Kobiety pracujące w tej branży najszybciej znajdą męża

Wiemy też, jaki zawód gwarantuje powodzenie mężczyźnie.
Kobiety pracujące w tej branży najszybciej znajdą męża
Fot. Unsplash
20.04.2018

Czasami dochodzimy do wniosku, że zwyczajnie nie mamy szczęścia w miłości. Nie potrafimy stworzyć związku, a nawet jeśli do tego dochodzi - nasze relacje szybko się rozpadają. Zaczynamy analizować nasze zachowanie i wybory, by ostatecznie dojść do wniosku, że raczej nic z tego nie będzie. Możemy zapomnieć o ślubnym kobiercu. Chyba, że diametralnie zmienimy swoje życie.

Zobacz również: „Zarabiam 5000 zł miesięcznie. Nie potrafię nic oszczędzić” (Historia Karoliny)

Jak przekonują twórcy aplikacji randkowej Badoo - warto zacząć od sposobu zarabiania na życie. Może się okazać, że największą przeszkodą na drodze do szczęścia w miłości jest właśnie nasza praca. Nie bez powodu niektóre zawody postrzegane są jako najbardziej pożądane, a inne nie budzą aż takiego entuzjazmu.

Na podstawie analizy profili ponad 5 tysięcy dorosłych użytkowników udało się wskazać te, które wyjątkowo dobrze rokują. Wykonujący je mężczyźni i kobiety statystycznie cieszą się większym powodzeniem. Ryzyko, że zostaną na zawsze singlami jest naprawdę niewielkie.

zawód a miłość

fot. Unsplash

Najbardziej pożądane męskie zawody

Kucharz

Praca wymagająca sporej wiedzy i talentu, ale także wrażliwości. Każda kobieta marzy o partnerze, którzy potrafi zrobić w kuchni coś więcej, niż tylko zagotować wodę na herbatę.

Inżynier

Wiedza i wykształcenie są naprawdę sexy. Uwielbiamy tęgie umysły zajmujące się bardzo ważnymi i jeszcze trudniejszymi sprawami. Inteligencja okazuje się kluczem do sukcesu.

Przedsiębiorca

Doceniamy również pomysłowość, odwagę i zaradność. Jeśli mężczyzna sam jest sobie szefem - jego notowania w oczach kobiet wzrastają. Każda z nas chce zostać „panią prezesową”.

Pracownik marketingu

Zawód ten wymaga nieszablonowego myślenia i fantazji, a te cechy zawsze sprawdzą się w związku. Przy takim mężczyźnie trudno się nudzić. Najprawdopodobniej też całkiem nieźle zarabia.

Zobacz również: Faceci pracujący w tych zawodach mają problem z wiernością. Zdradzają na potęgę

zawód a miłość

fot. Unsplash

Artysta

W tym przypadku z pieniędzmi może być różnie, ale mimo wszystko uwielbiamy wrażliwych mężczyzn. Osoba tworząca coś swojego nie może być byle kim.

Najbardziej pożądane damskie zawody

Fryzjerka

Może się wydawać, że to zawód niewymagający wykształcenia i specjalistycznej wiedzy, ale faceci doceniają konkretny fach w ręku. Pracując w nim dajesz do zrozumienia, że podążasz za marzeniami i jesteś twórcza.

Pielęgniarka

Nie bez powodu większość mężczyzn ma fetysz na punkcie seksownych pielęgniarek, co znajduje odzwierciedlenie w czasie łóżkowych przebieranek. Każdy z nich chciałby mieć czułą, wrażliwą i troskliwą partnerkę u boku.

Prawniczka

Wykształcenie, wiedza, elegancja i władza też okazują się bardzo pociągające. Kobieta zajmująca się tak poważnymi sprawami wydaje się niedostępna, a przez to stanowi dla faceta większe wyzwanie.

Zobacz również: Jaki zawód powinnaś wykonywać biorąc pod uwagę twój znak zodiaku?

zawód a miłość

fot. Unsplash

Przedsiębiorca

Panowie także doceniają naszą zaradność. Jeśli potrafisz stworzyć od początku do końca własną firmę i skutecznie nią zarządzać - na pewno poradzisz sobie także organizując życie rodziny.

Nauczycielka

Praca w edukacji nie jest może najlepiej opłacana, ale wymaga sporej cierpliwości i troski. Kobieta wykonująca ten zawód wydaje się idealną kandydatką na żonę i matkę.

Jakiś czas temu podobne badanie wykonali twórcy aplikacji Tinder, która działa na tej samej zasadzie. Wtedy okazało się, że najseksowniejszy zawód dla mężczyzny to pilot, przedsiębiorca lub lekarz.

Z kolei dla kobiety: specjalistka ds. PR, projektantka wnętrz i nauczycielka.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 17:06
Akurat w obecnych czasach,patrząc na młode pokolenie po 90roczniku to wystarczy mieć fajną figurę i długie włosy-a znalezienie męża nie stanowi żadnego problemu. Era fejsbuka tak zdominowała młodych,że każdy chce dobrze wyglądać aby móc się pochwalić,a panowie zamiast intelektem chwalą się autem bądź d*pą którą wożą na siedzeniu pasażera.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 07:53
Jak sama dużo zarabiam to po co mi mąż? A jeśli chodzi o wyjście za mąż to ilość mężczyzn jest ogromna tylko Polacy mają wymagania jak z kosmosu i ani wyglądu ani charakteru.W Hiszpanii po tygodniu znalazłam chłopaka,który był przystojny i niesamowity na swój sposób.Nie był nachalny i nie miał wymagań z kosmosu.Nie rozumiem jak można szukać pracy ze względu na partnera a nie na zarobki czy zainteresowania to kompletna desperacja.Męża można znaleźć wszędzie
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo