Uwaga, jedzenie będzie coraz droższe!

Ceny jedzenia znów pójdą w górę. Zapłacimy więcej za… wszystko!
Uwaga, jedzenie będzie coraz droższe!
23.08.2009

"Gazeta Prawna" poinformowała, że czekają nas kolejne podwyżki. Mimo że artykuły w lipcu zdrożały aż o ponad 5% w porównaniu z 2008 rokiem, w najbliższym czasie będziemy musieli zapłacić więcej za nabiał, przetwory i słodycze.

Jeden z analityków finansowych w rozmowie z gazetą tłumaczy, że np. produkty tworzone z wykorzystaniem kakao mogą zdrożeć nawet o 10%, ponieważ surowiec, na bazie którego powstają, osiągnął ekstremalnie wysokie ceny na wszystkich światowych rynkach.

Specjaliści przyczyn podwyżek dopatrują się także we wzroście pensji oraz wyższych niż rok temu cenach prądu. W ramach oszczędności, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przejść na dietę. Oby nie głodową!

Natasza Lasky

Zobacz także:

Orzechy dla zdrowia i urody 

Mówi się, że dostarczają sił witalnych oraz poprawiają pamięć i koncentrację. Oprócz tego, mają wiele innych magicznych właściwości.

Dietetyczne triki, dzięki którym schudniesz! 

Jeśli pragniesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów – nie trać więcej czasu! Zastosuj dietetyczne triki, dzięki którym schudniesz, nawet nie czując, że jesz mniej. Uwierz, kilogramy dzień po dniu, same zaczną znikać!

Polecane wideo

Komentarze (133)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2009 21:25
Zamieszkaj w słonecznej Grecji! Magiczne miejsce, wyjątkowa atmosfera, różne dusze. Nie zwlekaj! greece.jun.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2009 21:43
POGARSZAC * .. tam mialo byc ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2009 21:42
ahh jakie znasz wyrafinowane teksty .. no zaraz sie popłaczee ! .. ohh biedne dziecko .. nie rozumiesz prostych rzeczyy .. idz sobie pograj w te swoje .. 'pokemony' .. myslisz, ze jak TY zaarabiasz dobrze, to inni tezzz?? noo to pogratulowac inteligencjiii .. :D ale jakbys nie zauwazyla, to premier ma za zadanie POPRAWIAC sytuacje w kraju, a nie ją POGORSZAC .! takie trudne?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2009 16:02
oni nas wykoncza tymi podwyzkami:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2009 22:40
Zaluje ze wrocilam do kraju. Teraz jestem bez pracy mam do oplacenia jeszcze jeden rok studiow. i Na co to wszystko?! Zeby potem nie znalesc tej pracy. A tak moglam dalej siedziec w anglii:((((( Dlatego apeluje do ludzi ktorzy maja prace nie wracajcie do tego kraju bo nic was tu nie spotka, korzystajcie z zycia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie