Koniec z seksturystyką w popularnym kurorcie? Tamtejszy rząd reaguje

Starsze kobiety od lat jeżdżą tam w jednym celu.
Koniec z seksturystyką w popularnym kurorcie? Tamtejszy rząd reaguje
Fot. Unsplash.com (James Wiseman)
31.08.2022

Od lat starsze kobiety m.in. z Wielkiej Brytanii udają się w podróże do Gambii. Ich celem nie jest jednak zwiedzanie czy poznawanie kultury afrykańskiego kraju, a poszukiwanie seksualnych przygód. Gambia to kraj pogrążony w kryzysie, a przygodny seks to dobry sposób dla mieszkających w nim młodych mężczyzn, aby sobie dorobić. Zdarza się często, że spotkania są umawiane online jeszcze przed przyjazdem kobiet do kurortu. Tamtejszy rząd chce jednak ukrócić te praktyki.

Zobacz także: Wiemy, ile gwiazdy zarobią na nowej części „Jokera”. Lady Gaga dostanie dużo mniej od Joaquina Phoenixa

Koniec z seksturystyką w Gambii?

Niskie zarobki w Gambii powodują, że młodych mężczyzn chcących sobie dorobić na seksie ze starszymi kobietami nie brakuje. W trakcie jednej nocy są w stanie zarobić bowiem nawet 200 funtów, czyli taką sumę, na jaką w tym kraju trzeba pracować przez cały miesiąc. Najchętniej z usług młodych mieszkańców tego kraju korzystają kobiety z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Holandii.

Nie podoba się to jednak rządowi Gambii, który zamierza te działania ukrócić. Władze chcą, aby turyści przyjeżdżali do ich kraju, aby poznać kulturę i cieszyć się walorami turystycznymi, a nie seksem. Na razie jednak nie jest wiadome, w jaki sposób rządzący chcą osiągnąć postawiony sobie cel.

Zobacz także: Przeciętny rodzic planuje wydać na wyprawkę szkolną 300 zł. Jak dużo rzeczy uda mu się kupić za te pieniądze?

Polecane wideo

Ofiara medycyny estetycznej pokazała zdjęcia sprzed operacji
Ofiara medycyny estetycznej pokazała zdjęcia sprzed operacji - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 1) 01.09.2022 10:29
Brytole to powinni turystykę aborcyjną ukrócić... u siebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2022 22:51
Rząd niech najpierw sprawi by ludzie nie musieli w taki sposób sobie dorabiać, jeśli jest bezrobocie lub głosowe pensje to co innego mają robić
zobacz odpowiedzi (1)
PRADA (Ocena: 5) 31.08.2022 19:58
Wooow Papilocie...wróciłam tu pi dłuższej przerwie i w końcu ukazał się jakiś ciekawy artykuł. Szkoda,że tak krotki....ale zawsze cos. ;)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie