Po raz kolejny została odesłana z pracy za nieodpowiedni strój. Znalazła na to sposób

Sytuacja nadal wywołuje skrajne opinie Internautów.
Po raz kolejny została odesłana z pracy za nieodpowiedni strój. Znalazła na to sposób
Fot. TikTok (https://www.tiktok.com/@notmariedee/)
07.11.2022

Jakiś czasu temu pisaliśmy o TikTokerce, która została odesłana z pracy do domu. Wówczas wszystkiemu winien był nieodpowiedni strój. Kiedy sytuacja się powtórzyła, kobieta znalazła na to sposób. Postanowiła przeprowadzić pewien test. Wyniki jej eksperymentu ponownie wywołują skrajne opinie.

Zobacz także: Szef kazał jej wracać do domu ze względu na strój. Internauci: „Nie dziwię mu się”

Jaki strój do pracy jest nieodpowiedni?

Tiktokerka prowadząca konto pod nazwą @notmariedee podzieliła się swoją historią, która przydarzyła jej się w pracy. Została odprawiona do domu z racji na nieodpowiedni strój. Mowa o bluzce z głębokim dekoltem, którą miała na sobie, a która najwyraźniej nie spodobała się jej przełożonemu. Kobieta nie wiedziała, co myśleć o całej sytuacji, zapytała więc o zdanie internautów. Ich głosy były wtedy podzielone.

Jak się okazuje, nie była to jedyna sytuacja, kiedy @notmariedee została odesłana z pracy do domu. Wszystko udokumentowała na TikToku. Za drugim razem jej strój nie spodobał się pracownicy działu kadr. Wtedy miała na sobie czarną, obcisłą sukienkę do kolan z golfem i długim rękawem. Tym razem internauci byli po stronie TikTokerki i twierdzili, że koleżanka z pracy jest ewidentnie zazdrosna.

Wówczas @notmariedee postanowiła, że tak tego nie zostawi. Znalazła pewien sposób – postanowiła przeprowadzić test. Ubrała się do pracy w strój, który był wyraźnie sprzeczny z przyjętym dress codem. Do bardzo obcisłej limonkowej sukienki dobrała czarny żakiet. Kiedy udała się do działu kadr, nie zastała tam pracownicy, która ją skrytykowała. Był tam jednak pewien mężczyzna i to jego TikTokerka postanowiła zapytać o zdanie. Wówczas została skomplementowana. Zdaniem Internautów odpowiedź mężczyzny także była niewłaściwa.

Sytuacja skończyła się w taki sposób, że TikTokerka została wezwana na rozmowę do kobiety z kadr, której wcześniej nie podobał się jej strój. Okazało się, że pracownica jest po rozmowie z prezesem i musi przeprosić @notmariedee. Z jej słów wynikało jednak, że nadal jest przeciwniczką dekoltów.
Filmik z tego zdarzenia ponownie wywołał sprzeczne opinie. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy. Niektórzy Internauci byli zdania, że zachowanie kobiety z kadr to nękanie. Inni z kolei uważali, że filmiki TikTokerki są nieprawdziwe.

Zobacz także: Niemiecka sieć sklepów wejdzie do Polski. Zakupy zrobimy tam już niedługo

@notmariedee Replying to @s0cialgarbage ♬ original sound - NotMarieDee

@notmariedee #greenscreen ♬ original sound - NotMarieDee

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥
Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 08.11.2022 14:47
Lodziara.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2022 08:52
Chce coś na siłę udowodnić ?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.11.2022 09:33
Niech pokaże dvpę na showup.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2022 04:17
Serio? Ręce opadają, co za pusty dzban z tej tiktokerki. Niech się pracą zajmie, a nie jakieś durne eksperymenty, i serio tyle jest teraz możliwości by wyglądać dobrze ale profesjonalnie, po co specjalnie się wciska w te ledwo pasujące ciuchy. Jak chce pokazać swoje kształty to może po godzinach to robić przecież...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie