Google umożliwia zrobienie darmowych kursów online. Możesz zdobyć nowe umiejętności

Okres kwarantanny wykorzystaj produktywnie. Co powiesz na programowanie?
Google umożliwia zrobienie darmowych kursów online. Możesz zdobyć nowe umiejętności
fot. unsplash.com
09.04.2020

Z powodu epidemii większość osób przeszło na tryb pracy zdalnej z domu. Z racji tego, że sytuacja na rynku pracy jest niepewna, wielu pracowników w międzyczasie zwiększa swoje kompetencje w różnych zakresach i doszkala się. Czas kwarantanny nie musi być jedynie bezczynnym oczekiwaniem na zmianę obecnego stanu rzeczy. Możesz wykorzystać ten okres na realizacje swoich pasji, rozwój osobisty i zgłębienie nowych dziedzin zawodowych. Dodatkowe umiejętności na pewno zaowocują w życiu zawodowym i zwiększą Twoją pewność siebie.

Google: kursy i szkolenia online

Google udostępnił w tym celu otwartą platformę Google Internetowe Rewolucje, na której znajduje się szereg materiałów do nauki i rozwoju w domu. Szkolenia z oferty Google pomogą Ci rozwinąć firmę, zbliżyć do wymarzonego sukcesu zawodowego lub zwyczajnie zaspokoić Twoją ciekawość. Na stronie można wybrać konkretne moduły, bądź wziąć udział w kursie od A do Z. Możesz uczyć się tak, jak Tobie jest wygodnie, o dowolnej porze. Niektóre z nich po ukończeniu gwarantują certyfikat.

Zobacz także: Po koronawirusie wiele zawodów zmieni swój charakter. Czy Twoja branża też?

7 bezpłatnych kursów od Google

Najciekawsze propozycje zostały zebrane przez Google w jednym miejscu i udostępnione całkowicie za darmo. To idealna okazja do tego, aby podszkolić kompetencje w czasie kwarantanny. A wybór jest naprawdę spory. 

Zobacz także: Jak pracować dzień w dzień z domu i nie zwariować?

Platforma oferuje szkolenia z marketingu internetowego, zakończone certyfikatem, które łącznie mają aż 26 modułów. Google uczy też kodowania i edukuje w kwestii sztucznej inteligencji. Użytkownicy mogą zrozumieć, czym jest skuteczny networking oraz na czym polega komunikacja w biznesie. Jeżeli wystąpienia publiczne nie są Twoją mocną stroną, warto zainwestować czas w krótkie szkolenie, wyjaśniające jak dostosować przemówienie do typu odbiorcy i zwrócić uwagę na mowę ciała. Oprócz tego można skorzystać z pojedynczych kursów na temat pozycjonowania i Google Ads. W ofercie znalazły się nawet materiały na temat tego, jak prawidłowo napisać CV i zdobyć wymarzoną pracę

 

Polecane wideo

Na świecie są tylko dla rodzaje ludzi. Do której grupy się zaliczasz?
Na świecie są tylko dla rodzaje ludzi. Do której grupy się zaliczasz? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie