Ujawniono zarobki Ewy Chodakowskiej. Trenerka ma miliony fanów i... miliony na koncie

Założona przez nią firma przynosi ogromne zyski. Już wkrótce na jej konto trafi...
Ujawniono zarobki Ewy Chodakowskiej. Trenerka ma miliony fanów i... miliony na koncie
źródło: Facebook (facebook.com/pg/chodakowskaewa)
27.08.2018

Na zdrowym stylu życia można naprawdę dobrze zarobić. Opublikowany właśnie raport finansowy spółki Bebio należącej do Ewy Chodakowskiej i jej męża jest na to najlepszym dowodem. „Trenerka wszystkich Polek” ma nie tylko świetnie wyrzeźbione ciało, ale i głowę do interesów.

Firma Chodakowskiej zajmuje się sprzedażą produktów i usług, które wspierane są wizerunkiem gwiazdy. To m.in. sklep internetowy, w którym można kupić płyty DVD i książki poświęcone diecie i ćwiczeniom, ale także warsztaty fitness i wyjazdy treningowe.

Bebio odnotowało w 2017 roku niemal 22 mln zł wpływów, z czego prawie 13 mln zł to zysk. Wszystko dzięki coraz lepszej sprzedaży i obniżeniu kosztów działalności. W firmie pracuje 8 osób.

Po 50 proc. udziałów Bebio mają Ewa Chodakowska i Eleftherios Kavoukis. Wspólnicy zdecydowali, że cały zeszłoroczny zysk, a także 183,4 tys. zł nierozliczonego zysku z wcześniejszych lat, zostanie im wypłacone do końca br. w formie dywidendy

- informuje serwis wirtualnemedia.pl. Oznacza to, że Ewa i jej mąż podzielą się kilkunastomilionowym zyskiem. Każde z nich otrzyma po 6,5 mln zł.

To nie jedyne zarobki trenerki. Chodakowska występuje w w kampaniach reklamowych i jest inwestorką firmy produkującej zdrowe przekąski. Wkrótce ma zająć się także dietetycznym cateringiem.

Polecane wideo

20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?)
20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?) - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.08.2018 14:39
Bardzo zazdroszczę. Ma napewno piękne życie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2018 14:30
kiedy ja będę tyle zarabiać? raczej nigdy :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie