Praca marzeń nie istnieje? Rzuć tylko okiem na propozycję sieci Marriott

To coś dla fanów podróży i social mediów.
Praca marzeń nie istnieje? Rzuć tylko okiem na propozycję sieci Marriott
Zdjęcie autorstwa Armin Rimoldi z Pexels
30.01.2022

Jeśli mowa o nietypowych ofertach pracy, na rynku pojawia się ich coraz więcej. Teraz swoje ogłoszenie zamieściła sieć hoteli Marriott. Co ciekawego proponują kandydatom? 300 dni podróżowania po świecie, noclegi w luksusowych hotelach i… kręcenie tiktoków.

Przeczytaj też: Rusza rekrutacja na bardzo prestiżowe stanowisko. Można zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie!

Sieć Marriott proponuje świetną pracę dla miłośników TikToka i podróży

Lubisz i potrafisz korzystać z TikToka, a jednocześnie podróże to twoja największa pasja? Ta propozycja pracy jest wprost dla ciebie! O czym mowa? Chodzi o posadę korespondenta Marriott Bonvoy. Konkrety? Sieć hoteli Marriott chce zatrudnić trzy osoby, które mają podróżować po świecie, spać w luksusowych hotelach i relacjonować wszystko w social mediach.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć taką pracę? Przede wszystkim wziąć udział w konkursie. A konkretniej rzecz ujmując… zrobić wideo i opublikować je pod hasztagiem #30stays300days oraz #contest. W swoim poście należy również umieścić odpowiedź na pytania: Jak ukształtowały cię podróże oraz dlaczego jesteś idealnym kandydatem do odwiedzenia ośrodków sieci Marriott. Deadline? 18 marca 2022 roku. Nadesłane prace będą oceniane pod kątem jakości, kreatywności, prezencji danej osoby a także tego, czy dany materiał jest zgodny z wartościami, które reprezentuje Marriott.

Co jeszcze czeka na zwycięzców? Czeki o wartości około 60 000 złotych (15 000 dolarów) na dowolny cel, a także karty podarunkowe Marriott Bonvoy o wartości około 40 000 złotych (10 000 dolarów) na różnego typu usługi w obiektach tej sieci hoteli. Marriott zobowiązuje się też oczywiście płacić swoim korespondentom za przeloty czy taksówki. Sieć zafunduje też trójce wybranych ekskluzywne doświadczenia z programu Marriott Bonvoy Moments.

Gra warta świeczki, prawda?

@marriottbonvoy Travel & make TikToks. #30stays300days #contest ♬ I Just Wanna Know - Luke Reeves

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 31.01. - 6.02.
Horoskop tygodniowy 31.01. - 6.02. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gabi (Ocena: 5) 04.02.2022 13:00
Jak ktoś lubi podróże to dlaczego nie. Mi odpowiada moja praca w domu. Mogę w każdej chwili odejść od komputera i wstawić roombę czy nawet z apkiirobota puścić aby w trakcie mojej pracy z podłogą zrobił porządek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie