Ta firma daje swoim pracownikom prawie tydzień wolnego, żeby mogli…

Czytamy i nie wierzymy! Chcielibyście tam pracować?
Ta firma daje swoim pracownikom prawie tydzień wolnego, żeby mogli…
Fot. Unsplash
16.11.2018

Polacy są jednym z najbardziej zapracowanych narodów na świecie. Z ostatnich danych OECD, czyli Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, wynika, że średnio spędzamy w pracy rocznie aż 1890 godzin i plasujemy się na 7. miejscu w rankingu krajów, w których pracuje się najwięcej. Na pierwszym miejscu uplasował się Meksyk - mieszkańcy tego kraju pracują w skali roku aż 2225 godzin!
Zobacz również: „Mamy 5 tys. zł miesięcznie i ledwo nam starcza do końca miesiąca”
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że pracoholizm nie wpływa korzystnie na zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dlatego pewna firma w Wielkiej Brytanii postanowiła coś z tym zrobić. Ich rozwiązanie jest tak nietypowe, że dziś piszą o nim media na całym świecie. Wspomniana firma postanowiła dawać swoim pracownikom wolne po to, aby mogli się oni… masturbować. W sumie pracownikom przyznawany jest prawie tydzień dodatkowego urlopu - wszystko po to, by mogli się “relaksować”.

Fot. Unsplash

Kim jest ten wyjątkowo hojny pracodawca? Chyba nikogo nie zdziwi odpowiedź, że to producent zabawek erotycznych - szwedzka firma LELO. Jej szefowie zdecydowali, że będą przyznawać swoim pracownikom dodatkowe godziny wolne od pracy, aby mogli skupić się na satysfakcji płynącej z życia seksualnego. Ten nietypowy urlop nosi nazwę “self love days”, czyli “dni miłości do samego siebie” ;) Pracownicy firmy LELO są zachęcani do tego, aby w tym czasie “zaspokajać się seksualnie i mieć jak najwięcej orgazmów, jak to możliwe” - donoszą brytyjskie media. Szefowie szwedzkiego przedsiębiorstwa wierzą w to, że dzięki temu ich pracownicy staną się szczęśliwsi, mniej zestresowani i bardziej kreatywni. “W LELO wierzymy, że satysfakcjonujące życie seksualne to jedno z podstawowych praw człowieka i że jest zupełnie darmowe! (...) Z dumą wprowadzamy nową inicjatywę, w ramach której oferujemy naszym brytyjskim pracownikom okazję do tego, aby wziąć 4 dni urlopu na “dni miłości do samego siebie” - mówiła w rozmowie z mediami Rachael Nsofor, rzeczniczka LELO. Dodała też, że jeśli to nowatorskie rozwiązanie przyniesie korzystne skutki, będzie wprowadzane także do innych krajów, w których firma posiada swoje oddziały.
Chcielibyście pracować dla takiego pracodawcy? ;)
Zobacz również: „Masturbuję się w pracy - i wy też powinniście!” - wyznanie Lidki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie uwierzysz, jak ta dziewczyna wygląda od pasa w górę... (ZDJĘCIA)
Nie uwierzysz, jak ta dziewczyna wygląda od pasa w górę... (ZDJĘCIA) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
oralna (Ocena: 5) 16.11.2018 17:35
ona znów weźmie pytona do tyłka a potem zaraz do ust, posśie, połknie nektar z jego pały i wszystko będzie dobrze ?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 16.11.2018 13:55
Brzmi za.je.biście :) zaspokojony człowiek to szczęśliwy człowiek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie