Nowy zawód: OSOBISTY OGRZEWACZ ociepli Twoje łóżko!

Zawodowy ogrzewacz łóżek. Brzmi absurdalnie? A jednak! Takie zajęcie naprawdę istnieje! Przeczytaj, gdzie możesz spotkać żywe termofory!
Nowy zawód: OSOBISTY OGRZEWACZ ociepli Twoje łóżko!
Mężczyzna w łóżku
03.02.2010

Sieć Holiday Inn wymyśliła całkiem nowy zawód… Zadanie ogrzewaczy łóżek, jak łatwo się domyślić, polega na podniesieniu temperatury łóżek gości do 20 °C. Tego typu usługa to nowość, która pojawiła się w 3 hotelach w Wielkiej Brytanii. Rzecznik prasowy znanej sieci przyznaje, że nowa metoda zapewniania gościom komfortu jest dość osobliwa… Nie podaje jednak przyczyny, dla której łóżek w hotelach nie ogrzewa się po prostu termoforami.

Ogrzanie pościeli przed snem ma ułatwiać zasypianie. Sam sen, dzięki odpowiedniej temperaturze łóżek, ma stać się o wiele przyjemniejszy – to opinia ekspertów z Edynburskiego Centrum Snu, którzy w ramach współpracy z Holiday Inn, stali się pomysłodawcami nowej metody. A jak wygląda koncepcja samej usługi?

Proces ogrzewania łóżek przez personel nie jest skomplikowany. Ubrani w specjalne, jednorazowe stroje pracownicy o określonej godzinie kładą się do łóżek gości. Oprócz specjalnego ubrania wyposażeni są również w termometry, by móc sprawdzać efektywność wykonywanej przez siebie pracy. Gdy gość hotelu ma ochotę na sen, ogrzewacz łóżek opuszcza jego pokój. Zaskakujące?

Nie ulega wątpliwości, że turystyka, to obok branży rozrywkowej, jedna z tych dziedzin, która obfituje w dziwne, aczkolwiek niezwykle przyjemne stanowiska pracy. Jeśli usługa ogrzewania łóżek spotka się z entuzjazmem gości, być może liczba chodzących termoforów gwałtownie wzrośnie. Póki co, nasza redakcja zastanawia się nad losem ogrzewaczy łóżek w porze letniej. Czy ktokolwiek będzie życzył sobie dodatkowego ciepła podczas upalnych wieczorów?

Alicja Milewska

Zobacz także:

Szukają testerów prezerwatyw!

Żadna praca nie hańbi! Czy wszystkie atrakcyjnie brzmiąco zawody rzeczywiście polegają na tym, co mogłoby się wydawać? Bywa różnie. Przeczytaj o pracy testera prezerwatyw!

Szukasz pracy? Dowiedz się, jakich zawodów unikać!

Choć obecnie głośno mówi się o równouprawnieniu, są zawody, które kobiety powinny sobie mimo wszystko darować. Uważasz, że to nieprawda? Przekonaj się sama…

Polecane wideo

Komentarze (36)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.07.2018 17:43
Fajnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:21
e4phyi obhuwgyctfcx
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:44
ar7HAs wjngnwrcxeji
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 07:32
Created the greatest artciles, you have.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2010 00:17
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie