Najlepsze polskie bizneswoman!

Przedsiębiorcze, kreatywne, a przede wszystkim… bardzo kobiece! Przed wami 10 najlepszych polskich bizneswoman!
Najlepsze polskie bizneswoman!
21.10.2009
>

Radio PiN i BRE Bank, w ramach wspierania oraz promowania przedsiębiorczości kobiet, zorganizowali konkurs dla polskich bizneswoman. Inicjatorką i pomysłodawczynią projektu była Olga Kozierowska, dziennikarka radia PiN. konkurs Sukces Pisany SzminkąBizneswoman Roku 2008 ma na celu wyróżnienie przedsiębiorczych i kreatywnych pań oraz kobiecych autorytetów.

W rywalizacji mogły wziąć udział właścicielki firm, dyrektorki zarządzające oraz kobiety pełniące kluczowe role w przedsiębiorstwach. Kandydatki były oceniane na podstawie osiągnięć i wyników finansowych prowadzonych przez siebie firm oraz kryteriów weryfikujących między innymi stopień przedsiębiorczości, kreatywności, innowacyjności czy społecznego zaangażowania zarządzanych podmiotów.  

Z nadesłanych zgłoszeń specjaliści firmy Dun & Bradstreet wybrali 10 finalistek, które teraz ubiegają się o  nagrodę główną – tytuł Bizneswomen Roku 2008 oraz nagrody dodatkowe: Wyróżnienie Specjalne (dla pani, której działania przyczyniają się do wspierania przedsiębiorczości kobiet) oraz Nagroda Publiczności (dla laureatki wyłonionej poprzez głosowanie internautów).

Szczęśliwe zwyciężczynie poznamy 24 listopada podczas uroczystej gali. Zgromadzone tam jury (w składzie: Grażyna Piotrowska Oliwa, Dr Irena Eris, Halina Kustosz, Adam Szejnfeld, Ludwik Sobolewski, Przemysław Gdański, Dariusz Grzywaczewski) wybierze Bizneswomen Roku 2008 oraz przyzna Wyróżnienie Specjalne. Tego dnia okaże się również, która z pań zasłużyła na nagrodę internautów.

Oto lista 10 najlepszych Bizneswoman w Polsce:

- Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm

- Anna Garwolińska z Glaubicz Garwolińska Consultants

- Beata Misztal Dethloff z Dental Excellence

- Ewa Bałdyga Martis z CONSULTING Sp. z o.o.

- Iwona Wencel z HR Business Pertners

- Katarzyna Bryczkowska z Kiraga Centrum Projektów Rozwojowo-Edukacyjnych-IQ145

- Katarzyna Pawlikowska z GARDEN OF WORDS

- Lidia Mikołajczyk-Gmur z VELUX Polska

- Patrycja Popławska z CLARENA Polska

- Zofia Podhorodecka z Auxilium

Opracowała Lilka Tylman

Zobacz także:

Romans w pracy – ujawnić się czy ukrywać?

Stało się, strzała amora dopadła i ciebie. Niestety, trafiło się to w miejscu twojej pracy. Taka sytuacja zawsze stawia przed dylematem - „udawać, że nic się nie dzieje, czy obnosić się z uczuciem?

Jak walczyć o awans w pracy?

Poznaj reguły walki o kolejne szczeble awansu zawodowego!

Polecane wideo

Komentarze (47)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2009 16:42
503 631 909 Kazda z tych Pan ma juz dzis mozliwosc skontaktowania sie ze mna marcin 24 ;)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2009 21:29
http://darmowe-doladowanie.org/index.php?c=viral&m=index&id=51864ab6da4a492c58954eb608d170ca
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2009 18:46
artykuł o polkach a na zdjęciu wściekła chinka... brawo, gratuluję 'kreatywności'
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2009 15:06
gówno prawda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2009 14:06
Wszędzie te same nazwiska. Gdzie nie spojrzeć w Internecie, wydawnictwach kobiecych itp. pojawiają się nazwiska tych Pań. Z całym szacunkiem dla ich osiągnięć, ale w Polsce jest dużo więcej kobiet, które osiągnęły sukces. Dlaczego ich nie promujemy? Te Panie są już znane. Należą do zacnych stowarzyszeń czy elitarnych klubów. Czasami odnoszę wrażenie, że to jakieś grono wzajemnej adoracji. "W rywalizacji mogły wziąć udział właścicielki firm, dyrektorki zarządzające oraz kobiety pełniące kluczowe role w przedsiębiorstwach." Czy to jest miarą sukcesu? Kluczowe stanowisko? Dla mnie ważniejsze co taka osoba w życiu dokonała ilu ludzi wsparła, ile projektów ukończyła z sukcesem, ale sama nie rękami innych czy podpisując się pod cudzą pracą. Jedna z czytelniczek napisała: "taaa wielka z Irki bizneswoman, kosmetyczki w jej instytutach zarabiają 900zł miesięcznie. Stara wyzyskiwaczka a nie kobieta sukcesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Może warto zastanowić się, w jaki sposób wymienione Panie zostały zgłoszone do konkursu. Pewnie wiele z tych Pań znalazło się na liście zasłużenie, ale co do kilku mam wątpliwości.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie