welcher ma już ponad 10 milionów polubień. Jedno z jej ostatnich nagrań stało się viralem. Musiała zmierzyć się z hejtem. 

Zobacz także: Po raz kolejny została odesłana z pracy za nieodpowiedni strój. Znalazła na to sposób

„Nie chce pracować do końca życia”

Ta TikTokerka swoim słowami wywołała burzę w Sieci. Nagranie, na którym dzieli się swoimi przemyśleniami stało się viralem. Mowa o filmiku, na którym powiedziała:

Nie chcę pracować do końca życia. Czy wyglądam, jakbym chciała wstawać o 6 rano każdego dnia przez następne 60 lat? Nie! Jestem na to za ładna!

Jej słowa nie spodobały się Internautom. Z pewnością nie takiej reakcji z ich strony oczekiwała. Tymczasem wylał się na nią hejt. Osoby, które obejrzały filmik, w komentarzach sprowadziły ją na ziemię. Pod nagraniem można przeczytać mocne słowa:

A może najwyższa pora stać się dorosłą, a nie uprzywilejowaną księżniczką oczekującą, że życie padnie ci do stóp?

TikTokerka początkowo odpowiadała na komentarze niezadowolonych z jej wypowiedzi Internautów. Zdała sobie chyba jednak sprawę, że nie ma racji, a głośny filmik usunęła. W jej profilu nadal pozostały jednak nagrania zawierające wypowiedzi, na których narzeka m.in. na szkołę. Tego typu treści należy jednak odbierać z przymrużeniem oka.

Zobacz także: Ten sklep chce skrócić tydzień pracy. Zmiany tylko dla wybranych pracowników

Źródło: o2.pl

 

@luluhasfun Is there a school for how to get a sugar daddie cause I’ll go there😍 #BOLTBEATREMIX ♬ original sound - Lucy🌸

Polecane wideo

Co mówią Twoje inicjały?
Co mówią Twoje inicjały? - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.11.2022 11:51
Pffff spoko, niech znajdzie swojego suggar daddy. Jak będzie miała 45 to obudzi się, gdy jej daddy znajdzie 20 lat młodszą, a ona zostanie z niczym, z latami na karku, bez kasy i bez pracy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2022 09:27
Paśkara, która myśli, że jest piękna :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2022 13:01
Wiekszosc z nas nie chce pracowac, ale musi. Taka jest prawda. Praca zarobkowa jest meczarnia. Przynosi tylko kase, nic wiecej. Kazdy z nas jest inny, a oczekiwania rynku pracy, ekonomiczne rzadza sie swoimi prawami. Obecnie mozna dobrze zarobic jedynie pracujac w IT i bankowosci na wyoskich stanowiskach. Reszta zarabia marne grosze. Zarabiaja jeszcze duzo kobinatorzy, ktorych zwyczajnie kreci pieniaz. Dla reszty z nas, pieniadze sa tylko narzedziem, a nie srodkiem samym w sobie.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 14.11.2022 12:00
Większość dziewczyn też tak uważa, ale boi się to powiedzieć głośno.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2022 10:50
Za ładna a z której strony?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie